Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

quitz

2017. november 14.

Pár hónapja minden nap használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Tiszta és puha lesz a bőröm a használat után. És ami a legfontosabb, egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Nem tapasztaltam semmilyen negatívumot ezzel a termékkel kapcsolatban, bár ehhez hozzátartozik, hogy a bőröm nem érzékeny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Mano1234

2017. november 2.

Eddig nagyrészt zselés arclemosókat használtam, de mindig húzódott a bőröm a használatuk után,ezért gondoltam kipróbálom. Egészen más ezt használni, gyengéden tisztít, nem szárítja a bőröm,szépek az összetevők, nincs tele alkohollal, nem okoz irritációt.
Ha ezek a pozitívumok hosszú távon is megmaradnak, akkor biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Ha ezek a pozitívumok hosszú távon is megmaradnak, akkor biztosan újraveszem.

dali

2017. október 31.

Téli alapdarab. Így kell műkodnie egy lemosónak, semmi sallang, csak jó. Természetesen 5 csillag, gondolkodás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

bgabryellla

2017. október 2.

Az esti arctisztításom elengedhetetlen kelléke. Sminklemosás után egy szilikon arctisztítóra (szintén DM és imádom!) teszek belőle egy keveset; tökéletesen eltávolítja a szennyeződéseket! Nagyon szép összetevők, nem szárítja ki a bőröm, nem okoz pattanásokat.. maximális csillag! Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

mizantrop

2017. szeptember 17.

Ha az idő hidegebbre fordul vagy ha száraz részek vannak az arcomon, akkor szoktam elővenni ezt a lemosót és maximálisan elégedett vagyok vele. Nagyon jó érzés a bőrömnek ezzel lemosni a hidratáló krém felvitele előtt. Nem szárít, nem húzódik utána a bőröm, réteget sem hagy - ezek a legfontosabb szempontok nálam egy lemosónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

FruzsinaR

2017. augusztus 27.

Ekcémára hajlamos a bőröm, évek óta használom nekem bevált. Ár-érték arány kiváló. Tetszik, hogy nincs illata, nem irritál. Jól le tudom mosni vele a BB krémet, pirositót és a szemhéjgestéket is. Hidratálás terén ne várjunk tőle csodát, legtöbbször kell utána krém is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

csicserke

2017. június 24.

Mind arban, mind hatasban verhetetlen, az erzekeny, vizhianyos bor legjobb jobaratja. Vegre valami, ami ugy tisztit, hogy utana nem huzodik a borom:) Mondjuk, en nem teszek fel komoly sminkeket, ugyhogy nem tudom, azzal hogy banna el, de az en hidratalo+fenyvedo(+BB) kombinaciomat jol leszedi. Mar szinte varom az esti arcmosas utani tisztasag erzest. Persze hidratalo kell ezutan is, de nem kialt utana az arcom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

esztojas

2017. május 29.

Nyugtatja az arcot es hidratal :) Sajnos nekem zsirosit is, nem tudom, hogyan. Alkalmankent hasznalom, mikor szarazabb a borom, vagy megsutott a nap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

platinakuka

2017. május 28.

Egy ideje használom már, és elégedett vagyok. A sminket jól lehozza (szemsminket nem,de arra van a kétfázisú), nem szárítja a bőrt. 😊
Mostanában csak a kezembe nyomok belőle (kicsit bőségesebben, mint pl krémet v habzó zselét), és bemasszizom az arcomba, öblít és kész. 👌
Vattakoronggal is próbáltam, de úgy nagyon sok tej és sok korong kell hozzá, plusz nem volt jó érzés, ahogy dörzsölte az orcáám 😂 Mert azzal tényleg erősebben kell dörgölni, de amúgy is, a német leírás szerint is arcra fel, bemasszíroz, öblít. Nem ír vattát, pamacsot, vagy ilyesmit.
Újra fogom venni. Szerintem elképzelhető, h az Ilcsis tejet lecserélem, azaz, ha elfogy, csak a Balea marad, az Ilcsi terméket nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

snowyfairy

2017. május 23.

Kicsit updatelek így fél év után:

Még mindig úgy gondolom, hogy remek termék, viszont eléggé tud szárítani, ezért vizes pamacsra szoktam nyomni, így hígabb ugyan, de nem szárít annyira.

Szuper termék! Nem irritálja a bőrömet, nem okoz pattanást és remekül hidratál. Szerintem keresve sem találhat ennél jobb arctisztító tejet egy érzékeny bőrű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Kicsit updatelek így fél év után:

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.