Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

Oklaudia04

2018. április 19.

Nos a szemem kornyeken egyaltalan nem hasznalom majdnem szet marta a szemem 😁 amugy ezt kiveve jo kis cucc de tobbszor at kell mennem vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Duende

2018. március 28.

Arcápolási rutinom 1. lépése, a teljes arcfelületet áttörlöm vele, nagyon meglepődtem, hogy mennyi kosz halmozódik a bőrömre a nap folyamán... A sminket is tökéletesen eltávolítja. A géles arctisztításkor, amikor benedvesítem a bőröm, ha a szemembe kerül a maradék lotion, akkor kicsit csípi a szemem, ezért 4 pont, de ár-érték arányban meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Boboka89

2018. március 19.

Tényleg nagyon kìméletes termék,nem irritál,nem szárít. A napi szennyeződéseket szépen eltávolítja,komolyabb sminket érdemes előtte sminklemosóval lemosni. Nekem vizes vattával működik a legjobban. Talán az arctej az(szerintem),amiből nem érdemes annyira drágát venni,hiszen nem az a célunk vele, hogy beszívódjon,a hatóanyagaival együtt.Ő a dolgát tökéletesen elvégzi:tisztìt,kellemes bőrérzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Hajni1980

2018. március 12.

Imádom, a szememet sem irritálja. Sokkal puhább a bőröm tőle, mint ha az ultra sensitive arctisztító gélt használnám micellás tisztítás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

bebuska94

2018. március 2.

Annyian dicsérték, hogy megvettem én is. Nekem a száraz bőrömre nem jött be. Az illata se igazán tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

pigglypig

2018. január 21.

Nagyon vegyes érzéseim vannak. Alapjáron így télen szeretek arctejjel tisztítani, jól esik a bőrömnek, a géles állagú lemosók használata után fáj, húzódik, hámlik, ez után a termék után szó sincs ilyenről. Nincs illata, gyorsan lehet vele dolgozni, ez mind szuper. Viszont nekem elképesztően csípi a szemem, és bármely olyan területet az arcbőrömön, amin valami kis sérülés van (pl. pattanás után visszamaradott seb, hámlás utáni gyógyuló bőr, stb...). És VALAMI úgyis mindig van :) Szóval az arctisztítás így eléggé fájdalmas élmény. Szemre már feladtam, csak a micellás vízre hagyatkozom, ezzel nagy ívben kikerülöm a szemkörnyéket, mert olyan érzésem van, hogyha belemegy, mintha megvakulnék. Csak azért nem értem, mert ugyan nem túl friss a némettudásom, de anno úgy emlékszem, hogy az "Augen" szeme(ke)t takart, tehát a csomagolás szerint szem tisztítására is alkalmas a kence. Háááát... nope.
Amúgy rejtély, hogy ilyen INCI mellett mi irritálhat engem ennyire. Nem pontozom le (annyira), mert lehet, hogy ez csak valami egyéni érzékenység, és az én bőröm ilyen érzékeny/hisztis. De azért vigyázzatok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

wasp

2018. január 18.

Nekem nem vált be, olyan érzés, mintha nem lehetne lemosni, marad egy ragacsos, undorító réteg az arcomon, márpedig egy lemosó jöjjön le a kosszal együtt, a krémezés nem az arclemosó dolga (kivétel az Ultrabland). Nem volt a waschgel, amit szoktam venni, ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom, de akkor inkább használok szappant, mint ezt. Szárazabb bőrre talán jó lehet. Az ára viszont teljesen rendben van, ezért a két csillag, mivel nem olyan hatalmas veszteség, mintha egy méregdrága arctisztító nem vált volna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

redrick

2017. december 26.

Elfogyott az előző lemosó, ezért gondoltam befektetek a termékbe, mert korrekt ára van, gazdaságos és szépek az összetevői. Számomra komedogén, pedig mindössze esti arctisztításhoz használtam pár alkalommal, tehát elajándékozásra került, mert hosszútávú használatra sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Frenchie

2017. december 11.

Ahogy idősebb leszek kombináltból egyre inkább szárazzá válik a bőröm. Idén már nyáron is száraz volt a bőröm, de leginkább most, télen szenved a szárazságtól. Ez az arclemosó tökéletes, mióta használom eltűntek a kis száraz foltok az arcomon amiktől sehogy se tudtam eddig megszabadulni. A szárazság miatt kialakuló pici kemény pattanásaimat is kezdi eltüntetni. Miután lemosom az arcomról, nem húzódik, hanem puha marad a bőröm. Imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Elfie98

2017. november 15.

Mindennap használom,sminklemosás után leszedi a maradékot,puha lesz tőle a bőröm. Nincs felesleges szaga vagy illata. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.