Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolítani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

klaudia901013

2019. július 15.

Kíméletesen tisztítja még a zsíros bőrt is és semmi illata nincs. Barátnőm javaslatára vettem meg, nem bántam meg, biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

akascha

2019. július 6.

Szeretem a Balea termékeit, könnyen beszerezhetőek és kedvező az áraik. Ezt a lemosót is többször vettem már, tökéletesen megfelel arc és sminklemosáshoz, az összetevőik is szépek, nem szárítja a bőröm, a sminket is leszedi, igaz én használok utána micellás vizet is. Az egyik legjobb termékük, remélem nem szüntetik meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

racz1012

2019. július 1.

Mikor legelőször vettem meg ezt az arclemóst ősszel, megmondom őszintén nem szerettem, ritkán nyúltam érte, utána jöttek a tavaszi hónapok és egyre inkább ezt vettem elő a reggeli és esti arclemosásnál. Addig-addig használtam míg végül elfogyott és azóta újra is vettem. Most nyáron már nem is nyúlnék más után. Valószínűleg a hidegebb hónapokban kevésbé számító lemosót veszek majd, de addig ez tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

avealena

2019. június 26.

Idegesített, hogy annyi vattakorongot el kell használnom mikor micellás vízzel mosom le a sminkemet, ezért kipróbáltam ezt a terméket. Olyan gyönyörűen leolvasztja a tartós sminket, hogy ez egy igazi álom! Még a vízálló makacs szempillaspirált is egy pillanat alatt feloldja, miközben ha a garnieres micellás vizet használom legalább 5 percet szoktam vele szenvedni. Nem csípi a szememet, jól habzik és nagyon kellemes érzést nyújt utána. Az ára kedvező, és az összetevői is nagyon szépek, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

SMH

2019. június 25.

Nekem olyan semmi extra. Tisztít, meg habzik és ennyi. Mondjuk sokkal többet egy lemosótól nem is várok, de valahogy mégsem volt az a hűha érzésem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Mia0602

2019. június 16.

Nagyon szép az INCI nagyon baráti az ára. Első lépésként használom, a nedves kezemre nyomok egy borsónyit így viszem fel a száraz arcomra. Körkörösen belemaszírozom, majd langyos vízzel leöblítem. Jól tisztít, a sminket is leszedi. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 16.

Lillus96

2019. június 15.

Mindenféle káros anyag mentes arclemosót kerestem, nem gondoltam, hogy ilyen olcsón találok. Összetevők alapján tökéletes, és jól tisztít. Ha sminkelek is, akkor viszont először micellás vizet használok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

vkata96

2019. június 6.

A sok pozitív vélemény hatására vásároltam meg, de sajnos meg kell törnöm az elégedettek sorát. A szememet nagyon csípi, ha belekerül, és ez nem fordult elő a Balea habzó arclemosójával, pedig az nem is Med vonalú termék. Az arcomat egyébként nem irritálta, és szépen is tisztította viszont valahogy úgy érzem, hogy jobban zsírosodik a bőröm mióta ezt használom. Nem is érzem tőle azt a kellemes felfrissülést, mint a habzónál, bár tudom, hogy tulajdonképpen ebben áll a kíméletessége. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

kisski

2019. június 6.

Mivel szinte minden nap sminkelek, először a micellás vizet, utána pedig ezt használom. Minden hátramaradt sminket eltávolít, szép tiszta lesz tőle az arcom.
Kicsit szárítja a bőröm, de ez egy hidratáló krémmel könnyen orvosolható.
Mindemellett a sminkecseteket is könnyedén tisztítja... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Kicsit szárítja a bőröm, de ez egy hidratáló krémmel könnyen orvosolható.
Mindemellett a sminkecseteket is könnyedén tisztítja... :)

Bonika12

2019. június 6.

Tökéletes! Mind az ára mind az összetevő listája. Egy picit talán az én bőrömet szárítja, de nekem ennyi belefér. Szeretem az állagát és, hogy nincs tolakodó illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).