Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: mandulamag, Módosítva: 2023. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolítani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Legendás kozmetikumok: Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

tulsokmindentkiprobaltam

2024. június 10.

Zseniális! Elég sok arclemosót kipróbáltam, míg rá nem jöttem, hogy bár szinte tocsogó az arcbőröm ez a lemosó bőven elég az esti lemosásra mindenféle szalicilsav, niacinamid nélkül. Illatmentes, átlátszó, alkohol nélküli. 1 percig használom, bár előtte duplatisztítok, remekül bevált.(hamar pirosodó, fungal acne, zsíros bőröm van :) )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 10.

BoRe321

2024. június 9.

Imádom! Egyszerű és nagyszerű termék. Árban szerintem verhetetlen, nem húzódik utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 9.

gyorgyivett

2024. június 7.

egyszerűen imádom. nagyon szerencsém volt ezzel a lemosóval, mert mikor elkezdetem tudatosan figyelni az arcbőrömre, ez volt az első amit kipróbáltam, és egyben az utolsó is, mert annyira bevált, hogy nem hiszem, hogy valaha szívesen váltanám le. nagyon könnyed érzés eloszlatni az arcomon, nagyon sokáig tudok használni egy tubust, mert nem szükséges sokat kenni belőle, szóval ezen az áron egy tökéletes arclemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 7.

tstts

2024. június 5.

Sokáig elég és olcsó, nekem ugyanúgy bevált, mint drágább társai. Sokadszorra vettem újra:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 5.

nitadbr

2024. június 5.

Egy drágább hasonló lemosót cseréltem le erre és milyen jól tettem, ennek legalább 1.5 éve, ugyanazt hozza mint drágább társai

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 5.

gisevery

2024. június 4.

Már régóta használom második tisztítóként, úgy érzem jól tisztít. Mivel kicsit húzni szokta a bőrömet, emiatt nem adok rá 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 4.

ZazieAda

2024. június 2.

Nemrég fogyott el az előző, még nem teljesen a tudatos rendszerem szerint vásárolt lemosóm, és azzal mentem be a dm-be, hogy veszek egy Jelly Jokert. Viszont megláttam ezt a Baleát és eszembe jutott, hogy egekbe magasztalták ezt is, hát oké, gondoltam, az ára meggyőzött. De már sajnálom, hogy ezt vettem, mert borzalmas kórházi fertőtlenítőszer illata van. Nyilván el fogom használni, de nem veszem majd újra, mert nekem zavaró. Az állaga rendben van, bár kicsit sok jön belőle egyszerre, a korábbi géles lemosómból két borsónyi is elég volt, ezt nem tudom olyan jól adagolni. Más negatívumot nem tapasztaltam és egyebkent teszi, amit egy lemosónak kell.
Érdekes, hogy a kommentek közt nem írja más ezt a fura illatot, lehetséges, hogy csak én fogtam ki egy ilyen terméket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 2.

Lila03

2024. június 1.

Sajnos nekem nem jött be, bár érzékeny bőrre van, de van olyan összetevője ami az én arcomat irritàlta. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 1.

Berill23

2024. május 31.

Ár érték arányban nagyon jó lemosó. Az Elyns lab lemosóját cseréltem le erre. A mindenmentessége a legjobb érzékeny bőrre 😀 újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 31.

jordanpatti96

2024. május 22.

Én jobban szeretem mint a jelly jokert , ez valahogy jobban tisztít , sokáig elég. Ennyi pénzért ajándék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol