Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: butterfly, Módosítva: 2016. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Nem tartalmaz parfümöt, tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket és színezéket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert

Fanni91

2016. augusztus 28.

Update: sajnos hosszútávon nem vált be, pattanásokat okozott :(
Ez aztán a tökéletes éjszakai krém! Kiszerelése praktikus, állaga sürü, testes. Nagyon jól hidratálja a bört és nagyon szép összetevöi vannak. Semmi kellemetlen mellékillata nincs. Nagyon nagy kedvencem lesz az biztos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Update: sajnos hosszútávon nem vált be, pattanásokat okozott :(

Zaynab

2016. augusztus 22.

Update:

Kezdem érteni miért vonták ki a forgalomból.
Nos igen, a krém illata enyhe, viszont az égett műanyaghoz hasonlatos.

A másik: konkrétan kb. semmi sem történik az arcommal a használata mellett, bár a hajvonalamnál az arcom oldalán lett pár kis pötty, amiből az egyik nem fordult vissza (a többi csak kezdemény volt, de egyből közepes méretű pattanás lett).
Valaki említette, hogy a shea az komedogén.

Úgy érzem, mintha nem is kennék magamra semmit.
Emiatt néha el is felejtettem felkenni magamra és ma újra magamra tettem, de nem látom semmi előnyét ennek a krémnek. Oké, hogy szépek az összetevői, de hasznot nem látok a viselésében.
Egyébként 300-400 forinttal az eredeti ár alatt vettem akciósan, szóval nem buktam el a teljes árat.

Lehet, hogy nincs sok értelme kritikát írni egy olyan termékről amit már amúgy sem tudnak az emberek megvenni, de úgy gondoltam azért leírom velem mi történt a használata alatt.
Levettem egy pontot, szóval most 3 ponton áll a krém.
Már nem fénylek tőle (igaz, kánikula sincs most), de nincs nagyon puha arcbőröm sem.

Az első véleményem még 2016. augusztus 12-én:

Nem értem miért nem lesz több ebből a krémből.
Megvettem az utolsó kicsi tubussal (ehhez sétálnom kellett, mert a szokásos DM-ben nem volt már).
Enyhe illata azért van az összetevők miatt, de alig érezni. Tényleg csak felkenés előtt halványan.
Egy miatt nem adok rá öt csillagot, ez pedig a fényesség. Az arcom (főleg a homlokom) fénylik tőle, pedig nincsen zsíros bőröm.
Az oké, hogy felkenés után kicsit fényes vagyok tőle, de még utána is valamennyire.

Pros:

- olcsó (én ráadásul leárazva vettem),
- könnyen beszerezhető volt korábban, amíg gyártották.
- puha, üde arcbőr.
- illatmentes,
- színezékmentes,
- tartósítószermentes,
- jó az állaga,
- Q10 koenzim van benne.

Cons:

- az arcom, főleg a homlokom valamennyire fénylik tőle,
- tisztítószer van benne valamiért (több mint egy, meg peg is),
- úgy érzem, hogy nem túl hasznos, de az is igaz, hogy csak párszor használtam még.

Még tesztelem. Egyelőre 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Update:

Kezdem érteni miért vonták ki a forgalomból.
Nos igen, a krém illata enyhe, viszont az égett műanyaghoz hasonlatos.

Valaki említette, hogy a shea az komedogén.

Úgy érzem, mintha nem is kennék magamra semmit.

Levettem egy pontot, szóval most 3 ponton áll a krém.

Az első véleményem még 2016. augusztus 12-én:

Nem értem miért nem lesz több ebből a krémből.

Pros:

- olcsó (én ráadásul leárazva vettem),
- könnyen beszerezhető volt korábban, amíg gyártották.
- puha, üde arcbőr.
- illatmentes,
- színezékmentes,
- tartósítószermentes,
- jó az állaga,
- Q10 koenzim van benne.

Cons:

- az arcom, főleg a homlokom valamennyire fénylik tőle,
- tisztítószer van benne valamiért (több mint egy, meg peg is),

Még tesztelem. Egyelőre 4 pont.

lara2

2016. május 26.

Szuper krém, imádja a bőröm. Könnyen beszívódik, megfelelően hidratál és nagyon kedvező az ára. Még a párom is (aki utálja a kencéket) kipróbálta, amikor nagyon száraz lett a bőre és pozitívan nyilatkozott róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

kovacszsofia0513

2016. május 11.

Elég jó termék, és nem is drága. Hamar beszívódik ami plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 11.

Elég jó termék, és nem is drága. Hamar beszívódik ami plusz pont.

WorkingClassGirl

2016. május 1.

Friss:Nem volt szép, hogy lehúztam. Az én bőröm alapból nem szereti, de még télen újravettem, mert vízhiányos állapotában nagyon jót tett egy rendes, vizes hidratáló fölé kenve. Szemkörnyék- és ajakápolónak pedig fantasztikus.
De csak 4 csillag, mert nem tetszik ha valamiben nincs tartósítószer.

Testmelegre olvad, így sokkal könnyedebb az eredetileg sűrű krém, szép vékonyan lehet kenni. Nekem néha nem szívódik be teljesen, pedig próbálok nem túl sokat kenni. Nem igazán hidratál. De ettől ez még egy remek, olcsó, egyszerű alapkrém.
(Valószínűleg én pont akkor szeretném jobban, ha kesebb lenne benne a shea vaj... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

De csak 4 csillag, mert nem tetszik ha valamiben nincs tartósítószer.

CeCeDrake

2016. március 13.

A párom használja. Csak illatmentes termékek jöhetnek szóba nála arcápolásnál. Többször panaszkodott, hogy nem szívódik be teljesen. Az új arctisztítójának köszönhetően viszont reggelre nyoma sem volt, teljesen beszívta a bőre. Puha, hidratált bőrt eredményez, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

szivi81

2015. december 9.

Használom, de semmi extrát nem tapasztalok, nem lettem ránctalanabb :) egyszerű krém éjszakára, de csak azoknak, akiknek bírja a bőre a kicsit testesebb krémeket, nekem a hajvonalamnál lett tőle pár komedóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Réka Réka P

2015. december 8.

Szeretem ezt a krémet, a mindennapi rutinom része. Jól hidratál, nem zsírosítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Wehler

2015. november 25.

Hipp-hopp beszívódik, nem zsírosít. Nincs illata, ami tetszik, nem szeretek éjszakára illatozni. Pattanásokat nem okozott, de lekopogom!!!! nekem sajnos mindentől lesz.

Tegnap olyan hideg volt, hogy indulás előtt gondolkodtam mit is kenjek a számra, mert nagyon érzékeny. Aztán valami folytán ezt :D szuperül teljesített, ráncokat feltöltötte, fényes is volt a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

ForestNymph

2015. november 22.

Nagyon jó! Sose gondoltam volna, hogy egy sima Balea-s arckrém ilyen jó lesz. Semmi száraz folt, semmi kipirosodás, csak egységes üde puha bőr! Szemkörnyéket sem irritálja, tökéletes éjszakai krém. A második összetevő a shea vaj, látom is a hatását. 900Ft csak, nagyon ajánlom, próbáljátok ki! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.