Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dodi80, Módosítva: 2016. január 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vitaminokkal és sheavajjal. Csökkenti a bőrirritációk és a piros bőr kialakulását. Hidratálja és megnyugtatja a borotválkozás utáni bőrt. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazoljak, melynek során a készítményt nagyon érzékeny, allergiára hajlamos bőrű személyek használták. Nem tartalmaz illóanyagot és színezéket.

ronin78

2019. május 22.

Nagyon érzékeny az arcbőröm, hajlamos a kipirosodásra, és mindig azokat az after shave-eket kerestem, amik érzékeny arcbőrre lettek kifejlesztve. Eddig elég sok csalódás ért, de ezzel az ultra sensitive after shave balzsammal nagyon elégedett vagyok. Nem csíp, nem irritál, teszi a dolgát, hidratál, és egyáltalán nem baj, hogy nem illatos.
Nagyon elégedett vagyok vele, bátran ajánlom azoknak, akiknek szintén érzékeny az arcbőrük!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

yanded

2016. április 16.

Ahhoz kèpest, hogy Ultra Sensitive annyi alkohol van benne, hogy felkenès után pár percig olyan szaga volt a bőrömnek mintha valami kommersz alkoholos italt öntöttem volna magamra. Eleve nem értem mit keres ebben alkohol! Főleg ilyen sok! Érdekes módon viszont az irritációmon egy kicsit enyhített. A fejbőröm nagyon irritált borotválás után. Eddig Nivea fèrfi testápolóval kenegettem jobb híján. Annál ez jobban bevált. Az állaga kicsit olyan vizes. Az illata nagyon tömèny alkoholos.

Update: A mértéktelen mennyiségű alkohol ellenére úgy néz ki jót tesz a hiper érzékeny fejbőrömnek! Főleg a tarkómon nagyon érzékeny a bőröm borotválás után. Ahhoz képest, hogy eddig az összes általam használt Balea termék kiszárította/irritálta a bôrömet ez nagyon bevált eddig. Remélem hosszabb távon is ilyen jótékony hatása lesz. Emellett a szintén DM-es Alverde Sensitiv aftershave-et is használom. Az is jó, de annak az illata nagyon nem tettszik.

@Vvn Ezt az Ultra Sensitive verziót használom. :) Tudom, hogy illatmentes, de a rengeteg alkohol ami benne van nagyon büdössé teszi közvetlen felkenés után. Szerencsére a büdös alkohol szag hamar eltűnik, de akkor is zavaró. Ezt a kis apróságot leszámítva meglepően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Vvn

2016. április 13.

Előszőr is szeretném elmondani az előző kommentelőnek, hogy ez egy parfümmentes termék. Valószínűleg neked a sima sensitive van meg :)
Egyébként egész jó kis after shave. Borotválás után jót tesz a bőrömnek, és mivel nő vagyok, külön előny az, hogy nincs illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin