Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 16.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás törlőkendő érzékeny bőrre

Hatékonyan és gyengéden távolítja el a sminket, felesleges faggyút. Az olajmentes könnyű formula tiszta,friss érzést biztosít. Alkalmas vízálló smink eltávolítására is. Alkoholmentes.

fdorottya

2019. március 14.

Nem. Semmi. Nem jó és semmit nem csinál. Nem szedi le a sminket. A lapok nem elég nedvesek! Szárít is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Sziporka88

2019. február 24.

Sminkeltávolításra megfelelő.
Kicsit szárította a bőröm. Csak utazáshoz vettem, mindennap nem használnám. A kendők kellően nedvesek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Sminkeltávolításra megfelelő.

eeeee

2019. január 14.

Korábban szoli előtt használtam néhányszor. A célnak megfelelt, elég nedves volt és eltávolította azt a minimális sminket amit jellemzően viselek, engem nem is csípett. Ár-érték arányban megfelelő, de napi arctisztításra nem ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

SimonO

2019. január 14.

Egyszerű arcfelfrissítésre jó, arcmaszkokat töröltem le vele, amire bevált. Az én csomagom mondhatni tocsogott az összes kendő, nedvességgel nem volt probléma. Ahogyan ígéri, alkohol mentes, így semmi bőrreakciót nem váltott ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

banita4

2019. január 12.

A sminket valóban leszedi de konkrétan szétcsípte az arcomat annak ellenére, hogy elvileg érzékeny bőrre való. :( Sajnos nem ez volt az egyetlen Balea sminklemosó kendő amiben csalódtam, többet nem próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Veronika1

2019. január 3.

Régebben használtam, és nem volt nagy kedvenc. Nehezen szedi le a sminket, igaz az ára kedvező, de nem túl jó termék. 3-as.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

adra

2018. december 13.

Gyászos ez a kendő, száraz, alig van átitatva anyaggal, és ami van az is baromi keveset szed le.. Vízálló szempillaspirállal , primeres alapozóval semmit sem tud kezdeni. Viszont amikor a gép előtt eszek és a bolognai az asztalra toccsan, na azután szépen felszedi a koszt. Legyen két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

AppleMaple

2018. december 10.

Többször is újravettem, nagyon elégedett vagyok vele, szépen leszed mindent és nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Tothxheni

2018. november 30.

Örülök, hogy végre megint lehet kapni. Tudom rossz pont, de én elég lusta vagyok sminklemosás, esti arctisztítás téren. Ez a kis kendő pedig ilyenkor a megmentőm. Nyilván nem 6 kiló vakolat van rajtam, de ami van azt nekem maradéktalanul leszedi, egyszóval bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

pommegrenade

2018. november 27.

Nekem nagyon bevált. Sokat kipróbáltam már és ez a legjobb mind közül, nem bántja/irritálja a szememet mint az eddigiek. Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.