Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Az Aloe Vera-t és B5-provitamint tartalmazó balzsam nyugtatja a bőrt borotválkozás után. Hidratál, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják, Ph-bőrbarát.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Watcher

2014. október 23.

Az itteni ajánlások alapján vettem meg. Ez a készítmény nem nyomja el, nem keveredik zavaróan az edt illatával, mivel eléggé bőrközeli mérsékelt illata van. A bőröm bírja az after shave-et is így nem igazán tudok arról nyilatkozni, hogy a "sensitive" jelző mennyire állja meg a helyét a gyakorlatban. Kellemesen puhává teszi a bőrt és hamar beszívódik, de nekem néha hiányzik az after shave féle fertőtlenített érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 23.

Dana1983

2014. március 7.

A barátomnak vettem, nagyon elégedett vele. Az összetevői elfogadhatóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

A barátomnak vettem, nagyon elégedett vele. Az összetevői elfogadhatóak.

deagle13

2014. február 27.

Igazából nem tudok újat mondani, mindent elmondtak előttem. Érzékeny a bőröm és kipróbáltam ezt a nivea after shave balzsam után, zongorázni lehet a különbséget, sokkal jobb ez a termék, ráadásul olcsóbb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Beleza

2014. január 31.

párom ezt használja, miután megmutattam neki a borotvagélt, és az bejött neki, így mert váltani egy 'noname'-re, a Nivea után. mondanom sem kell, azóta eszébe sem jut Niveát venni, mindig mondja hogy ezt vegyem neki. olcsóbb, jobb, illata is tetszik mindekttőnknek. és az összeteveők is rendben vannak. most 999 ft körül volt az ára a DM-ben.
jah és utazáshoz lehet venni kis miniverziót a pénztár körül, kb 200 ft-ért.nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

zonzi

2013. június 8.

baromi jó
használtam már niveat,gillette-t,loreál-t de ez a legjobb
fogalmam sincs hogy csinál ien jó cuccot a balea 600 ft-ért
de örüljünk hogy van
6-ost adnék ha lehetne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

baromi jó
használtam már niveat,gillette-t,loreál-t de ez a legjobb
fogalmam sincs hogy csinál ien jó cuccot a balea 600 ft-ért
de örüljünk hogy van
6-ost adnék ha lehetne

szappanka

2013. április 22.

miután a lovagom a hosszas kampányolásom után sem volt hajlandó újra megvenni az alverde aftershave-jét, cselekednem kellett, mert sanszos volt, hogy valami mocskokkal teli marhaságot halászna le a polcról. ezért abban egyeztünk meg, hogy megveszi a kis mintáját ennek az aftershave-nek, és lesz, ami lesz. hát az lett, hogy meg kellett venni a normál méretet, mert ez nem csíp, nem ragad, nem zsíros, nem büdös, és nem pattog ki tőle a bőre, úgyhogy mindenki elégedett a szép pofija miatt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

poppy

2013. április 16.

Macilány! Jót nevettem az utolsó soron, velem is ugyanez történt a HÉV megálló kellős közepén. :) Mire a kedves: "Annyi eszed sincs mint egy zsák lepkének..." Ekkor megfenyegettem, hogy "én vettem neked, úgyhogy akár el is vehetem a szenzitívedet" :D De nem vettem, és nagyon jól tettem mert ő is imádja, pedig ő aztán nem fog "pampucolni"... De azért esténként érzem rajta az illatát. :) Na de a lényeg hogy tényleg jó, lányok, vegyétek csak a másik feleteknek nyugodtan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Macilány

2013. április 16.

Úgy látom a férfi kozmetikum értékelések általában úgy kezdődnek, hogy "páromnak vettem..." :D persze tisztelet a kivételnek!!! Szóval ez is egy ilyen komment lesz: páromnak vettem, mert a gyönyörű, hibátlan 30 éves bőrére nem hajlandó használni semmit. Tiszta vízzel megpocskolja magát és teljes fényében ragyog (míg én Dunát rekeszthetnék a pacsmagaimmal, amikkel próbálom helyretenni az arcon :/ lehet tud valamit, nah mind1) Tipikus férfi,aki gyűlöl shoppingolni, old school-os zsilett pengés borotvával, amihez a katonaságnál szokott, nyom 2-t a folyékony szappanból és borotválkozik. Nah de mióta már hosszú ideje nézi, miként órákat meredek a monitorra KM-t olvasgatva és ha érdekli,ha nem mesélem neki mi mindent tanulok itt és a fürdőszobánk úgy néz ki, mint egy Balea bemutató terem, kezd némi érdeklődést mutatni :)) Szóval előállt, hogy neki bizony nagyon fáj az arca borotválkozás után és az arcszeszt nem bírja. Mondtam neki kenje be magát a krémemmel, míg nem veszünk vmit. Természetesen elutasította a javaslatomat, majd közölte, hogy vegyek neki vmi szenzitívet (!!) mert az ő arca bizony érzékeny (ezt abból következtette ki h nem bírja magán elviselni az arckrémet,csípi a szesz és régebben nivea sensitive balzsamja volt,amit nagyon szeretett,de drágállta úh. abbahagyta a használatát,ahelyett h mást keresett volna ) úh. a lelkemre kötötte. Leakasztottam a polcról kb. 600.-ért és vittem is. Nagyon elégedett vele,mert rá van írva, hogy sensitive, hipp-hopp beszippantja a bőre, kellemes szolid az illata. Egyébként már kapott coffeines sampont is és tusfürdőt is ebből a márkából és nagyon örül, hogy minőségi termékeket használ annyi pénzből,amennyit egy férfi kb ilyenekre szán :D
Ez a biztonsági adagoló gumis megoldás érdekes, sikeresen szemen is fröcsköltem magam, amikor először kézbe vettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

tenyitomi

2013. április 8.

Ez a cucc tökéletes!A sok márkásabb 3-szor drágább after shave-ek elbújhatnak mögötte.Szuper könnyű állagú pikk-pakk beszívódik,nyugtatja a meggyötört pofit,és végre nem akar parfüm is lenni,enyhe kicsi illata van,az ára meg ajándék,akciósan 600pénz.Hímek vegyétek,vigyétek mert ku...a jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 8.

andrej

2013. március 9.

Páromnak vettem, hogy Ő is szép összetevőkkel rendelkező balzsamot használjon borotválkozás után (eddig L'oreal-t használt, azzal sem volt semmi baja, a kedvemért váltotta le erre, nehogy már parabénekkel teli krémet használjon :D). Nyugtatja a bőrét, hamar beszívódik, az illata pedig nagyon kellemes! Pozitívum, hogy nem az a nagyon erős, agyon illatosított "férfias" illata van, amit apáinktól megszokhattunk, hanem sokkal visszafogottabb.
Nehezebben lehet belőle kinyomni a krémet, biztonságos, nem fog kifolyni csak úgy.
Nekem is nagyon tetszik és szerencsére Ő is elégedett vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Nekem is nagyon tetszik és szerencsére Ő is elégedett vele. :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak