Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

Lora

2014. június 6.

Arclemosóként használom, este zuhanyzás közben, reggel pedig arcmosásnál. Este a sminkemet micellás vízzel távolítom el, viszont szükségét érzem, hogy még használjak utána valamilyen más lemosót is, mert a micellás vizek után kicsit ragadós érzetű marad a bőröm. Ez a tej nagyon bevált, ár-érték arányban is verhetetlen. A flakon kereken kettő hónapig tartott ki, egyáltalán nem irritál, kellemes használni. Tőlem maximális értékelést kap :)
Az én szememet egyáltalán nem csípte, pedig nagyon érzékeny a bőröm és a szemem is.

(átmásoltam a véleményem, mert az összetétel leellenőrzése után rájöttem, hogy én már ebből használtam el eggyel, így a véleményem erre vonatkozik valójában.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

ivy

2014. június 5.

Arctisztításra átlagos, viszont az én szememet is nagyon csípi, égeti villámgyorsan mosom is le mindíg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

kontrakcio

2014. június 5.

Na átmásolom ide a véleményem, amit a régi összetevős változathoz írtam, pedig valójában ez van meg nekem :)

5 csillagot akartam neki adni, de aztán tegnap kipróbáltam szemsmink leszedésére, és azt hittem megvakulok, annyira csípte a szememet. Úgyhogy nem is tudom, leszedné-e, mert inkább gyorsan lemostam. :) No mindegy, ettől függetlenül az arcom többi részére nagyon jó, tisztít, nem szárít, puha utána a bőröm, de azért ez a szemcsípés meglepett, mert szépek az összetevői és amúgy sem sűrűn tapasztalok ilyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.