Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. november 18.

Kategória:   Samponok

Nyugtatja az érzékeny, száraz, viszkető fejbőrt.

hellgirl

2018. április 29.

én imádtam főként tusfürdőnek samponként zsíros hajra más bevált termékem van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

én imádtam főként tusfürdőnek samponként zsíros hajra más bevált termékem van

HardCandy092

2016. június 16.

Nem lett a kedvencem, semmi extra tusfürdő, úszás után használom a kis kiszereléses változatot, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Zsofii88

2016. március 26.

Kis termékminta jutott el hozzám belőle. Tusfürdőnek tök átlagos semmi érdekes illata nincs,jól habzik,jól tisztít!:)
Samponnak is kipróbáltam.Jól tisztít,talán picit szárította a hajvégeim.Zsíros hajra annyira nemjó:S ezért vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

liviaraganyi

2015. április 20.

Egészen jó, tényleg nem szárítja a bőrt zuhnyozáskor és samponnak is bevált. Korábban a Balea Med krémtusfürdőt használtam, mert érzékeny a bőröm de abban zavar, hogy nem habzik. Az ára pedig baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

wasp

2015. március 5.

Utazáshoz vettem, hogy ne kelljen külön sampont és szappant vinnem. A bőröm nagyon száraz, télen ekcémás, csodát nem tett vele, plusz én azért nem is használok tusfürdőt, hanem mannaszappant a tusoláshoz, mert szerintem mindegyik ilyen lemoshatatlan érzést hagy maga után, ez is, úgyhogy ezen nem lepődtem meg. Kellemes, enyhe illata van, nekem ez tetszik, mert nem tolakodó. Samponként viszont teljesen bevált! Jól tisztít, nem viszket tőle a fejbőröm és nekem úgy tűnik, hogy a hajvégeim kevésbé sprődek tőle. Alapvetően elégedett vagyok, ennyi pénzért abszolút megéri. Akinek problémás a bőre, annak egy próbát megérhet.

Update: Az út alatt ezt használtam tusoláshoz, határozottan kevésbé száraz a bőröm, nem húzódik fürdés után. Testápoló kell rá, de csak nagyon vékonyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 5.

GNóri

2015. január 9.

Tusfürdőként használom. Az én bőrömön nem tesznek csodát a száraz bőrre való tusfürdők, így ettől sem vártam nagy eredményt. Korrekt termék, kellemes tisztaságillattal, kicsit nehezebb, sűrűbb textúrával, amit én télen nagyon szeretek. Ennyi pénzért teljesen jó:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

zsizska

2014. október 14.

Tusfürdőként használom, nagyon enyhe illata van. Csodaszernek nem csodaszer, de mindent tud amit egy tusfürdőnek kell. Aki illatorgiát keres egy tusfürdőben az ne ezt válassza. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

sziszoka

2013. november 16.

Páromnak vettem,mert univerzális termék.Én is kipróbáltam,mert nagyon finom,diszkrét illata van.Elég nehéz lemosni a bőrről,olyan nyálkás érzés.Eléggé szárít is,hajra ki sem próbálom inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate