Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Édes karamell illattal kényeztet, míg a növényi olajok és a méhviasz ápolttá teszik az ajkakat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

anillam

2020. június 2.

Az illata tetszett, de az állaga nagyon rossz.
Nekem inkább kiszárította a számat, mint ápolta volna.Nagyon hamar lejön és újra kell kennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Az illata tetszett, de az állaga nagyon rossz.

Wee

2019. január 31.

Up: az utolsót nem használtam el, ki kellett dobnom mert az utolsó 1cm mennyiségű darab megromlott. Alkoholos hígító, Spar-os vodka szaga lett. Így csak 3*

Update: 3-at is vettem tavaly, amit szép lassan idén tél végére fogok elhasználni.
Szuper édes, karamella illata van.
A hidratáló képessége nem nagy szám, de annyira szeretem hogy mindig kenegetem így nekem pont jó volt tavaly is és idén is.
Az árát pedig bőven megérte. Remélem egyszer visszahozzák a testápolójával együtt. :)

Enyhén barnás árnyalatú, karamellás illatú könnyen kenhető szuper puha ajak ápoló.
Az illata szuper édes, közepesen tartós a hidratáló képessége pedig olyan átlagos.
Nem bántam meg hiszen ösztönöz, hogy használjam rendszeresen.
Imádom az édes illatokat, ezért nem kidobott pénz, de bevallom van jobb ajak ápolóm.
Az Eos-hoz hasonló hatasu, nem nagy szam, de ez ízetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Szuper édes, karamella illata van.

Nem bántam meg hiszen ösztönöz, hogy használjam rendszeresen.
Az Eos-hoz hasonló hatasu, nem nagy szam, de ez ízetlen.

fanni06

2018. július 27.

Az illata valami isteni, nagyon imádtam. Kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Az illata valami isteni, nagyon imádtam. Kár, hogy már nem kapható.

Brndtt

2018. július 16.

Télen vásároltam ezt a terméket kíváncsiságból. Az illata egyszerűen tökéletes, és nagyon puha lett tőle az ajkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Chirory

2018. március 25.

Igazán karamella illatú, lágyan krémes, szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Igazán karamella illatú, lágyan krémes, szerethető.

erdorottya

2018. február 5.

Édes, tényleg nagyon karamelles illatú, jól hidratál és cuki a csomagja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Édes, tényleg nagyon karamelles illatú, jól hidratál és cuki a csomagja :)

Cupcaketeam

2018. február 4.

A tél legnagyobb kedvence! Amióta kijött mentem is megvenni és azóta ott lapul a kabátzsebemben hogy mindig nálam legyen. Nagyon jó ez az íz-illat olyan mint egy kis sütis finomság. Érződik benne a karamella és olyan kellemesen édes. Imádom kenegetni. A hatásával is hozza a szintet. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Dorin

2018. február 3.

A megszokott hatékonysággal működik nálam a többi Balea ajakápolókhoz mérten, az illatával pedig nem tudok betelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

pandahapci

2018. január 27.

Hozzák vissza még egy kiadás keretében! Na akkor bevásárolnék belőle jópárat. Az illata csodás, az állaga nagyon jó tekintve hogy szinte ingyen adták ennyi pénzért. Nekem puhává tette az ajkaim. Hetekkel ezelőtt újra bejártam érte jópár dm-et, de nem sikerült rábukkannom sajnos... Nagyon bánom mert már nincs belőle. Reménykedem hogy visszahozzák egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Marcsika0720

2018. január 19.

Annyira finom az illata, hogy az valami fantasztikus. Cuki a külseje, megfelelően hidratál. Könnyen kenhető, puha ajakápoló. Kár hogy limitált😭tuti újravenném ha elfolgyna mert szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0