Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Reka811, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. október 28.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden ápolja és védi a hajat és a fejbőrt. A szilikon-mentes receptúrat a mindennapos hajmosásra fejlesztették ki. A glicerint tartalmazó formula védi az érzékeny fejbőrt. Kiméletessegét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Allergologiailag tesztelt.

Nem tartalmaz parfümöt, szinezéket, tartositószert, illoolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Palma215

2022. május 17.

Idestova 2 éve ez az első nem cgm sampon, amit használtam, igazából csak a hype miatt gondoltam, hogy kipróbálom, de nem csalódtam, ez tényleg valami fantasztikus. Az első samponom a babylove sampon óta, ami ne zsírosítja a fejemet - vagy azonnal vagy fokozatosan - nem hittem el, hogy mégegy ilyen létezhet. A hajam kezelhetőséhével sem okozott semmi gondot.
Update: Hajra való cuccról nem szoktam úgy véleményt írni, hogy ne használtam volna el egy teljes tubussal, ezért meglep, hogy updatelnem kell, de kell. Ugyanis így a harmadik tubusra agyonzsírosodik a fejem és viszketek. Én semmitől nem szoktam viszketni. Nem tudom, mi történt, de most kezdhetem előről a zsírossággal való küzdelmet a bevállt kis samponommal. Ami azért furcsa nekem, mert az első 2 tubusig minden rendben volt. Nem tudom, hogy mi történt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

tiri

2022. május 16.

Több hónap használat után be kellett látnom, h rettenetesen szétszárította a hajam. Nagyon szerettem volna szeretni, de tönkretette a hajam. Nem is az, hogy a vége töredezett volt, hanem a hajszálaim közepén ketté voltak törve, a fejbőröm viszketett, száraz lett. Nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 16.

Langel

2022. május 15.

Ajánlásra vettem meg, mert száraz viszkető fejbőröm van, de sajnos nagyon nagyon NEM jött be.
Egy használat után is már ez teljesen biztos. Rögtön hajmosás után még oké volt, azt hittem hogy jó lesz és végre kiválthatja a drága samponjaimat. De sajnos nagyon hamar zsíros lett tőle a hajam, a viszketés rosszabb lett, és még jobban kiszáradt a fejbőröm. úgyhogy nem vártam meg hogy még korpás is legyek vagy bármi.
Szerintem a benne lévő niacinamid sem segített a fejbőrömnek - sokan nem tudják de amúgy nem minden bőrre való ez az anyag, mert pont hogy ellenkezőleg reagál az ember bőre rá - pl nekem nem bírja a bőröm pedig leírás alapján is nekem való lenne - és mégis rengeteg tud rajta rontani sajnos... nyilván nem ez az egyetlen hatóanyag miatt nem jó hanem full összetétel a probléma. de sajnos marad a drága sampont, amitől ugyan viszket a fejbőröm de sokkal minimálisabban mint eddig bármi mástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 15.

asdf27

2022. május 6.

Juj, ez nagyon rossz, viszketés, korpásodás, minden, amit el lehet képzelni.
Ugyanaz, mint a Solitein Dermaxt samponja, ebből is tusfürdő lesz, mert arra viszont egészen jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

Juj, ez nagyon rossz, viszketés, korpásodás, minden, amit el lehet képzelni.

sz.elinor

2022. április 30.

Ez nekem tényleg csodaszer. Irritált, zsírosan korpásodó fejbőröm teljesen rendbe tette, ahol semmi más nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

tucsok123

2022. április 29.

Nagyon bevált! Végre egy sampon amitől nem viszket a fejbőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Nagyon bevált! Végre egy sampon amitől nem viszket a fejbőröm!

Kerev.

2022. április 22.

Nagyon szép összetevői vannak és az ára is megfelelő de sajnos nekem nem vált be. Borzasztóan viszket tőle a fejbőrőm, amit széjjel tudnék kaparni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

luna.nova

2022. április 14.

Nagyon jó, hogy lehet ilyen mindenmentes sampont találni olcsón, könnyen beszerezhetően. Engem az illata valamire baromira emlékeztet gyerekkoromból, és őszintén nekem tetszik, kövezzetek meg 😅 Viszont nagyon fura érzetű lett utána a hajam, mintha minden nedvességtől megfosztották volna. Hajszárítás után nem vettem nagyon sok különbséget észre, de mikor megmostam vele a hajamat, utána nagyon fura érzetű volt. Fejbőrömnek amúgy szerintem kifejezetten tetszett. Teszek majd még vele egy próbát, mert pár hete megváltozott a hajápolási rutinom, és lehet most jobban tudna érvényesülni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 14.

Vivus94

2022. április 11.

Tényleg megdolgozott a sok dicséretért. Én is kipróbáltam már megszámolhatatlan típusú sampont, de az igazit csak most leltem meg, pedig nincsenek nagy elvárásaim. Tisztítson, de ne szárítson, ne bántsa a fejbőröm és ne legyen zsíros érzetű tőle a hajam két nap után. Ez a sampon pont ennyit ígér és tényleg ezt is hozza, ráadásul potom összegért cserébe. Legszívesebben életem végéig feltankolnék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

ansc

2022. április 7.

A Balea Med Ph 5,5 után felüdülés ezt használni. Az előbb említettől nagyon viszketett a fejbőröm. Ennél az ultra sensitivenél ilyen nincs. Korrektül tisztítja a hajat, jó az ára, kellemes használni. Ajánlott hozzá találni egy frankó kis kondícionálót és akkor egy álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate