Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 16.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás törlőkendő érzékeny bőrre

Hatékonyan és gyengéden távolítja el a sminket, felesleges faggyút. Az olajmentes könnyű formula tiszta,friss érzést biztosít. Alkalmas vízálló smink eltávolítására is. Alkoholmentes.

vrgdo1991

2020. január 19.

Az edzéseim előtt mindig ezzel a kendővel törlöm le a sminkemet. Kifogástalanul leszed mindent,nem bántja a bőrömet. A kendő nem durva,elég nedves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

zdoreebaba

2019. december 27.

Szuper jó! Alig vártam, hogy ma lemehessek a DM-be és megvegyem belőle a második csomaggal. Nem hittem volna, hogy egy arctisztító kendő ekkora hatással lesz rám. Kellemes illat, eltávolítja szemsminksminket, nem irritál, jól át van itatva. Általában hosszú napok után veszem elő, amikor semmi kedvem már a micellás víz vattára való csöpögtetésével bajlódni. Gyors, egyszerű, hatásos és még olcsó is! Visszatérős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Puszedli83

2019. december 19.

Teljesen rendben van, teszi a dolgát. Kellően nedves, elég nagy, nekem egy is elég smink eltávolításához. Nem okoz irritációt, a szememet sem csípi. Nem használom mindennap, úgyhogy egy csomag elég egy darabig. Nekem az illata is tetszik, számomra bevált. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

SugarB

2019. október 17.

Az egyik legjobb arctisztító kendő a Baleától (most értem a végére a próbálgatásnak, és szerintem maradok is ennél mert a fekete, szenes verzió limitált volt :D). Arctisztítás első lépéseként használom a sminkem több mint felével tuti megbirkózik, pedig van hogy Dermacol Cover alapozóval (korrektornak szoktam használni) is meg kell birkóznia. Nem csíp, nem irritál, a szememet sem kezdi ki, és alapos is. Nekem másra ilyen terméknél, ennyi pénzért nincs igényem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Ann86

2019. szeptember 25.

Egész meglepődtem, mert az én bőrömön működik. A kendő eléggé nedves és nem durva. A vízálló sminkkel nem birkózik meg, de azt amúgy is olajos lemosóval szedem le. Az alapozót, a bronzosítót és pirosítót és Snapscara szempillaspirált szépen leszedi. Sem a bőrömet, sem a szememet nem csípi, ezért valószínűleg újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Evelin9427

2019. szeptember 11.

Érzékeny a szemem ezért nagyon sok sminklemosó csipi. Nem használok sok sminket “szempilla spirál, szemöldök spirál, pirosító” ,de ennek ellenére mindig csak dörzsöléssel jön le.
Utazáshoz vettem a terméket viszont továbbra is használni fogom ,mert a nagyobb márkák micellás sminklemosóit/vízetit kenderbe vágta. Gyermeki könnyedséggel szedtem le vele a sminkem ,nem kellet a szempilláimat dörzsölnöm vele ami plusz pont ,hogy nem csípte a szemem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

googles

2019. augusztus 26.

Update:

2019 augusztus vegen ujra ezt vettem veletlenul, nem emlekeztem mar a regebbi tapasztalatomra. Hat ez nem erzekeny borra van. A borom nem erzekeny kulonosebben, de ettol a kendotol kipirosodik es faj a borom hasznalata utan.

Ma teszteltem élesben :) Elmentem egy sminkelesre... nem szeretnem szidni a sminkes lanyt, de amit belolem csinalt, azt nem ertettem es akkor finom voltam. En meg ilyen nevetsegesnek nem ereztem magam, azt se tudtam, hova rejtsem a fejem.

Szoval rogton vettem egy csomag micellas kendot es letoroltem az arcomrol mindent.

2 kendobe tellett es egesz jol leszedte. Viszont kipirosodott az arcom helyenkent (pld. a szemem korul foltokban osszevissza), es csipett a kendo, mivel dorgolni kellett ehhez az eredmenyhez.

Ami pozitív, hogy nem száraz a kendő, kellemes, vizes jellegű, nem ragadós a folyadék. Tehát használható, de óvatosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Update:

CrazyKid

2019. augusztus 22.

Elégedett vagyok vele, bár tény, hogy kissé csíp, valószínűleg a parfümtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Elégedett vagyok vele, bár tény, hogy kissé csíp, valószínűleg a parfümtől.

fodornoncsi

2019. július 9.

Természetesen én vagyok az a lúzer, aki hetek óta dühöng azon, hogyan lehet ennyire borzasztó a Balea micellás vize, erre megveszi törlőkendőből is azt... Csíp ez is, ragadós érzést hagy az arcon. 2 csillag, mert a nem vízálló sminkemet leszedi, és jó nedvesek a kendők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

kovexti

2019. június 11.

Sminket leszedi nagyjából, de a szemillaspirállal nem birkózik meg. Csípi a bőrömet, húz, nem jó. Valamire majd elhasználom, de az nem sminklemosás lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.