Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 29.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sampon érzékeny, allergiára hajlamos fejbőrre holt-tengeri sóval, és komplex hatóanyagokkal korpásodás ellen.

Színezék-, szilikon- és parfümmentes. Vegán.

eszement

2017. október 30.

3 hónapja kezdtem használni ezt a sampont. Eddig ez vált be nekem leginkább a korpásodás ellen. Általában nem is viszket tőle a fejbőröm, bár néha a 3.-4. napon szokott azért. Arra gondoltam, talán olívaolajjal bedörzsölhetném olyankor a fejbőrömet vékonyan, de nem biztos, hogy ez a legjobb ötlet...
Összességében jónak találom, és sokkal több előnye van, mint hátránya. Nehéz a vékony hajszálaimmal mit kezdenem, mert szálldogálnak össze-vissza, és emiatt kócolódnak is, ezért 3-4 mosásonként szoktam a Kallos Jasmine - Tápláló Hajpakoló Krémet is használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Trixi

2017. július 3.

Nem rossz, nem viszket tőle a fejbőröm, de másnaponta mosni kell, mert a töveket zsírosítja, ugyanakkor sajnos a festett hajat nem kíméli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 3.

7ot

2017. június 9.

Up: felpontozom 4-ről maxra, mert nyáron nem bírom ki, hogy ne mossak hajat minden nap (pollenek, por, izzadás, edzés stb.) és semmi problémát nem okoz így sem. Képzelem, ha valami felsztárolt samponnal művelném ezt, nem lenne már fejbőröm.

2016. 11.
2 hónapja használom, mert elegem lett belőle, hogy mostanában nagyon sok sampontól viszket a fejbőröm, pedig nem voltam rá hajlamos.
Nem okoz irritációt és az ára is nagyon jó. Egyedül az zavar benne, hogy már 1 nappal a hajmosás után összeáll a hajam tőle. Mintha zsíros lenne, pedig nem az. Csak akkor tapasztalom ezt, ha ezzel mosok hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

2016. 11.

Vicus

2017. március 18.

Egy foltban nagyon csúnya, száraz és hámlik a fejbőröm, de csak télen, vagyis ahogy beköszönt a hidegebb idő és nem tudok vele mit kezdeni. (Valakinek valami ötlet esetleg?:D A hajvonalamnál a homlokom felett található.) Erre a problémára vettem ezt a sampont és mintha kicsit segített volna, azonban nem mulasztotta el a problémát. DM saját márkás termékrévén kicsit meglepődtem az 599 forintos áron, azonban még így is jóval olcsóbb, mint a "népszerű" gyógyszertári samponok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Ata358

2017. február 6.

Nagyon jó, hogy minden irritáló összetevőt nélkülözve képes a korpa ellen is küzdeni. A hátránya, hogy a hajszálakat és a fejbőrt enyhén "túltisztítja", így utána balzsam/kondicionáló muszáj, illetve néha viszkető-húzódó érzést is tapasztalok utána . Nyáron, amikor kevésbé leszek hajlamos a korpára, kipróbálom a nem-korpaellenes verzióját is, hátha az kevésbé intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

nagyer78

2016. december 8.

Sajnos nem vált be, egyáltalán nem használt, sőt még rosszabb lett a helyzet, mert eddig csak korpás volt, most meg korpás és zsíros a töve, száraz a vége.
Teljes csalódás sajnos, pedig a sima Sensitive sampon a legjobb, amit eddig próbáltam. Gondoltam ez még jobb lesz, de nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

SimonEdina

2016. október 24.

Nekem nagyon bevált ez a sampon, megszűnt tőle a korpa és a viszketés is. Jól habzik, az állaga is jó, nem folyós, de nem is túl tömény. Illata nincsen, akár mindennapos használatra is ajánlott. Viszont a gyors zsírosodással még kezdhetne valamit, akkor egyenesen csodaszerként tekintenék rá! Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.