Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: bandita, az összetevőket feltöltötte: DanselSophia, Módosítva: 2017. december 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Nem tartalmaz parfümöt, tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket és színezéket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

emb1p3

2021. december 30.

A férjemnek vettem télre a kombinált, fűtésszezonban sivatagszáraz bőrére a basic extrakönnyű nyári balea helyett. A múltkor pont elfogyott a tízszer ennyibe kerülő krémem, és csórtam belőle, majd, bevallom, rajta is maradtam. Nincs benne semmi irritáló (újabban nem bírja a bőröm a növényi illóolajakat), és a fura, folyós állaga ellenére jól hidratál, az én pórusaimat nem bántja. Alapozót nem próbáltam még felvinni rá, de feleselegesnek is érzem, olyan szép most a bőröm. Különösebb figurázást nem érdemes tőle vánni, ez egy ártalmatlan, egyszerű, de nagyszerű hidratáló, ami inkább a száraz bőrnek tetszik, mint a zsírosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Sisszy

2017. november 7.

Nem volt tökéletes számomra ez a krém, mert amellett, hogy jól hidratált, pár perc múlva mintha izzadt volna alatta az arcom. Egy idő után, lehet, hogy megromlott, de folyósabbá vált. Illata nincs és nem is irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

mandalam

2017. szeptember 10.

Szerette az arcom ezt a krémet, nyáron is elég jól védett, de már egy ideje nem látom a DM-ben... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

HanXi

2017. szeptember 8.

A sima minimál Balea nappali krém olyan jó volt, gondoltam ez ugyanaz, csak még jobb, hiszen fenyvedo meg Q10 is van benne...tévedtem. Egészen más az állaga, folyós, olajos, csak csúszkál a bőröm felszínén, nem szívódik be, a fejem csillog utána, mint egy diszkógömb. Ártani nem ártott, bár sok esélyt nem hagytam neki. Télen talán nekifutok mégegyszer. Ez a gyenge fenyvedelem amúgy is inkább a borús téli napokra elfogadható minimum, mint nyáron, tényleges napsütésben.

Update - amint beköszöntött a kicsit hűvösebb, szelesebb idő, már sokkal jobban beszívta a bőröm. Még mindig kicsit csúszós érzés a bőrömhöz érni, de nem fénylik az arcom. Alap krémnek, ezért az árért megfelel, de azért keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

DanselSophia

2017. július 9.

Oké, alapvetően egy viszonylag olcsó, de szép összetevős hidratálókrémet kerestem, amit nappalra esetlegesen fényvédő alá használhatok. A hidratáló funkciója még be is vált, könnyű krém, bár kicsit nehezen szívódik be, de... De! Úgy eltömíti a pórusaimat mint semmi soha. Katasztrófa. Egy ideig kézkrémként használtam, mert nappalra soknak éreztem a fényvédővel együtt, éjszakára meg volt másik krémem, de aztán egy nap úgy döntöttem, hogy egye fene, rám fér az extra hidratálás... Felkentem, másnap tele voltam mitesszerekkel, zártak, nyitottak, whatnot és nem tudok nem arra gondolni, hogy ez a krém okozta őket. Úgyhogy most elhagyom egy időre - talán örökre? -, ha a probléma nem javul, akkor felülvizsgálom más krémeimet is és update-elek, de egyelőre nekem ez bizony csak két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

bettina28

2017. július 8.

Nem rossz krém, viszont elférne benne picit több fényvédő szerintem. Az állaga picit folyós, kis idő kell amíg beszívja a bőröm és így is hajlamos melegben izzadtságcseppekben kiülni az arcra. Az összetevőlista és a fényvédő miatt vettem meg. Alapvetően nem rossz termék, ár értékarányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

moniq0213

2017. június 20.

Nagyon szuper nappali arckrém smink alá, a legjobb ár / érték arányú, amivel eddig találkoztam.
Különösen örülök annak, hogy van benne fényvédő, emiatt (és a jó összetevők miatt) érzékeny fehér bőrűeknek egy csodaszer.
Az állaga kicsit folyós, de pont ezt szeretem benne, mert így kis mennyiséget is nagyon könnyen el tudok kenni az arcomon, ráadásul hamar beszívódik, úgyhogy szinte azonnal folytathatom is a reggeli rutinomat az alapozó felvitelével.
Ránctalanító hatását különösebben nem fedeztem fel, de már nagy segítség az is a bőr öregedése ellen, hogy fényvédőt tartalmaz.
Átfénylik a bőröm nekem is pár óra után, de ezt egy púderrel könnyedén korrigálni lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

dottya

2017. június 9.

Kellemes csalódás volt számomra ez a krém :) Nem okozott pattanásokat, nem tömíti el a pórusokat, nem hagy plusz réteget az arcon. Az állaga kicsit folyós, de nagyon könnyen és gyorsan beszívódik. A bőröm kisimul tőle, üde lesz, pihepuha. Bár illatanyagmentes én mégis kellemes, natúr napozókrém illatát érzem rajta, ami nagyon tetszik. Egyelőre különösebb ránctalanító hatást nem vettem észre, és sajnos az extrém zsíros bőröm is fénylik tőle, ezért csak éjszakára kenem fel. Nagyon örülök, hogy van ez a krém, az első olyan hidratálóm amitől nem lettem ragyás és a bőröm kellemesen frissnek tűnik még akkor is, ha csak pár órát tudok aludni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

mrslosa

2017. május 28.

Hatalmas csalódás volt számomra. Olyan sok jót olvastam róla, az összetevői is elkápráztattak, gondoltam, ez egy tuti termék. Az én bőrömet sajnos kikezdte, azóta pattanásos az arcom, pedig ez nálam ritkaság. Valamint a szemem sarkát kiszárította, kipirosította. Sminkelni pedig borzalmasan lehet rá. :( Én egyáltalán nem vagyok megelégedve vele, egyedül az összetevők miatt adtam 2*-ot. Pár hét használat után visszatértem a régi kedvencemhez, a Garnier 24H rózsa kivonatos hidratáló krémhez, aminek az ára egyébként nagyjából azonos, és már az első használat után éreztem, ahogy fellélegzett a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Dius1991

2017. április 18.

Éjszakára használom, mert nappalra az én bőrömnek sok lenne. Hidratáló hatása nekem megfelel, ránctalanító képessége szerintem nincs, én hónapok óta alkalmazom, de semmi változás nincs a ráncok terén. Téli hidegben nagyon jól jött, nem száradt ki az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.