Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. május 5.

Kiszerelés:   300ml
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea med krémes olajos tusfürdőt kifejezetten a száraz és érzékeny bőr ápolására fejlesztették ki. A hatékony összetevők segítenek a bőr hidratáltságának megőrzésében és segítik a bőr sav-védőrétegének megfelelő működését. Az értékes mandulaolajat tartalmazó szappanmentes formula intenzíven ápolja a bőrt és gondoskodik a sima bőrérzetről.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják,ph-bőrsemleges.

Kiszerelés: 300 ml.

Regina11

2019. október 23.

Érzékeny,száraz bőrre én nem veszem újra, pedig a textúrája kellemes volt. Sajnos brutál módon szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Timi2424

2018. december 14.

Imádom, finom tisztaságillata van. Télen nagyon száraz a bőröm, de ez után nem kell minden nap testápolózzak, csak két naponta, ez nagy szó nálam. Az ára verhetetlen, az összetevői szépek. Egy téli tusinak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Renus

2018. október 30.

Számomra nagyon büdös, elviselhetetlen a szaga, mert ennek nem illata van hanem szaga...
A hatása jó, érzem hogy puha, bársonyos a bőröm zuhanyzás után.
Ettől függetlenül teszi a dolgát, kap 4 csillagot a hatása miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

A hatása jó, érzem hogy puha, bársonyos a bőröm zuhanyzás után.
Ettől függetlenül teszi a dolgát, kap 4 csillagot a hatása miatt.

Spvirgi

2018. május 29.

Szeretem ezt tusfürdőt, még az illatát is. :) Jó a bőrömnek nem lesz száraz tőle mint sajnos a legtöbb tusfürdőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

serenita

2017. október 31.

Imádom a kréme, habzó, selymes állagát!
Az alföldi víz nagyon szárítja a bőrt. Azt hittem ez majd segít, de törölközés után muszáj testápolóznom.
Azért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Imádom a kréme, habzó, selymes állagát!
Azért szeretem.

madaras

2017. május 26.

Nagyon nagyon jó. Szeretem,és nem vakarózóm utána,de testápolót használok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

Nagyon nagyon jó. Szeretem,és nem vakarózóm utána,de testápolót használok.

bodi.kriszti92

2016. július 1.

Szupeeeer, nagyon szeretem!! Igaz illatmentes, de én szeretem ezt az "illatmentes illatot" :D :D Mióta használom, alig testápolózok utána, nem vakarózok zuhanyzás után. Szóval szeretem, jó termék. Az érzékeny, száraz bőrrel tényleg kíméletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Audrey80

2015. október 4.

Kellemes, krémes tusfürdő, nagyon jó vele tusolni. Az illatmentesség nem zavar, inkább hidratáljon, mint illatozzon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

senskin

2015. augusztus 7.

A balea meddel egy bajom van, nem szeretem az illatát. Natur, meg jó, de ennyi.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

bokorbogi93

2015. július 1.

Szuper. Olcsó és teszi a dolgát. Szeretem az illatát, nem szárít és szép az INCI-je is. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.