Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. február 1.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Német Allergia-és Asztma Szövetség ajánlásával: optimális ellátást és védelmet nyújt a különösen érzékeny és allergiára hajlamos bőrnek. A tisztító hab az arc és a test egész területén gyengéden tisztít a különösen enyhe összetevőknek köszönhetően.

sailorluna

2018. szeptember 5.

imádtam, kár, hogy kivonták. klassz lemosó, puha, krémes habja volt, jól tisztított, nem bántotta a bőrömet. bár nem volt kellemes illatú, minden szempontból előnyös volt az illatmentessége. örülnék, ha visszahoznák a kínálatba, a gél utódja is jó, de nem annyira, mint ez volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

wasp

2015. november 25.

2015. július 10.
Hála a Krémmániának, még van belőle pár flakon raktáron.:) Kb. fél éve használom és nagyon szeretem. Főleg arcra, de a nagy melegekben ezzel tusoltam. Nagyon gyengéden és kíméletesen tisztít, az állaga is külön pirospont. Nem szárít, nem pirosodom ki tőle, nem lesznek pattanásaim, egyszóval teszi a dolgát, a bőröm pedig imádja. Nagyon remélem, hogy újra kapható lesz valamikor, a nem túl távoli jövőben, bár bevallom, mióta sikerült beszereznem, nem nagyon néztem a boltban, hogy van-e. Egyébként a dm honlapján valóban szerepel az elérhető termékek között: http://www.dm-drogeriemarkt.hu/hu_homepage/a_mi_markank/qm_sensitive_termekek/

Up.
Írtam a dm-nek, hogy mi a helyzet ezzel a csodahabbal,a válasz sajnos elég lelombozó:
"Köszönjük, hogy megtisztelt minket bizalmával. Illetékes kollégáinkkal egyeztetve azt a tájékoztatást kaptuk, hogy a dm az Ön által keresett terméket már egy éve nem forgalmazza. Követő terméke a Balea Med ultra szenzitív arctisztító gél (150 ml)."

Nos, én kipróbáltam ezt a gélt, korrekt, de messze nem olyan jó, mint a hab. Sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

2015. július 10.

Up.

katja

2015. október 14.

Nagyon nagyon hiányzik:(( imádtam, úgy leszedett minden sminket, mintha soha nem lett volna ott. Egyszer kellett vele megmosnom a full sminkes arcomat és miután micella vizes vattával átmentem rajta, egy darab alapozó nyom sem volt a vattán. Számomra hihetetlen volt. Nem is irritált, sem a szememet, nem szárított. Még az ecseteimet is volt, hogy ezzel mostam, vagy tusfürdőnek is használtam utazások során. Semmi ehhez foghatót nem találtam, most ugyanezen termékcsalád gél tisztítójával próbálkozom, de korántsem ilyen jó mint ez volt. Csak reménykedni tudok, hogy visszahozzák, akkor aztán betárazok belőle! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

butterfly

2015. július 5.

Mielőtt megjelent az ultra sensitive waschgel ezt használtam és nagyon szerettem. Nagyon krémes habot képezett, a sminket levitte, egyáltalán nem szárított vagy irritált. Rendkívül szép összetevői is vannak,sajnálom,hogy már nem gyártják. Nekem egy flakon kb. fél évig kitartott,szóval gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 5.

Makk Zsuzsó

2015. január 16.

Nagyon sajnálom, hogy csak most figyeltem fel erre az arclemosóra (én annak használom), hogy kivonták. Az utolsót hoztam el a boltból, azóta sem láttam sehol.
Kezdek átállni az illatmentes, gyengéd cuccokra és nagyon megszerettem ezt a Balea-habot. Reggeli arctisztítónak vettem, sminket még nem próbáltam leszedni vele, de arra a célra én jobban szeretem a krémes állagot. A lényeg: nem szárít, nem húzódik utána a bőröm, nem lúgozza csikorgósra. Csak komfortos tisztaságérzet irritáció, pirosodás nélkül. Ja, és baromi sokáig elég, elég egy fújás arcra+nyakra. És olcsó! Reménykedem, hogy csak redizájn miatt tűnt el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Napsugár

2014. november 22.

Up-date: már sokadszorra vettem újra, továbbra is a legjobb, amit valaha használtam, jól tisztít, nem szárít, szuper összetevők, olcsó, könnyen beszerezhető. Bár nagy rajongója lettem a Paula's Choice termékeknek, és ha tehetném, mindenből PC-t vennék, de ezt a tisztítót szerintem még akkor sem cserélném le. Remélem, hogy sosem fogják kivonni a forgalomból, mert nem tudom mihez kezdenék nélküle.

Félve vettem meg ezt a lemosóhabot, mivel én arctisztításra akartam használni, és a vélemények alapján volt, akinek pattanásokat-mitesszereket okozott, amivel én alapjáraton küzdök. Az összetevőlista alapján viszont semmi komedogén anyagot nem találtam benne, úgyhogy vettem egyet a kis utazókiszerelésből, ami nagyjából két hétre volt elég napi két használattal. Azóta már beszereztem a nagy kiszerelést, szerencsére nem okozott semmi gondot, mitesszerem sem lett több, pattanásom szerencsére nincs mostanában, a feladatát pedig ellátja, alaposan tisztít. Nekem megfelel sminklemosásra is, de ilyenkor az a "trükköm", hogy kétszer mosom át vele az arcom, így tökéletesen lehozza a szempillaspirált is (könnyed second skin típusú alapozó-korrektor-púder-szempillaspirál kombinációval kell általában megküzdenie). A Bioderma micellás vizemmel már csak megszokásból törlöm át az arcom, valójában teljesen tiszta marad a vattakorong, tehát tényleg lehozza a koszt ez a hab. Kézre-testre nem próbáltam, de feltételezem, hogy az alkoholra és illatanyagokra érzékeny vagy ekcémás bőrűeknek igazi áldás lehet.
A DM honlapján fenn van termék most is, és láttam is a helyi üzletben még a múlt héten, nagyon remélem, hogy nem szüntették meg mégsem a gyártást és téves a lenti infó (én már többször tapasztaltam az eladóknál, hogy nagyjából fogalmuk sincs azokról a termékekről, amiket forgalmaznak, szóval simán lehet, hogy rosszul tudták).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

klaris171

2014. november 22.

MsTindigo hívta fel rá a figyelmemet és adtam neki egy esélyt arctisztításra használva. Nekem tökéletes! Minden szennyeződést, sminket lehoz, nem csíp (pedig a szemem nagyon érzékeny és más terméknél gyakran előfordult), nem szárít (vízhiányos, normál- száraz bőröm van), tökéletes összetevőlista, könnyű beszerezni. Ennél csak drágább arctisztitókat használtam, de ez most mindent überel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Matilda

2014. október 24.

Mini változatát vettem én is, szerintem nagyon praktikus, utazáshoz szoktam magammal vinni. Tetszik a kiszerelése, a pumpás adagolás. Kézre, testre optimális, nekem arcon kicsit szárít (bár hozzáteszem, hogy szinte minden más termék), intim részen viszont nekem csíp sajnos. Ez azért meglepő, mert eddig semmi más termékkel kapcsolatban nem tapasztaltam ilyet, főleg hogy ez a termék érzékeny bőrűeknek készült. Ezért mínusz 1 pont sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

pm2013

2014. szeptember 29.

Én is a miniterméket vettem meg kipróbálásra. Direkt figyeltem a lejárati időre, nehogy lejárt vagy közeli lejáratú legyen. A tisztítási hatékonyságával nincs is gondom, de az arcomra kenve megcsap egy nagyon kellemetlen, engem leginkább a hagyományos cipőkrémekre emlékeztető szag. Nem tudom mi okozza, mert nem volt se bontott, se lejárt, de ez a szag attól is elvette a kedvem, hogy valaha is újra használjam a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

cicuka

2014. szeptember 22.

Nagyon szeretem, kíméletesen tisztít és nem szárít, nem húzódik az arcom tőle. 1 pumpálásnyi elég a reggeli arctisztításhoz, 2-3 lehozza a napi smink nagy részét, de micellás víz és/vagy tonik kell utána. A legjobb habos lemosó. Nincs illata, de nem is hiányzik. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Caprylyl Glycol