Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Reka811, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. október 28.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden ápolja és védi a hajat és a fejbőrt. A szilikon-mentes receptúrat a mindennapos hajmosásra fejlesztették ki. A glicerint tartalmazó formula védi az érzékeny fejbőrt. Kiméletessegét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Allergologiailag tesztelt.

Nem tartalmaz parfümöt, szinezéket, tartositószert, illoolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Mhajni

2019. november 9.

Általában kerülöm a szilikonos és parabénes samponokat, vékony szálú, zsírosodásra és korpásodásra hajlamos a hajam. Miután egy sokezres ugyanúgy lehet borzasztó, mint olcsóbb társai, mindenfélét próbáltam már. Az összetevői tetszettek, bár őszintén az slst nem vettem észre benne. Totál illatmentes, kétszer egymás után mosok vele hajat mivel nagyon zsíros már mire eljutok a hajmosásig, nekem félhosszú hajamat könnyen kifésülhetővé teszi, és nem zsírosít jobban mint bármi más. Ennyiért nagyon jó, és nem korpásodik tőle a hajam, szép fényes, lágy esésű. Egy próbát megér 350 Ftért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

HCHB11Cl11

2019. október 28.

Én úgy érzem, hogy szárítja a fejbőröm és a hajam is, viszont jól tisztít. Nem viszket a bőröm, de valahogy nem olyan kellemes érzés utána. Jó összetevők vannak benne, illatmentes, de vigyázat, mert a Sodium Coco-Sulfate = SLS, ezért sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

tothliv

2019. október 25.

Érzékeny és allergiára hajlamos fejbőrömre vettem és végre nem csalódtam. Ezen kívül rengeteg ilyen készítményt próbáltam már a legcsóbbtól a legdrágábbig, de mindig előjött a viszketéd. Ez a sampon számomra csodaszer, végre nem viszketek és a hajam is fényes tőle. Az ára is kitűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Erika0823

2019. október 10.

Szinte minden samponra allergiás vagyok , de erre nem , nagyon bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Szinte minden samponra allergiás vagyok , de erre nem , nagyon bevált

LadyBleu

2019. szeptember 20.

Nekem semmi rosszat nem okozott. A második flakonnal használom, szeretem a szuper összetevőket, de a hatása nem az igazi :( azért is vettem újra, mert nem kifejezetten rossz. Szóval még mindig nem sikerült eldöntenem, hogy szeretem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

ccvc

2019. szeptember 1.

Heti kb 5ször mosok hajat tehát mondhatni minden nap. Nekem nagyon bevált ez a sampon. A 2. flakonnal használom éppen. Úgy vettem észre, hogy a hajam esése is teljesen más lett, sokkal természetesebb, könnyebben formázható és nincs az a furcsa érzés mint más népszerű samponok használata után, mintha maradna valami réteg a hajon. Nem hinném hogy le fogom cserélni ezt a sampont, össze sem hasonlítható a manapság természetes és sensitive címszó alatt futó termékekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Kingucii

2019. augusztus 30.

Nem értem, miért sensitive, ha hajmosás után, úgy viszket a fejbőröm tőle, mintha egy hete nem mostam volna hajat? borzalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

elfi777

2019. június 17.

A száraz korpásodásra hajlamos fejbőrömre kipróbáltam az alpecin hibridet, hátha sikerül hidratálnia, ehelyett sivataggá szárította, hatalmas korpa plakkokat okozott, amik leválva sebesedtek, állandóan visszatértek. A hajam non-stop korpadarabokkal teli, viszket, borzalom, így megvettem a rossmann hasonló termékét, hátha. Bizakodó voltam, de semmi javulás, bár legalább a viszketés elmúlt. Ez is csak ennyit tud, semmi egyéb javulás. Amiben ez picit jobb, hogy a hajam jobb tapintású, és könnyebben fésülhető balzsam nélkül is, de ennyiért azért többet vártam.
Elhasználgatom őket, de egyik sem tud semmit nyújtani a tisztításon kívül. Ez 10/6,5 a jobb tapintás miatt, a másik 10/6.
Marad az ideális keresése, ezeket meg elhasználás után úgy fogom elfelejteni, mint a sicc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Nem volt olyan gáz, de a hajam száraz volt, amíg ezt használtam. Csak a kondícionáló segített rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

Afrocska

2019. január 10.

Csakúgy mint a BALEA MED PH5,5 HAUTNEUTRAL SHAMPOO ez is viszketést okoz. Borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate