Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: mandulamag, Módosítva: 2020. november 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolítani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Petra789

2022. június 28.

Már 2 éve használom és nagyon nagyon szeretem. Ár-érték arányban szerintem a legjobb lemosó, mert gyengéden tisztít és nem okoz semmiféle irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 28.

mina03

2022. június 25.

Jelly Joker-ről váltottam erre. Gazdaságos kiszerelés, tökéletesen tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 25.

Jelly Joker-ről váltottam erre. Gazdaságos kiszerelés, tökéletesen tisztít.

Kencefice17

2022. június 24.

Én is csak jókat tudok róla mondani. Jól teszi a dolgát, jók az összetevői és nagyon gazdaságos. Nem tervezek váltani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 24.

blackkey

2022. június 22.

Pontosan megfelelő. Jól tisztít (smikhez magában nyílván nem elég), nem szárít, nem irritál, megfelelően habzik, olcsó, mindenben tökéletes, már a második tubussal használom, és nem szándékozom lecserélni.
Hasonlítani a Kiehl's ultra facial cleanser-hez tudnám, "illatra" ugyanaz, az állaga a balea-nak vizesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 22.

korkistestihibaval

2022. június 22.

Egy lemosónak pont ennyit kell tudnia, a válság miatt igyekszem minimalizálni a bőrápolásra szánt kaidásaimat (huhhh), de örülök, hogy ezzel kezdtem a próbálkozást, meg is van az ultimate cheap lemosó:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 22.

szabofannika0215

2022. június 21.

Olcsó, nem okoz pattanásokat, nem szárít

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 21.

Olcsó, nem okoz pattanásokat, nem szárít

monit

2022. június 21.

Olcsó, könnyen beszerezhető és hatásos. Szeretem hogy a sminket és a szennyeződéseket is lehozza egyszerre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Eszti115

2022. június 20.

A jó vélemények miatt vettem meg. Az állaga géles, de nagyon folyós és valamikor túl sok jön ki, így hamar fogy. Nem tisztít csikorgósra, mindenmentes de valamiért mégsem éreztem igazán tisztának az arcomat a használata után. Elhasználom, nagyon jó árban van, de még nem tudom, hogy bebetonozott tagja lesz-e a rutinomnak. A szép összetevők miatt és mivel nem szárít, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

milkshake

2022. június 19.

Egyik kedvencem a Balea MED termékei közül. Bár nekem a fényvédőt + sminket önmagában nem szedi le könnyen, ezért a dupla lemosás második lépéseként használom. Ár-érték arányban szuper, és tusfürdőként is kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

rekireki

2022. június 19.

Tipikus must have termék. Nem tartalmaz parfümöt, alkoholt és további borzalmas összetevőket,mégis teszi a dolgát, és 1000!!! ft alatt van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol