Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

FTM

2015. november 5.

Kellemes állag, nem csíp, nem viszketek tőle. Jól leszedi a sminket, szóval nekem a száraz-érzékeny bőrömre bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

stenonis

2015. október 12.

Nem vagyok oda érte. Az állagát szeretném, de arclemosónak nem szeretem használni, furcsa érzetű a bőrön, és hagy egy réteget, nem olyan zavaró, de jobb lenne nélküle. Vattakoronggal már jobb egy fokkal, nem a leghatékonyabb, de megbirkózik a sminkkel, erre el fogom tudni használni. Igazából nincs vele konkrét baj, de nekem nem jött be, a szaga pedig szörnyű, nem vagyok finnyás az ilyesmire (sok parfümmentes cuccot használok), de ettől felfordul a gyomrom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

memyselfandi

2015. augusztus 28.

Csíp és furán (nem láthatóan, csak érzetre) száraz lett tőle a bőröm. Nekem nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 28.

malvina

2015. június 19.

Egyedül a szuper összetevői miatt vettem meg ezt az arctejet, nagy bizalommal irányában. Sajnos ezt csak részbem váltotta be: ugyan nem szárította ki a bőröm, tényleg kíméletes, viszont minden használat után legalább 3-4 nagy pattamással lett gazdagabb a kombinált bőröm. Nekem így nem érte meg :( Lehet, hogy száraz bőrűeknek jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Csicseri

2015. június 15.

Nagyon nehezen mosható le, ragacsos érzetet hagy maga után a bőrön. A sminket nem hozza le tökéletesen. Viszont nem tudok olyan keveset nyomni a tubusból, hogy ne legyen szinte túl sok a bőrömre, így a kiszerelés miatt nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

dinella

2015. május 1.

2 éve használom, azelőtt minden arctisztítóra érzékenyen reagált a bőröm ( kiütések, piros foltok, mitesszerek) de ettől semmi bajom sincs, ami nálam egy csoda. Sokáig elég, és az ára nagyon kedvező. Ennél maradok továbbra is... Az összetevői nagyon szépek, és örülök, hogy nincs semmi illat benne, mert minek is legyen?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

pronto

2015. április 21.

3 csillagot ér ez a lemosó.

az összetevői jók, az ára jó, utána a bőröm állaga oké, viszont nehéz lemosni, tessék-lássék alapon mossa csak le a cuccokat (utána tonikkal jön még bőven), az, hogy nem illatosított jó lenne, de kimondottan büdös műanyagos mű szaga van, és ami nagyon gáz, hogy ha a szemembe megy úgy csíp, mint az állat.

többet nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

3 csillagot ér ez a lemosó.

többet nem veszem.

redapple

2015. április 17.

Kizárólag ezt és a barackmagos verziót használom rég óta a smink lemosására. Teljesen megvagyok vele elégedve. Lehozza az alapozót, pirosítót, rúzst, és a nem vízálló szempilllaspirált is. Használat után jó érézse van a bőrömnek, nem kell külön lemosni még valamivel. Nem irritál, nem csíp. Szintén Baleás vattakoronggal használom. Évek óta kitartóan vásárolom újra, és hű is maradok hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

andeve

2015. április 13.

évek óta smink eltávolítására használom, nem irritál, sokáig elég, nem kell belőle csak egy kis mennyiség az egész arcra is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Zsildom

2015. március 22.

Szemsmink eltávolításra használom kizárólag. Van, hogy kétszer is fel kell vinnem, hogy megbirkózzon a spirál festékkel, de összeségében én elégedett vagyok vele. Egyszer-kétszer használtam arcon is, amikor kifogytam a lemosómból, és a zsíros bőrömet sem bántotta, pedig annak nem a legideálisabb formula. Azért nem fogom újra venni most, mert szeretnék mást kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.