Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnahab7, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Balea med ultra senzitív testápolót speciálisan az érzékeny és allergiára hajlamos bőrre fejlesztették ki. Értékes hatóanyagai védik a bőrét a kiszáradástól és intenzíven ápolják azt.

• Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét.
  • Segít megnyugtatni az irritált és érzékeny bőrt.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Piciandi

2018. április 7.

Parfümallergia miatt az összes testápoló szikessé varázsolta a lábam. Ebböl már két flakonnal használtam el. Sajnos túl alkoholos és híg, azonban egyáltalán nem szárít és viszonylag hidratálttá teszi a böröm, valamint nem ragad, nem pirosodik, nem húz, nem csíp. Kellemes érzés használni, védelmet nem ad, de nem is tömíti el. Ezért heti 1-2szer használom a gyógyszertári krémekkel felváltva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Azurill

2017. április 3.

Nálam is a kukában végezte pár muszájmertnincsmás használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Nálam is a kukában végezte pár muszájmertnincsmás használat után.

2017. február 28.

Hamar beszívódik, szerintem jók az összetevői. Próbálok más termékeket is, de újra és újra ezt választom, nálam 4 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Banszky

2017. január 8.

Számomra ez egy semmilyen termék. Van van de minek?! Nem ápol csak magamra kenem és ennyi. Se "íze" se bűze,se hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

k001

2017. január 3.

Denaturált alkohol..... ez vicc.. jó helye lesz a kukában. Csak nyáron használtam, akkor nem szárított ki, de iszonyúan mart, ahogy felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

bogibooo

2015. szeptember 15.

Nagy reményekkel vettem meg, mert régóta szerettem volna egy illatmentes testápolót. Bár egyáltalán nem érzékeny vagy száraz a bőröm, de ettől konkrétan iszonyatosan kiszárad. Életem legpocsékabb testápolója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. szeptember 13.

Régen ebben nem volt alkohol. Miért tették bele? Iszonyat bunkóság, szerintem, érzékeny bőrre ajánlott krémeknél különösen. Eleve már az is az, hogy egy bevezetett terméknek megváltoztatják az összetételét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Wildflow

2015. augusztus 1.

Vizes állagú, nagyon könnyen beszívódik. Az alkoholos mellékillata sem érezhető sokáig, csak rögtön felkenéskor. Összességében szeretem, szívesen nyúlok érte, ha gyorssegélyre van szüksége a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

hena

2015. június 18.

Akciós polcon találtam rá, 350 forintért nem volt szívem otthagyni. Próbálok odafigyelni arra, hogy milyen összetevőjű krémeket használok, főleg a karomra, az a terület hajlamos nálam a kipattogzásra. Ez a krém eddig bevált, nem mondom, hogy javított a helyzeten, de nem is rontott, mint a többi krém. Az illata teljesen semleges, picit alkoholos, de ez tényleg azonnal el is illan. Friss, hűsítő érzés használni.
Borotválkozás után viszont nekem nem vált be, picit csípte a bőröm, de egyébként semmi bajom nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Santen

2015. május 15.

Évek óta ezt használom ! Nagyon érzékeny a bőröm a mesterséges összetevőkre. Sok keresgélés után találtam rá ezen termékre ( termék családra ) , melyre nem reagál a szervezetem viszketéssel, kipirosodásra, kellemetlen húzó érzésre ! Ezen termékcsalád számomra bebizonyította az érzékeny bőrű embereknek nyújtott kíméletességet ! Puha, könnyen felkenhető, hamar beszívódik, kisebb alkoholos illata felkenésnél számomra egy jóleső érzést ad, de ezen illat hamar el is illan !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 15.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.