Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Heléna, az összetevőket feltöltötte: Letti, Módosítva: 2013. április 4.

Kategória:   Egyéb

95% natúr borotvahab marokkói bio argánoljjal. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket, ásványi olajokat és szinezéket.

barbonca

2017. június 6.

Alig habzik, gyorsan plöttyed, felhabosított tusfürdővel többre megyek, mint ezzel. Évek alatt sem fogyott el, mert mindig inkább másikat vettem, vagy tusfürdőt használtam, ha a másik hab elfogyott, ez tényleg csak vésztartalék lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Fruzzzzzs

2017. február 26.

Annyira nehéz volt kinyomni a habot, hogy egy idő után már a macera miatt nem is próbálkoztam vele és csak ott porosodott a kád szélén... Egyébként sem volt olyan szuper a hatása, egy sima tusfürdő használatával is ugyanúgy ment a szőrtelenítés, csak ez a hab még a tenyeremet is kiszárította, mivel az eloszlatásnál az érintkezett vele a legtöbbet. Ezek után már tényleg nem volt kedvem kísérletezni vele, plusz számomra az illata is elég furcsa volt, úgyhogy sajnos a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

bodi.kriszti92

2016. július 19.

Nagyon szerettem, az illatát is, állagát is, viszont már jó ideje nem találkoztam vele a dm-ben sajnos, pedig visszatérnék ehhez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Shea

2016. július 1.

Szörnyű állagú és nagyon büdös. - 1 csillag, kukában végezte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Szörnyű állagú és nagyon büdös. - 1 csillag, kukában végezte!

kklaram

2016. június 11.

Teszi a dolgát, nem okoz irritációt és egy ilyen flakon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Teszi a dolgát, nem okoz irritációt és egy ilyen flakon sokáig elég.

citrompor

2016. február 7.

hát ez borzasztó! kár, hogy nem lehet mínusz csillagokat adni. Nem is hab állagú vagy nem is tudom... Egyszer használtam és aztán kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Encsys

2015. október 25.

A termék hozza az, amire kitalálták, az illata kellemes, de a flakon nehezen kezelhető, elég nehezen tudtam kinyomni a cuccot belőle :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Kiscsillag5

2015. október 24.

Eléggé megváltozott a véleményem, miután több alkalommal használtam. Meglátom, mi lesz még a sorsa. Lehet néha majd ráfanyalodok vagy is is lehet, hogy a kukában végzi. Irritál és az illata, állaga sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

szakszil

2015. szeptember 18.

nagyon szeretem a legjobb borotvahab amit valaha használtam, nem lesz tőle után piros a bőröm tényleg nyugtatja bőrt!!! ajánlom csillagos 5-ös!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

vzorka

2015. július 25.

Nálam jól teljesít, de a szaga... olyan avas, kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

Nálam jól teljesít, de a szaga... olyan avas, kellemetlen.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate