Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolítani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

550 ft - Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
Ár: 550 , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Milva07

2020. február 12.

Tapasztalta más is mostanában, hogy büdös/állott/vegyszerszagú a termék? Most vettem, de ki is dobtam, annyira rossz SZAGA volt. Eddig több tubussal használtam el, ilyen tapasztalatom még nem volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.

Bettii98

2020. február 11.

Nagyon puha lesz tőle a bőr, nagyon szépen tisztít. Nagyon könnyű az állaga. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

mano

2020. február 2.

Én is double cleanse második lépésének használom, valamint reggel magában. Remek az összetevőlista, nincs illata, nincs színe, semmi felesleges flanc. Ennyi pénzért ajándék. A sminkmaradványokat remekül távolítja el. Nem habzik rettentően szerencsére, épp csak egy picit. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

seasalt

2020. február 1.

Double cleanse második lépéseként használom, magában nem oldja a szempillaspirált, és szembe kerülve kicsit csíp is. Nem nagyon, csak egy egészen kicsit. Valamilyen vegyszerre emlékeztet a szaga, de nem erős, és nem is igazán zavaró. A textúrája tetszik, nem szárít, nem irritál, viszont lemosnni egy kicsit nehéz. Magyarán teszi a dolgát, de semmi extra. Még nem döntöttem el, hogy a semmi extra rossz-e vagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Verus417

2020. február 1.

Csodasan leszedi a sminket,tisztit es gyonyoruuuuu az osszevetolista🥳

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Csodasan leszedi a sminket,tisztit es gyonyoruuuuu az osszevetolista🥳

szincsuu

2020. január 29.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, jól működik, olcsó, nagyon szép összetevőlista, a drága fancy társai között nem találni ilyen összetételt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

RIldiko

2020. január 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nekem bevált, már újra is vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nekem bevált, már újra is vettem.

babszem81

2020. január 15.

Ezt vettem meg, mert nem találtam a Waschgel nagy kiszerelését. Mindenmentes, engem mégsem szeret. Vajon mit nem tolerál a bőröm? Tud ebben valaki segíteni? Borzalmasan vegyszerszagú, emiatt undorral használtam. Kicsit szárít is. A szemembe belemegy, - mint mindegyik -, de ez iszonyat csípi is. Allergiára hajlamos a bőröm, óvatosan ezzel azoknak, akiknek szintén van ilyen problémájuk. Sminket nem szedi le teljesen. Kuka. Balea, most csalódtam.. 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 15.

vitezviki

2020. január 13.

Nagyon szépen tisztít, nem hagy maga után száraz bőr érzetet, jól habzik, és még az ára is rendben van. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Puszedli83

2019. december 30.

Én is az itteni vélemények hatására vettem meg.
Olajos arctisztító után második lépésként használom, illetve van, hogy önmagában.
Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Olcsó, szép összetevők, használata után nem húzódik a bőröm, nem szárít. Bár nem érzékeny a bőröm, nekem bevált. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Én is az itteni vélemények hatására vettem meg.
Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).