Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

browning

2019. január 16.

Nagyon szeretem. A legtöbb arclemosótól pici pattanásaim lesznek vagy hámlik a bőröm, nagyon kiszárad, sokszor csíp. Ez tényleg szupi és nagyon szépen leszedi a sminket. A szempillaspirállal van egy kis küzdelem, de valójában megéri. (A garnier szuper micellás vizétől is pici gyulladásaim lesznek, plusz az nem cruelty free, szóval eleve kilőve). Újra fogom venni. Az ára is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

sziku

2019. január 9.

Extrém módon kímélő lemosót kerestem vízhiányos, érzékeny, pattanásos bőrömre. Általában nem sminkelek, így csak a napi szennyeződéseket kell lemosnia rólam és ezt el is végzi szépen. Egyáltalán nem habzik, olyan mintha egy jó híg krémet dörgölnék végig az arcomon. Nem szárít, nem csíp, kellemes a használata, szépek az összetevői. Nekem bejön :)

update 2019.01.09:
Nem tetszik, hogy viszont zsírosabb krémet már nem tud leszedni. Valamint a benne lévő niacinamid sem tetszik, nem is értem minek van benne. Elég sok embertől olvastam hogy érzékeny rá a bőrük, és aknét okozhat. A jelenlegi pattanásaim miatt most ezt a lemosót, és a TO szérumját gyanúsítom a niacinamid tartalmuk miatt, és abba is hagyom a használatukat egy jó időre. -2 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

update 2019.01.09:

javi

2018. december 8.

Eddig az ultra sensitive waschgel-t használtam, de az most a hidegebb időben kicsit szárítja az arcom. Ez sajnos nem tisztít olyan jól, maradéktalanul nem szedi le az alapozót. Ezért két lépésben szoktam lemosni a sminket, először ez, utána a himalaya herbals habzó arclemosója, így ketten jó párost alkotnak. A szemeimet viszont nagyon csípi ha belemegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

NDCsilla

2018. november 7.

Nagyon szeretem, az érzékeny bőrömre remek! Az INCI-je fogott meg elsősorban. Újravevős kedvenc :) Arról meg ne is beszéljünk, hogy rendkívül kedvező az ára :) Én a sminkeltávolítást először mindig micellás vattakoronggal kezdem, azzal törlöm át az arcom, majd ezután jöhet az arctejes tisztítás. Az biztos, hogy az arctej után a tonikkal való áttörlés során már semmilyen sminkmaradványt nem szoktam látni a vattakorongon, de ezt korábbi arctejeknél sem tapasztaltam. Számomra a tisztító funkciója is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

masni987

2018. szeptember 6.

Már többször újra vásároltam. Teljesen illatmentes, ami nagyon pozitív. Az állaga is nagyon tetszik. Nekem sminklemosóként is bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Esther09

2018. július 24.

Az tényleg igaz, hogy nem irritál, de tisztítani nem nagyon tisztít, kell hozzá micellás víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Fannitazia

2018. július 20.

Nem nagy szám szerintem. Valamennyi szennyeződést eltávolít, de a micellás víz ezerszer hatékonyabb, így viszont nincs létjogosultsága számomra a rutinomban. Nem csípi, nem irritálja sem a szemeimet, sem az arcomat, ebbőla szempontból jó, de funkcióját, amire hivatott, szerintem nem tölti be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

anna21

2018. július 10.

Tökéletes lemosó az extra száraz bőrömre, olyan mintha egy ápoló krémmel mosnék arcot. Nagyon kíméletes, minden irritáló összetevőtől mentes kis csodalemosó. Smink lemosására szerintem nem alkalmas, én azt micellás vízzel teszem meg.
+ az ára verhetetlen!! még több ilyen terméket balea!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

+ az ára verhetetlen!! még több ilyen terméket balea!!

Nina9

2018. június 21.

A Garnier Micellás arc lemosómat cseréltem rá le mert az úgy vettem észre hogy szárítja a bőröm és csípi is lemosáskor . Ez volt az első alkalmam, hogy tejet hasznalok ennek ellenére nem gondoltam, hogy el kellene olvasnom a használati utasítást. Hát elkellett volna. Négy nap helytelen használat után (vattakorongra téve letöröltem a sminkem/ vagy ha nem volt rajtam, csak át töröltem vele az arcom és nem mostam le) a bőröm szárazabb lett mint előtte volt. Mióta viszont úgy használom ahogy javasolják a hátoldalon lás csodát működik és újra puha az arcom. Mindenképp újra veszem de nem sminklemosás céljából. A szememet nekem is rettenetesen csípi ha véletlen belemegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Zaynab

2018. június 15.

Edit:

Megvan itthon az egész arctisztító kollekció (az arcvíz, a géles lemosó és ez a tej is). Elvileg az INCI-t nézve a víz a legjobb, de én ezt a tejet most így nyáron jobban szeretem, mint a gélt, mert ott érzem, hogy a bőröm valamennyire húzódik a használata után, száraz is. Ezt vizes arcra teszem és ott oszlatom el, mintha ez is egy gél lenne. Utána öblítem le és puha az arcom, a bőrömön nincsen eddig negatív elváltozás, inkább finomabb a tapintása, tehát a gélt most hanyagolom.
Nálam az is szempont, hogy a gélnek tapétaragasztó szaga van, ennek viszont nem.
Én sima arctisztításra használom, vagyis semmilyen sminket nem szedek le vele.
Egy mandulavirág illatú Baleás arcvizes flakont már tavaly (!) óta használok és azzal törlöm át az arcomat a tisztítás után általában. Csak azért nem használom az Ultra Med-es vizet, mert még tart ez a mandulás. Tényleg kb. egy éve használom napi szinten és még csak félig van! 450 ft volt, vagy ilyesmi.

(2016. 07. 09.)

Nagyon megkedveltem!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

Edit:

Én sima arctisztításra használom, vagyis semmilyen sminket nem szedek le vele.

(2016. 07. 09.)

Nagyon megkedveltem!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.