Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

szzh01

2016. április 15.

Tulajdonképpen elégedett vagyok vele, s amikor vettem (kb. fél-egy évvel ezelőtt), akkor még az összetevőlistáját is makulátlannak gondoltam. Mára már egy kicsit másként gondolkodom a kozmetikumokról sokkal erőteljesebben figyelem az INCI-t s a természetes kozmetikumokat preferálom, így valószínűleg nem veszem újra emiatt. Egyébként a hatása rendben van, nem irritál, teljesen semleges, szinte olyan, mintha vizet kennék magamra, szagtalan és színtelen.

UP: Bocsánat, most látom, hogy véletlenül az arctejhez írtam a véleményemet, amit a tonikhoz szántam. :-( nem tudom, hogy lehet kitörölni innen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

NadjaBlue

2016. április 11.

Sminket micellás vízzel szoktam lemosni, de mivel attól húzódik a bőröm, így teljes arcra ezt használom. Én is úgy szoktam használni, hogy fent hagyom az arcomon egy rövid ideig aztán nedves vattával letörlöm. Nagyon kíméletes, a bőröm egyáltalán nem húzódik tőle, egy kicsit még hidratál is, de nem lesz zsírosabb. A tisztító hatásával is elégedett vagyok, egyik alkalommal még egyszer átmentem az arcomon micellás vízzel, de a vatta tiszta maradt, szóval ezzel is elégedett vagyok. Az egyetlen dolog, amibe talán bele tudok kötni, ha nagyon muszáj, hogy a szaga furcsa, engem festékre emlékeztet, de inkább legyen ilyen szaga a krémeknek, minthogy telenyomják parfümmel. :D Megérdemli az 5 csillagot, mindent teljesít, amit elvárok tőle, olcsó és az összetevők is rendben vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

pont

2016. március 11.

pont akciós volt a dm-ben és gondoltam, hogy ez egy jel, hogy ki kell próbálnom, mert már egy ideje nézegettem. én úgy használom, hogy belemasszírozom az arcomba, kicsit fent hagyom rajta és aztán letörlöm egy vattakoronggal. egész jól lehozza így a sminket (nem akartam a drágább termékeimet erre 'pazarolni'), bár nem kifejezetten sminklemosó. örülök, hogy ilyen szépek az összetevői, de amikor van egy-egy kisebb sebes rész az arcomon, azt azért kicsit csípi. mindenesetre ár-érték arányban nagyon okés, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

MademoiselleSumire

2016. február 27.

Nagyon jó! Rendkívül gyengéd, mégis tisztít, jó áron. Újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Nagyon jó! Rendkívül gyengéd, mégis tisztít, jó áron. Újraveszem.

gigi

2016. január 9.

Hiába a szép INCI, nagyon csípi a szemem. Még akkor is, ha közvetlenül nem kenem a szemem köré, így elhasználni biztosan nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Anheszenamon

2016. január 9.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Az összetevők miatt vettem meg, és főleg szemfesték lemosásra akartam használni, de iszonyúan csípi a szemem. Pedig nem vagyok érzékeny. Visszatérek inkább a Lidl-s Cien krémes lemosóhoz, sokkal olcsóbb és ezerszer jobb, ráadásul az nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

Argold

2015. december 26.

Ő az új nagy szerelem. Most télre a babylove washlotion mar kevésnek bizonyult, húzódott az arcom utana es vettem egy ilyet.
Imadom! A zsíros borom es nagyon szereti, kellemesen puha bor Marad utana, nem hagy semmi zsírt az arcomon mégsem feszül. A sminket is szépen leszedi es nekem egyaltalan nem csípi a szememet sem. Mar a második flakont is beszereztem belőle!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

tocsin0427

2015. november 26.

Nagyon kellemes, krémes arctisztító. Nem okoz plusz pattanásokat, az apró hegeket segít eltűntetni. Nem szárít és nem is zsíros tőle a bőröm :). Nagyon szeretem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

nnneee

2015. november 23.

Kíméletesen tisztítja az arcot, nem szárítja ki, ami a hideg időben ideális. A sminket elsőre nem egészen, de másodikra leszedi. Én vizes vattakorongra teszem és úgy törlöm át vele az arcom. Utána micellással is áttörlöm és kész. Én nem találom büdösnek, és az arcom sem lesz ragacsos tőle. Nagyon sokáig elég, biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

Matilda21

2015. november 12.

Kedvenc arclemosó tejem, illat- és alkoholmentes, nem csíp, tökéletes. Véletlenül szemembe ment egyszer, na, az csípett, de nem is oda való, ugye..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.