Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2023. január 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A tisztító hab különösen enyhe módon tisztítja az irritációra hajlamos érzékeny bőrt. A finoman habzó textúra bársonyos és kellemes érzést kölcsönöz a bőrnek. A gyengéd összetétel hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a sminkmaradványokat a bőrről, és alkalmas a szem környékére is. B5 provitaminnal és allantoinnal nem szárítja a bőrt és javítja közérzetét. A tisztító hab támogatja a bőrflóra egyensúlyát. Formula mikroműanyagok és vízben oldódó, tisztán szintetikus polimerek nélkül.

Vegán

Ashmatiii

2022. október 23.

Tök jók az összetevők és mindig szerettem az ilyen típusú arclemosókat, de valahogy ez nem lopta be magát a szívembe. A gélt imádom, de ettől nem érzem úgy, hogy tényleg mindent lehozott volna az arcbőrömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 23.

Fehereszti

2022. szeptember 24.

Ez is jó, de nekem a gél állagú jobban bejön. Kicsit kevésbé tisztít jól, a hab nekem eldolgozás után kevésbé tűnik hatékonynak. Nem irritál, szememet nem csípi és nem húzódik utána a bőröm. Nem rossz, elhasználom, de újravenni szerintem nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 24.

Viktoria199805

2022. szeptember 22.

Nekem 5 csillag. Nagyon szeretem. Féltem, hogy az amúgy is kicsit zsíros bőrömet még jobban zsírosítja, de nem. Nagyon enyhén még szárít is, amit egyáltalán nem bánok, utána szérum+hidratáló ezt szépen orvosolja. Az eddig általam használt drága arctisztítókat számomra veri. Esténként duplán használom, először a sminkeltávolításra, aztán még egy tisztításra. A sminket is nagyon szépen leszedi. Olyan “tisztaság” érzésem van a termék használata után, ami nagyon jó érzés😄
Csak ajánlani tudom!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

Csak ajánlani tudom!😊

Szanszi

2022. szeptember 17.

Reggelente használom ezt a habot, nagyon szeretem. Estére nekem nem igazán vált be, szerintem nincs neki olyan nagyon nagy tisztító hatása, legalábbis én úgy éreztem, hogy a sminkkel nem nagyon bánik el.
Reggel viszont arra, hogy az éjjeli krémmaradékokat eltávolítsam vele és felfrissüljön a bőröm arra szuper! Nem irritál, illatmentes, kellemes használni. Nagyon sokszor újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Katamata2001

2022. augusztus 23.

Minden ami jó van benne, könnyed, hab állaga miatt kíméletes még az érzékeny bőrhöz is. Nagyon szerettem, egyedül az volt vele a gond, hogy egyik nap nem tudom mi történt vele, de nem hab jött ki belőle, hanem kifolyt a tartalma. Vagy az adagoló romlott el, vagy sok víz került bele, bár mindig rajta volt a kupak. Szóval a termék több mint a felét ki kellett dobnom. Azóta nem vettem újra, de tervezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

kircsike9

2022. augusztus 10.

Nagyon szeretem. Sokáig elég; 1 arcmosáshoz 1 nyomást használok el így sokáig kitart (bár én nem igazán sminkelek ha mégis akkor 2 lépésben mosom le a sminket micellás víz és utána ez). Nem szárít, nem húzódik tőle az arcom. Szeretem a habzó állagát is. Csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

kalmaniki

2022. augusztus 9.

Érdekes ez a hab állag, de nem rossz. Megkedveltem. Jól tisztítja a bőrt és egyáltalán nem szárít. Sokáig elég, kedvező az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 9.

skincarefanboy

2022. július 27.

Nekem jobban bevált ez a lemosó, mint eddig bármelyik drágább, amit eddig próbáltam! Tetszik az instant habos pumpás megoldás!
Nagyon sokáig elég, olcsó, jó összetevők, praktikus pumpa, engem nem szárít, végzi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 27.

Lovemyhair

2022. július 20.

Nagyon jó! Megvan legalább fél éve és még mindig nem fogyott ki, pedig minden nap használom. Jól tisztít, nem pattogok ki tőle, nem szárít, az ára is nagyon jó. Sokat használtam a drága Bioderma lemosókat, de ez is ugyanazt tudja nyújtani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

Vikiiiiiii

2022. július 8.

Júni. 20.
2 napja kezdtem el használni, kíméletes, jól tisztít. Szemceruzát szepen lemossa.

Júli. 8.
Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Nem leszek tőle kiütéses, ami mostanában már nagy szó, illetve, amit egy korábbi lemosó elrontott az arcomon, azt ez szépen helyrehozta, és a márka nappali krémjével együtt szépen fent is tartja ezt az állapotot. Új pattim sem jött ki mióta ezeket használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 8.

Júni. 20.

Júli. 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.