Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolítani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

LadyBleu

2020. augusztus 12.

Nagyon jó alap lemosó.
Jó áron van, cruelty free, mindenmentes, egyszerű, de nagyszerű termék. Nem szokta szárítani a bőröm, még mintha adta egy kis hidratált érzetet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Nagyon jó alap lemosó.

golleinora

2020. augusztus 9.

Nekem borzasztóan allergiás a bőröm, SLS parabén minden alkalommal kiüt. De ez a lemosó tökéletes. Már a harmadik tubussal veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

mbella3538

2020. augusztus 6.

PRO: Kényelmes a felvitele, könnyed állaga van, olcsó.

KONTRA: Kellemetlen, műanyag szaga van, nem tisztít rendesen, pattanásokat, gyulladást okozott, túlzottan húzta, kiszárította az arcbőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 6.

PRO: Kényelmes a felvitele, könnyed állaga van, olcsó.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2020. július 31.

Én nagyon szeretem, már számtalan tubussal elhasználtam belőle! :)
Kombinált bőrtípusom van, használata után nincs száraz, húzódó érzete a bőrömnek.
Géles, vízzel könnyen leöblíthető formula. Nem habzik annyira, mint a legtöbb géles lemosó, de pont ezért annyira kíméletes.
Viszont, ha valakinek eleve szárazabb a bőre, annak nem biztos, hogy ez lesz a kedvenc lemosója.
Télen és nyáron is szoktam használni.
Nem irritálta a bőrömet, a szememet sem csípte, a sminkmaradványokat is tökéletesen eltávolítja, de önmagában nem elég sminklemosásra!
Olcsó, könnyen beszerezhető, mindenmentes lemosó.
Ha nincs kedvem kísérletezni más lemosókkal, akkor mindig ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 31.

Én nagyon szeretem, már számtalan tubussal elhasználtam belőle! :)
Télen és nyáron is szoktam használni.
Olcsó, könnyen beszerezhető, mindenmentes lemosó.
Ha nincs kedvem kísérletezni más lemosókkal, akkor mindig ezt veszem újra.

beatrisz

2020. július 31.

Nagyon jó egyszerű de hatásos, fölösleges anyagoktól mentes lemosó. Szépen megtisztítja az arcomat, nagyon enyhén alig észrevehetően szerintem szárít, de utána úgyis krémezek. Én este szoktam csak használni a városi kosz és esetleges smink lemosására.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

tothbius

2020. július 28.

Ez a legjobb arclemosó, nem is drága. Jó hogy nincs illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Ez a legjobb arclemosó, nem is drága. Jó hogy nincs illata.

emiko

2020. július 27.

Több mint egy éve ezt használom, maradéktalanul és kíméletesen szedi le a sminket. Nem feszül az arcom a használata után. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

SNati

2020. július 27.

Úgy egy éve találomra vettem le a polcról a boltban, azóta már újravettem. Nem szárítja ki a bőröm, de alaposan megtisztítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

peachyglow

2020. július 26.

Verhetetlen áron egy egyszerű lemosó, ami teszi a dolgát és most KIVONJAK. 😞 Szépek az összetevői, nekem egyáltalán nem szárította a bőrömet, tökéletesen tisztít, már egy éve használom. Alapvetően normál bőröm van, nincsenek pattanasaim a havi pár napos szörnyeket leszamitva, télen és most nyáron is nagyon jól működött rajtam. Egy dmben egy kedves eladó a raktárból hozta ki nekem a három utolsó darabot. Remélem, hogy lesz helyette valami hasonló paraméterekkel rendelkező termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Nymphea

2020. július 25.

Soha nem hittem volna, hogy valaha egy illatmentes arclemosó ennyire a bűvkörébe kerít, mert nagy illatmániás vagyok, de valahogy zongorázni lehetne a különbséget a bőröm állapotai közt. Nekem a skinmartos rutinvarázsló dobta fel, így rohantam is érte a Dm-be és nagyon jó döntésnek bizonyult. A korpás szeborreás bőrömet szépen rendben tartja, szinte nem is hámlik, nem húzódik, a nagy ronda pattanások is eltűntek, nincs irritáció. Mindenkinek ajánlom, ez egy verhetetlen kis arclemosó, próbáljátok ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).