Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2022. május 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A tisztító hab különösen enyhe módon tisztítja az irritációra hajlamos érzékeny bőrt. A finoman habzó textúra bársonyos és kellemes érzést kölcsönöz a bőrnek. A gyengéd összetétel hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a sminkmaradványokat a bőrről, és alkalmas a szem környékére is. B5 provitaminnal és allantoinnal nem szárítja a bőrt és javítja közérzetét. A tisztító hab támogatja a bőrflóra egyensúlyát. Formula mikroműanyagok és vízben oldódó, tisztán szintetikus polimerek nélkül.

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

babszem81

2022. december 6.

Szuper mindenmentes termék. Míg a zselés verziója egyáltalán nem vált be, addig ezért elkezdtem rajongani. Ki érti ezt?! Nagyon jó a tisztítóképessége, amit bizonyít, hogy az Essence frottírkorongot is szépen kifehéríti, amivel lemosom a sminket. Praktikusabb lenne a zselét rányomni a korongra, de nem merek vele újra kísérletezni, mert anno, olyan 3éve nagyon összevesztünk egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 6.

mucskalaura

2022. december 4.

Nem volt vele semmi baj, egyszer vettem, de újra nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 4.

Nem volt vele semmi baj, egyszer vettem, de újra nem használnám.

szucsnikky

2022. november 30.

Nekem sajnos nem vált be, nem mondanám extrán érzékenynek az arcbőrömet, de ettől kipirosodott, és kb fél óráig el sem múlt. Pedig nem volt jellemző semmilyen más terméktől, vicces, hogy pont egy érzékeny bőrre való váltja ki ezt.
Ettől függetlenül jól tisztított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

Ettől függetlenül jól tisztított.

Attina

2022. november 30.

Szeretem. Nem húzódik a bőr utána, gyengéden tisztít, illetve én kifejezetten szeretem a habos állagot. Ár-érték arányban az egyik legjobb szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

aquana

2022. november 29.

Sehol nincs a géles verzió mellett - fél csepp vízre lemosódik az arcomról, baromi macerás vele alaposan arcot mosni. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 29.

sz.rebeka

2022. november 24.

jó lemosó, bár nekem a géles állagra jobban bejön, de teljesen ugyanazt tudja, mint a "testvére"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 24.

Norikanorika1010

Korcsoport: < 18
2022. november 19.

Gyengédebb mint a géles verzió, nagymamámnak vettem,az ő öregedő szárazabb bőre szereti. Zsíros bőrömre nem elég erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. november 19.

beatakaroly

2022. november 10.

Megvettem, de sajnos nem használtam el, inkább vissza álltam a gél állagú verziójára, ami viszont a legjobb ár-érték arányban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 10.

Vicus

2022. november 6.

Biztos, hogy nagyon kíméletes, de úgy érzem, hogy nem tisztítja annyira a bőrömet, mint a gél verzió, így maradok annál. Még a párom is észrevette, hogy nem tisztít annyira, szívesebben választja a tubusos változatot. A pumpa sem az igazi, egy idő után beragad és kézzel kell minden egyes nyomásnál felhúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 6.

Szaffie

2022. október 31.

Hát, ízlések és pofonok, nekem pont, hogy a gél verziója nem jött be.. Az borzalmasan tömény, mintha vmi zselés ragasztóval kellene lemosni az arcom. Ez viszont nagyon jó, kellemes a hab állag, a legdurvább sminket is leviszi, pedig rólam tényleg van mit. Nem csíp,nem irritál.Én a szép összetevők és a parfümmentessége miatt vettem meg, már 2 éve használom. Nem kell belőle sok a habzása miatt, szóval nekem viszonylag sokáig is elég, mondjuk csak este használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol