Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea borotvahab értékes összetevői, a selyemprotein, az avokádóolaj és az aloe vera már borotválkozás közben kényeztetik a bőrt, mely érezhetően selymes tapintású lesz. Alkalmas az érzékeny bőr nedves borotválására, a lábakon, a hónaljon és a bikinivonalon.

rosegangela

2019. október 31.

Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, mert a habja nagyon hamar lelankadt, összeesett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Anheszenamon

2019. április 24.

Ahogy előttem is írták nem rossz termék. Sokáig elég, lábra és hónaljra szoktam használni. Ma viszont meglepve tapasztaltam, hogy hiába még félig van a termék a flakonban, nem lehet kifújni. Tönkrement a fújókája, le sem lehet nyomni. Így sajnos kuka. Ennek ellenére valószínű, hogy újraveszem, vagy valamelyik másik Baleát mert olcsó, könnyű a használata, nem okoz irritációt. Lehet, hogy sikerült kifognom belőle egy selejtes darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

zfruzsi

2019. március 24.

Az első borotvahab volt, amit kipróbáltam és bár bevált, de váltottam aztán a márkán belül másra, mert nekem hiányzott valami extrább illat. Az árát megéri és sokáig kitart - bár én csak a lábamra használtam ezt, szóval ez is hozzájárulhat ehhez. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

dynah13

2018. november 3.

Nem rossz termek, az arat nagyon megeri. Jo az illata es jol habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Nem rossz termek, az arat nagyon megeri. Jo az illata es jol habzik.

bettina28

2018. szeptember 15.

Szerintem alapvetően nem rossz borotvahab, viszont az intim területeket csípi. Az illata jó, és nagyon sokáig elég. Az árát abszolút megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Silk

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1