Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

Nyimuska

2015. március 17.

Ez az első csalódásom a Baleától. Sajnos egyáltalán nem tisztít a cucc. Nem ám vízálló spirált vagy tust akarok leszedni vele, hanem csak a nappali hidratálómat meg egy kicsit az arcomon levő zsírból, de sajnos nincs semmilyen hatása. Se érzetre, se látványra. Ha a körmömet végighúzom az orromon, a körmömön hátramarad a fehér krém. Elhasználni sem éri meg, kuka. Nagyon sajnálom, mert jónak tűnik az INCI-je, de valószínűleg ott a dolog nyitja, hogy a felénél van az első tisztítószerként bélyegzett összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Anee876

2014. december 10.

Három csillag, nem több.
Pro:
- Az ára (1000ft kb.)
- Nincs benne illatanyag, és nem bántotta a bőröm (nem pirosodott ki stb.)

Kontra:
- Az arcon lévő port, alapozót, bb krémet stb. csak so-so szedi le :(
- Ragacsos érzetet hagyott a bőrömön
- Bárhogy is próbálkoztam, mindig kipattogtam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Három csillag, nem több.
Pro:
- Az ára (1000ft kb.)
- Nincs benne illatanyag, és nem bántotta a bőröm (nem pirosodott ki stb.)

Kontra:
- Az arcon lévő port, alapozót, bb krémet stb. csak so-so szedi le :(
- Ragacsos érzetet hagyott a bőrömön
- Bárhogy is próbálkoztam, mindig kipattogtam tőle

szlilla

2014. november 24.

Párom lakásában elfogyott az előző arctisztítóm és erre esett a választásom. Ennél a terméknél inkább a sok 0% győzött meg és persze a kedvező ára. Kellemes meglepetést okozott ez a termék ugyan is szépen tisztítja a bőröm, kicsit hidratál is és bár a szempillaspirállal csak többszöri átsimítás után birkózik meg rendesen lehozza azt is. Nekem semmilyen irritációt nem okozott és meglepődve tapasztaltam, hogy a T vonalam sem olyan zsíros ettől a terméktől. Nálam abszolút bejövős! Otthonra is beszereztem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

pkatuus

2014. november 15.

Még csak egy hete használom, de annyira nem szerettem meg. A sminket nem tudja leszedni az arcomról, kicsit "zsíros" érzést hagy maga után. Utána még használnom kell a Bioderma micellás vizet. Előnye viszont, hogy illatmentes és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

veravera

2014. október 31.

szept. 16.: A TBS aléos és az Avéne krémes lemosója helyet kerestem valami olcsóbbat. Én is száraz arcra viszem fel, bemasszírozom, majd langyos vízzel le. Először csak az tűnt fel, hogy hagy maga után egy zsíros réteget (még a vizes lemosás után is) -- ilyet a bodyshoposnál és az avéne-nél nem tapasztaltam. Aztán végigmentem az arcomon egy tonikkal is és kiderült, hogy a kitartó masszírozás ellenére nem szedi le a CC krémet sem, pedig nem kenek irtó sokat a bőrömre. Nekem csalódás, de legalább irritációt nem okozott, így kiegészítő áttörléssel elhasználom.

most: Végülis megszerettem, adok még egy csillagot. Továbbra is csak reggelre jó, amikor nem kell fényvédőt és sminket leszednie, és továbbra is ott a zsíros réteg, de ez ősszel/télen nem fog zavarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

Napsugár

2014. október 15.

Up-date: újravettem, őszi-téli reggeli arctisztítónak nagyon jó. Hangsúlyozom, hogy reggeli tisztítónak vált be, smink vagy komolyabb kosz eltávolítására szerintem önmagában nem alkalmas, de én pont ezért szeretem reggelente most ezt használni, az éjszaka lerakódó kis szennyeződéssel simán elbánik, nem szárít, nálam van egy könnyed hidraló hatása, ezután már csak szérum és fényvédő kell.

Vettem próbaképp egy ilyen artisztítót, és bár zsíros a bőröm, nem volt kellemetlen használni, pedig korábban utáltam az arctejeket, nem éreztem utánuk tisztának a bőröm. Ezzel nem volt semmi ilyen gond, úgy használtam, hogy benedvesítettem az arcom, majd jól bemasszíroztam, végül leöblítettem langyos vízzel, így nem maradt zsíros érzet utána, csak tiszta, puha bőr. Sminklemosásra szerintem nem elég, de reggeli arctisztítónak teljesen jó, nekem krémezni sem kell utána. Most nyáron jobban esik a habzó lemosója ugyanennek a szériának, de lehet, hogy télen visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

crazy cat lady

2014. augusztus 19.

jó kis lemosó. a tusfürdőhöz hasonlóan ez is nagyon krémes állagú. a sminket lehozza valamennyire,de nem ezért vettem, hanem, hogy az akneroxid mellé egy kímélő lemosót használjak. nem szárít, puha utána az arcom, de úgy érzem, mintha nem tisztítana eléggé, egy krémes réteg marad a bőrömön. ezt is nagyon száraz,érzékeny bőrűeknek ajánlom. a szemkörnyékre nem jó, nagyon csíp. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Lisien

2014. augusztus 16.

Sminklemosónak szerintem sem lenne jó, én is sminklemosás után ezzel tisztítom meg az arcom, majd jön a többi kence. Pár éve sok a pattanásom és zsírosodik a bőröm is (mintha most kezdtem volna el serdülni így 28 éves fejjel), ez a termék is segít abban, hogy ne száradjon szét a bőröm a teafás kencémtől. Szerencsére már kezd elég szépen javulni a helyzet. Tetszenek az összetevők és ár-érték arányban is jónak tartom. Egyszer véletlenül belekerült a szemembe és nem volt túl kellemes érzés... :/ Szóval arra azért tényleg vigyázni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Theresia

2014. augusztus 12.

Nagyon megtetszett itt Krémmánián ez a lemosó (összetevők miatt), ezért gondoltam, kipróbálom.
Nálam sminkkel nem nagyon kell megküzdenie, a szememet ugyanis micellás vízzel mosom le, az arcomon pedig maximum a Bourjois CC krém van, azt pedig szépen lemossa. Én a tej elnevezése miatt egy folyékonyabb állagú termékre számítottam, de nem az, így a zuhany alatt is tudom használni. (Ugyanúgy használom, mint ahogy már előttem írták, nedves bőrbe bemasszírozom, és leöblítem, a szememet kihagyom.)
Nekem zsírosabb, pattanásokra hajlamos a bőröm, de szépen megtisztítja, és nem szárítja ki (több termék - főleg a kifejezetten zsíros bőrre valóak - kiszárítja...), ráadásul pont olyan időszakban sikerült elkezdenem a használatát, amikor kipattogzott a bőröm, és egész szépen lehúzza a gyulladásokat.
Ár-érték arányban szerintem tökéletes, egyedül arra leszek kíváncsi, mennyi ideig elég. 5 csillag azért így is jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

PAncsi79

2014. június 26.

Jelentem, hó eleji bevásárlásomkor már én is ezt az új összetételűt kaptam meg.
Az összetevők nagyon tetszenek, bár nekem személy szerint semmi bajom sincs a korábbi változatban lévő ásványi olajjal, a normál-száraz bőröm szereti.
Az arcbőröm szépen tisztítja, ott nincs is hiba, de sajnos ez az új változat az én szemem csípi :(
Nem tudom elég erősen összeszorítani, egy ici-pici mindig bejut, aminek köszönhetően szenvedhetek egy darabig.
Nagyon bosszant a dolog, mert mire megtaláltam a számomra ideális lemosót, addigra megváltoztatják és most keresgélhetek újra :(
Nem akarom nagyon lepontozni, mert elvileg nem szemsmink eltávolítására alkották, de mivel az elődje számomra remekelt abban is, max pontot nem kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

Jelentem, hó eleji bevásárlásomkor már én is ezt az új összetételűt kaptam meg.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.