Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kecskesszuszu17, Módosítva: 2019. február 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen eltávolítja a sminkmaradványokat és a felesleges faggyút az arcbőrről, felfrissíti és előkészíti a bőrt a további arcápolásra. Különösen alkalmas az arc, a szem és az ajkak megtisztítására. Nincs szükség dörzsölésre vagy vízzel való leöblítésre. Segít megőrizni a bőr természetes védőrétegét. Panthenol tartalma különösen kíméletes a stresszes, irritált bőrhöz.

Nem tartalmaz alkoholt, parfümöt, parabéneket és színezéket

CeCeDrake

2020. február 15.

Régebben használtam a Balea Med tonikot. Ennek a csomagolása pont olyan, én meg nem néztem különösebben mit veszek, de jól benéztem... Itthon olvastam el, hogy ez bizony micellás víz, így félre lett téve, mert volt bontott másik és addig nem akartam megbontani. Végül sorra került ez is.
Pozitív tulajdonságai az illatmentesség és hogy alkohol sincs benne.
Az ára nem olyan olcsó, ha azt nézem, mert kis kiszerelésben kapható (200 ml)...
Számomra csalódás.
Azt írja, hogy nem szükséges lemosni. Ha nem mosom le, piszkosul szárít, de ha lemosom, akkor is. De legalább nem hagy ragadós vagy csúszós réteget maga után. Ráadásul (pedig nincs extrán érzékeny bőröm) a használata után piros foltok jelentek meg a bőrömön. Ilyet még micellás vizek esetén soha nem tapasztaltam.
El nem tudom képzelni, hogy érzékeny bőrrel mit művel...szerintem borzasztó termék!
A szennyeződéseket eltávolítja, de milyen áron, az nem mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Pozitív tulajdonságai az illatmentesség és hogy alkohol sincs benne.
Számomra csalódás.
A szennyeződéseket eltávolítja, de milyen áron, az nem mindegy.

Mhajni

2019. november 10.

Alapvetően Bioderma sensibio micivíz párti vagyok, de az árától kicsit ideges leszek, ezért olcsóbb alternatíva után néztem. Ez egynek nem rossz, az ára is szuper, de nekem is szárította a szemkörnyékem kicsit, és a szemsminket se hozza le olyan patentul, mint a bioderma, kicsit nyúzkodja a bőrt. Úh. ezt csak arcra használom, illetve reggel, mikor csak gyengéden át kell törölni mindenhol a búrám, a bioderma meg marad estére a sminklemosásra. Ez így kicsit olcsóbb kombó.
Amúgy ez a termék nem okozott irritációt, a vízhiányos kombinált bőrömmel is elvan, újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Ennie86

2019. szeptember 4.

Ha ez a termék ultra érzékeny bőrre való, akkor én meg láma vagyok! Nem hogy kíméletes, de egyenesen marja a szemem. Nem gyökérkefével álltam neki lemosni a spirált de kb olyan érzés volt. Áttörlés után is hagy maga után egy kellemetlen bevonatot. Szeretem a balea termékeit de ez most nagyon nagy nem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Mia0602

2019. szeptember 3.

Nem próbáltam sok fajta micellás vizet, de amiket igen (Garnier rózsaszín, Avon) azt ez is tudja. Az arcomon már nem használom, de ha a spirál makacs azt könnyen irritáció nélkül leszedi. Alkohol és illatanyag nélkül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

lzsoficim

2019. augusztus 8.

Szétégette a szemkörnyékem, annyira szárított. Egy ideig fogalmam sem volt, mitől égő vörös, hámló a szemem, de rájöttem, hogy ettől.
Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Soha többet!

barbika97

2019. augusztus 5.

Rettentően ragacsos, egész nap fénylik tőle a fejem! Ráadásul tisztítani sem tisztít rendesen! Nem veszem újra!
Azt reméltem az Alverde Beauty and Fruity arckrém majd mattít rajtam valamit, de sajnos ő is csalódást okozott!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

dfruzsi

2019. augusztus 1.

Gyorsan, tökéletesen, viszont gyengéden lehoz minden smink- és naptej maradékot! Kevés is elég belőle, ár-érték aránya nagyon jó. Nincs illata, nem csíp sehol sem. Nem szárítja ki a bőröm, bár használat után egy kicsit mintha ragacsos maradna tőle az arcom; engem ez nem zavar, mert zuhanyzás előtt szoktam használni, zuhanyzás közben pedig az arctisztító gél "testvérét" vetem be, hogy teljes és alapos legyen az arctisztító rutinom :) Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

LizzC

2019. július 18.

Eredetileg nem ezt akartam venni, hanem a DM megboldogult ugyanilyen csomagolású tonikját, de véletlenül ez került a kosaramba. Nem rossz, nem rossz, de a tonikot nem übereli, az valahogy jobban hidratált. A micellás víz rosszabb napjaimon csíp is néha a kiszáradtabb részeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

natasa

2019. június 17.

Nagyon tetszik, hogy nincs erős illata, illetve hogy alkoholmentes. Nem irritál, jól tisztít, olcsó, könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

AdaBeller88

2019. június 6.

Sminkeltávolításra kiváló, illetve, hogy a Glory szappan maradványait eltávolítsam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol