Balea

Ár:   330 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dögöcske, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny arcbőr borotválására ideális. Aloe Vera tartalma nyugtatja és hidratálja a borotválkozástól megviselt bőrt. A sima és ápolt borotválkozás utáni arcbőrért.

Lili2109

2020. augusztus 10.

Én a lábamra használom, ott jó, hidratál és simábbá teszi a bőrt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Én a lábamra használom, ott jó, hidratál és simábbá teszi a bőrt

CeCeDrake

2020. február 14.

Nagyapának vettük, mert 90 éves korára érzékeny lett az arcbőre. Évtizedeken át sima szappant használt borotválkozáshoz, de nagyon szárította a bőrét. 4 éve használja ezt a terméket és nem szárít, mint egy szappan, de jól funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

snowyfairy

2019. június 20.

Amit én vásároltam az gyakorlatilag illatmentes termék. Nekem nagyon jól bevált, nem leszek pöttyös a szőrtelenítés után. Meglepően olcsó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Wonka

2017. január 31.

Kedvenc borotvakrémem, mióta újra, normális borotvát (értsd: egypengés, "zsilett", DE) használok.
Az illata kellemesen férfias, és pamaccsal nagyon jó habot tudok vele csinálni. Ápolja az arcbőrömet. Nem is hámlik, szárad azóta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

Babika20

2016. december 26.

Kb. 300 vagy 400 Ft-ért vettem, gondoltam lábborotválásra jó lesz, előtte a Balea ultra sensitive géljét használtam, ami szintén pasiknak van, de mivel nincs illata és kíméletes unisex darab..:) na, ez nem..:D nagyon pasis szaga van, ami már picit vegyszeres is..a csomija nem praktikus, olyan mint egy fogkrémé. Bár mivel valóban krém állaga van, másba lehet nem is lehetne tenni, nem tudom. Amúgy nem irritált, de nem volt jó érzés vele borotválkozni, mert nem habzott picit sem fel. El-el használgatom, vagy megpróbálom lepasszolni, de nálam felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

tenyitomi

2014. március 5.

Kíváncsiságból vettem régebben ilyet,azt hiszem talán kétszer próbáltam,hát nem voltam elájulva tőle.Egy vékony réteget hagy csak az arcon,nem volt annyira komfortos a művelet a pengével,olyan kis közepeske.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice