Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Reka811, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. október 28.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden ápolja és védi a hajat és a fejbőrt. A szilikon-mentes receptúrat a mindennapos hajmosásra fejlesztették ki. A glicerint tartalmazó formula védi az érzékeny fejbőrt. Kiméletessegét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Allergologiailag tesztelt.

Nem tartalmaz parfümöt, szinezéket, tartositószert, illoolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Nikol91

2021. április 13.

Mindig kísérletezgetek. Amikor elkezd égni,,viszketni a fejbőröm, mindig visszatérek ehhez a termékhez. Nem lesz extra fényes vagy puha a hajam, de egyáltalán nem irritálja ,az állaga is krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

tátombák

2021. március 29.

Azt hiszem a szárazsampon marta ki annyira a fejbőrömet, hogy sebesre vakartam, úgyhogy megvettem ezt, hogy kicsit kíméljem a bőrömet. Én is azt tapasztaltam, hogy már hajmosás közben borzasztó száraz és sprőd a hajam tőle. Más esetben csak minden 4-5 hajmosáskor használok balzsamot, de emellett mindig érzem, hogy kell. Kellemetlen a szaga, nehézkes kimosni a hajból. A fejbőröm végülis rendbejött, de szerintem rendeződött volna a helyzet enélkül is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Annus9977

2021. március 25.

Ajj annyira akarom szeretni! Tényleg egy olyan sampon aminek nagyon szépek az összetevői és olyan jól haaabzik...de 2 nap múlva már zsíros a hajam, pedig nekem 4-5 napig simán bírja, de ezzel semeddig, kb naponta kéne mosnom vele. Meghagyom nyárra, utazáshoz, amikor sós vízben fürdesz vagy valami és tényleg 1-2 naponta mosod a hajad, tök jó lehet, de így nekem ez nagyon csalódás, amit nagyon sajnálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Queen16

2021. március 1.

Az összetevő listája nagyon szép pont ezért ekkora csalódás hogy ilyen pocsék szar a hatása! 500 forint is sok ezért! Első hajmosás után tapasztaltam azokat amiket sokan észleltek én otthon kevert ricinus olajos pakolást mostam le vele gondoltan ha olajos kis diy pakolást mosok le vele nem fogja szarrá száritani hát de! Konkrét amikor 4 mentem át vele csak a biztonság kedvéért hogy az olajos dolgokat alaposan ki mossam maradéktalanul, vizesen olyan száraznak éreztem hogy azt hittem helyben letörik, és száritás után mintha az a 2 órás pakolás kakit se ért volna első használat után ment a kukába! Hála istennek hogy ilyen pici a kiszerelése meg ilyen olcsó mert amugy nagy pazarlásnak éreztem volna sose veszem újra senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

ameliemoon

2021. február 23.

Csalódás! Allergia miatt kerestem ideiglenes, nem bio megoldást. Kellemetlen illatú sampon, és ami nagyobb baj, az érzékeny fejbőrömön hatalmas korpát okozott. Kidobtam két használat után, utána el is múlt a korpa. A konkurencia viszont bevált: Is@na Jeden Tag sampon, nem viszket, fényes a hajam újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

incifinci28

2021. február 14.

Férjem használja és nagyon meg van vele elégedve, már a harmadik flakonnal vettük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Titia

2021. január 12.

Hát ez nekem nagyon nem jött be. Gyorsan zsírosodik tőle a hajam, a fejbőröm viszket, és ráadásként gombostűfej méretű fájdalmas kis "púpok" jelentek meg rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Vanille23

2020. november 6.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Mindig úgy gondoltam, hogy gyorsan zsírosodó hajam van, ezért zsíros hajra való samponokat használtam, de egyik se segített, már a második nap nehéznek és zsírosnak éreztem a hajam. A nővérem ötlete volt, hogy talán nem is gyorsan zsírosodó a hajam, hanem a fejbőröm érzékenyebb az átlagnál. Ezért kerestem egy ilyen sampont, és nagyon sokat segített. Nem viszket a fejbőröm, nem nehezíti el a hajam, tisztábbnak is érzem. Továbbra is kétnaponta mosok hajat, de ha nagyon muszáj, akkor ezzel a samponnal még a harmadik napot is kibírom. Nincs olyan nagy habja, mint más samponoknak, de annyira bőven felhabzik, hogy az én hosszú és dús hajamon is el lehessen oszlatni és ki lehessen mosni könnyedén. Én balzsam nélkül használom most, egyelőre nem szárította a hajam, de ha valakinek egyébként kicsit szárazabb a haja, vagy ilyesmire hajlamos, akkor valószínűleg érdemes balzsamot vagy valamilyen pakolást használni mellette.
Nem egy nagy összeg, szóval akinek érzékeny a fejbőre, egy próbát tegyen vele szerintem mindenképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

juud30

2020. október 28.

A párom használta egy ideig, de 2-3 hét után ettől is pirosodni, viszketni kezdett a fejbőre és gyorsan zsírosodott. Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Birkin22

2020. október 10.

Mindennapi hajmosásra nyárra tökéletesen bevált, a hajat puhítja. Viszont hamarabb zsírosodik a haj mellette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate