Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dögöcske, Módosítva: 2014. március 5.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

snowyfairy

2019. június 20.

Amit én vásároltam az gyakorlatilag illatmentes termék. Nekem nagyon jól bevált, nem leszek pöttyös a szőrtelenítés után. Meglepően olcsó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

CrazyKid

2017. február 7.

Valóban erős pasis illata van, engem különösebben nem zavart, azért vettem, hogy kisebb területeken, esetleg néha a lábamon használjam ha lusta vagyok, mert amúgy epilátorozok. Nem láttam értelmét beruházni egy jobb darabra,ez a kis kiszerelés pont elég volt kb 1 évig. Szerintem nem rossz, tényleg alig habzik, de valamennyire megkönnyíti a penge siklását. Egy nagyobb szőrkupacon valószínűleg nem hatna, mert hamar lefolyna, nem tapad bele a szálakba. Nekem elment ilyenekre, hogy hónaljborotválás, de kétlem, hogy egy igazi férfiszakállon rendeltetésszerűen működne. Igazából jó borotva kérdése inkább, nem pedig a krémé, aminek legszembetűnőbb hatása, hogy megkülönböztetjük a szőrös részt a már szőrtelenítettől :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Wonka

2017. január 31.

Kedvenc borotvakrémem, mióta újra, normális borotvát (értsd: egypengés, "zsilett", DE) használok.
Az illata kellemesen férfias, és pamaccsal nagyon jó habot tudok vele csinálni. Ápolja az arcbőrömet. Nem is hámlik, szárad azóta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Babika20

2016. december 26.

Kb. 300 vagy 400 Ft-ért vettem, gondoltam lábborotválásra jó lesz, előtte a Balea ultra sensitive géljét használtam, ami szintén pasiknak van, de mivel nincs illata és kíméletes unisex darab..:) na, ez nem..:D nagyon pasis szaga van, ami már picit vegyszeres is..a csomija nem praktikus, olyan mint egy fogkrémé. Bár mivel valóban krém állaga van, másba lehet nem is lehetne tenni, nem tudom. Amúgy nem irritált, de nem volt jó érzés vele borotválkozni, mert nem habzott picit sem fel. El-el használgatom, vagy megpróbálom lepasszolni, de nálam felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

tenyitomi

2014. március 5.

Kíváncsiságból vettem régebben ilyet,azt hiszem talán kétszer próbáltam,hát nem voltam elájulva tőle.Egy vékony réteget hagy csak az arcon,nem volt annyira komfortos a művelet a pengével,olyan kis közepeske.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!