Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: mandulamag, Módosítva: 2020. november 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

Arclemosó zselé különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Segít eltávolítani a sminkmaradványokat.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mrekaa

2021. június 11.

Első egy hétben szerette a bőröm, aztán egyik napról a másikra brutál gyulladt pattanásokat okozott, és zsírosabb is lett tőle az arcom. :( visszatértem a CeraVe Foaming Cleanserhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 11.

mrsnora

2021. június 7.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót.
Évek óta ezt használom. Nem szárítja a bőröm, szépen leszedi a szennyeződéseket, és az ára is baráti, bár nekem a régi, gélesebb formula jobban tetszett. Most, hogy ilyen folyósabb lett nagyon kell vigyázni, mert könnyen megszalad a matéria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót.

lisbeth10

2021. június 7.

Nem hittem volna, hogy találok olyan arclemosót, amitől a száraz bőröm nem fog kellemetlenül feszülni, de most megtaláltam :)
Számomra abszolút pozitív élmény volt a használata, a jövőben biztosan újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

doraki26

2021. június 7.

Egyszer már újravettem, de sajnos nem lesz a kedvencem. Olcsó, "szemétmentes" összetevőkkel, de az én bőröm nem kedveli annyira. Szárít és néha szerintem pattanásokat is okozott. Szerettem volna pedig, ha beválik, mert ennél tényleg nincsen jobb árú lemosó, ami összetevők terén is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

kosabori

2021. június 6.

Nagyon szuper arclemosó, jól tisztít és egyáltalán nem szártja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 6.

Nagyon szuper arclemosó, jól tisztít és egyáltalán nem szártja a bőrömet.

sensitiveskinprincess

2021. június 4.

Tegnap vettem, azóta kétszer használtam, de nagyon tetszik eddig... Az INCI-je alapján mondhatom is, hogy egyszerű, de nagyszerű. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

Nerimo

2021. május 31.

Nagyon jó lemosó, de pluszt nem adott. Ettől függetlenül nagyon jó kis termék. Ár-erték arányban kiválló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 31.

doragrinder

2021. május 29.

Az esti dupla tisztításom második lépése ő, nagyon szeretem. Szépen tisztít, kellemes érzés, a bőröm tapintása szuper utána.
Ami zavar az az, hogy megváltozott az állaga. Folyósabb lett. Nem egy tragédia, mert ugyan olyan szuper, de jobb volt a kicsit "zselésebb" állag. Ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot, mert bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 29.

izsuzsi

2021. május 28.

Egyszerű,de nagyszerű. Jól tisztít, de van egy műanyagos szaga.Az ára jó, bár már 899 ft.

Update: megváltozott az állaga, jobban folyik, ezért nehezebben adagolható. A műanyagos szaga eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

szzszssz

2021. május 27.

esti duplatisztítás 2. lépéseként használtam. hetente 1-2 alkalommal csípett a bőr az orcámon utána, nem sikerült kitapasztalnom, hogy ettől vagy a hidratálómtól, emiatt végül mindkettőt leváltottam. ezt leszámítva elégedett voltam vele, nem éreztem, hogy túl szárazra tisztította volna a bőröm, szerettem az állagát és a tiszta illatát is, ennyi pénzért abszolút megérné, ha nem csípne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol