Balea

Ár:   556 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú szemfestéklemosó vízálló szemfesték eltávolításához.

Kodi

2016. október 5.

Bár legtöbbször az Yves Rocher kétfázisú lemosóóját veszem a szememre, ezzel sincs semmi gond, a másikhoz képest nevetséges áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

hladpat

2016. október 5.

Nagyon szeretem ezt a sminklemosót. Maradéktalanul eltávolít mindent a szemem körül, bár a vízálló szempillaspirállal egy kicsit küzdött, azért tette a dolgát. Ár-érték arányban szuper termék. Annak, aki minimál sminket visel, abszolút megéri, főleg ha akciós. Engem nem zavar, ha kicsit olajos marad a bőröm utána, de ha tiszta-tiszta bőrre vágyom, inkább lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

bonivagyok

2016. október 4.

Ingyen sminkelés volt a DM-ben és ezt az arclemosót használta a sminkes..
szerencse hogy volt nálam arckrém ugyanis annyira marta az arcbőrömet, hogy majdnem sipitozni kezdtem az üzletben.
Erre jobban is figyelhetnének, sajnos nincsen mindenkinek tökéletes bőre.
Akinek extra érzékeny és száraz felejtse ezt el egy életre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Ingyen sminkelés volt a DM-ben és ezt az arclemosót használta a sminkes..
Erre jobban is figyelhetnének, sajnos nincsen mindenkinek tökéletes bőre.
Akinek extra érzékeny és száraz felejtse ezt el egy életre!

educ

2016. október 1.

Eleinte jó volt mert nem volt más és kellett olyan lemosó ami lehozza a vízálló szempillaspirált is. De nem szerettem használni. Hiába ráztam fel nagyon, egyre jobban és jobban tűnt el az olaj része a tubusból. Tul gyorsan is fogyott, pedig nem sminkelem mindennap magam. Ráadásul hullott is a pillám... Nem is volt jó érzés használni.
A km-s vélemények alapján megvettem a Garnier 2in1 2fázisú szempillaerősítő sminklemosóját. Oké,hogy többe kerül, de szerintem sokkal sokkal jobb is ennél a Baleásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Reese

2016. szeptember 17.

Borzasztó. vörös szemeket eredményez, irdatlanul kiszárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Borzasztó. vörös szemeket eredményez, irdatlanul kiszárít.

timi9897

2016. szeptember 10.

Évek óta használom, nem tesztelgetek a szememen már semmit, ez tökéletesen leold mindent, engem nem irritál, nem bántja a bőrömet, én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

loju

2016. szeptember 9.

Örök kedvenc, ha vízálló sminket használok. (normál smink esetében más terméket használok) Nem irritál, jól végzi a dolgát és nagyon jó az ára! Abszolút megéri!

Már bocs, de nem értem a hozzászólásokban, hogy "olajos érzetet hagy"! Én bármilyen sminkeltávolítót használok, utána mindig megmosom az egész arcomat (szappannal és vízzel) és csak ezután jön a tonizálás, hidratálás! Nincs szükségem több rétegre a bőrömön, hogy fuldokoljon alatta szerencsétlen és sokkal frissebb érzés is! Nem értem, hogy miért hagyják ki sokan a vizes arclemosást és inkább bosszankodnak az ilyen-olyan otthagyott rétegek miatt! LÁNYOK: MOSAKODNI KELL, a víz csodákra képes!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Agnes3518

2016. szeptember 8.

Féltem kicsit tőle, mert volt már ami csípte a szemem, de ez nagyon jó termek! Kevés kell belőle. Nekem tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

brigitto

2016. augusztus 23.

Már többször vettem újra ezt a terméket, mivel azelőtt egy Niveásat használtam, és ahhoz képest ez sokkal jobb munkát végzett, viszont még mindig teljes... Mióta felfedeztem a lemesó tejek hatalmát (ami mellesleg a száraz bőrömhöz nagyon jó), azóta inkább csak itthon, néha napján használom ezt, de egy halvány sminkhez egy nem vízálló spirálhoz így is nagyon jó. Viszont, az a zsíros érzet utána... nos, azt én sem nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Funnyface

2016. augusztus 23.

Nyaralás alatt vettem, mert amelyik szemfesték lemosót magammal vittem, rettenetesen csípte a bőrömet. Lekaptam ezt a polcról, az ára rendkívül kedvező. Ár érték arányt tekintve egészen jó, harmad annyiba kerül, mint társai. Hosszútávon viszont nem hiszem, hogy megéri, mert a lemosó ereje viszont egészen gyenge. Sokkal többet kellett belőle használnom, és többször át kellett törölnöm a szememet vele. Egy hónap alatt el is fogyott. Mellette szól, hogy egyáltalán nem irratálta a szememet vagy a bőrömet. Nem vásárolotam újra, más termékkel gyorsabban, egyszerűbben eltávolítom a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Vitaminok: Panthenol