Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alaposan megtisztítja a bőrt a sminktől és egyéb szennyeződésektől, minden bőrtípusra ajánlott. Értékes kamélia-olaj és E-vitamin védi a bőrt a kiszáradástól.

busa01206

2016. október 29.

Eleinte nagyon nem szerettem ezt a terméket, ugyanis úgy használtam, ahogy rá van írva tehát nesvws arcbőrön. Na így borzalmas volt. Aztán adtam neki egy újabb esélyt, ekkor azonban már száraz arccal kezdtem, belemasszíroztam és csak utána vizeztem be az arcom. Na igy sokkal jobb volt, a sminket szépen leszedi és naagyon puha lesz utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

PKitty

2016. április 29.

Nekem bejött, teljesen leszedte a sminket az arcomról fényvédőstül. A szememet annyira nem bántottam vele, nem is azért vettem, hogy lehozza a szemsminket, arra ott a micellás lemosóm, de azért valamit sikerült lazítani a spirálon. Konjac szivaccsal használtam, biztos az is segített egy kicsit. Nem szárította a bőrömet, teljesen tisztának éreztem utána az arcom. Nem irritál és illata sincs. Leárazva vettem 700 ft-ért, szerintem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

OCsilla

2016. március 22.

Én éreztem egy fura fémes illatot a használata közben, ami nem annyira jött be. A BB krémet, korrektort szépen leszedte, tiszta maradt a tonikos vattám, de komolyabb sminknél már akadtak gondjaink. Nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Szaszmancs

2016. március 21.

Elhasználtam, kedveltem, de most megleszek nélküle azt hiszem. Ez az olajos-balzsamos állag nekem nagyon tetszett, kellemes érzés volt a bőrömön és végre egy arctisztító,ami nem szárította ki a bőröm. Smink lemosására szerintem nem való, én fürdés előtt mindig lemosom a sminkem micellás vízzel és fürdés közben használok habzó lemosót vagy valami hasonlót,amivel még az esetleges maradványokat lemosom és így teljes a dolog. Erre a célra ez tökéletes volt, egyetlen problémám vele az volt, hogy nagyon nehezen tudtam kivédeni, hogy a szemembe kerülve egy rövid ideig ne homályosítsa el a látásomat. Csípni viszont nem csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

_-Mia-_

2016. január 28.

Update: hosszútávú használata során jöttem csak rá, hogy úgy igazán egyik fajta spirálomat sem hozza le túl jól... Mondhatni csak maszatolja innen-oda. Namármost, spirálból sosem vízállót veszek, viszont alapozóból mindig olyat ami tart mint a beton. Így aztán kétkedem hogy abból egyáltalán bármit is leold... Egy szó mint száz, hasznavehetetlen.

Zsírosodásra-pattanásra hajlamos, tág pórusú, de érzékeny bőröm van. Én így használom: száraz kézzel, száraz arcra viszem fel, elmasszírozom. benedvesített kézzel még átmasszírozom, majd leöblítem. Ezután egy egész kevés habzó lemosóval még átmosom az arcom. Az eredmény: tiszta, puha, sugárzó, élettel teli arcbőr, aminél nem érzem úgy, hogy "úristen, ide a hidratálóm és az alapozóm de azonnal!" Szemhéjpúdert, spirált, alapozót simán leszedi. Nekem ez most 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

tuncmok83

2016. január 13.

Tetszik!! Akciósan főleg :) Leszedte a szempillaspirált, bb krèmet, korrektort... Ès pihe puha, selymes bőrt kaptam. Nedves bőrre masszíroztam, meleg vizzel alaposan leöblítettem. Teljesen jó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Dodi95

2016. január 4.

Hát ez valami borzalom, az állaga nagyon fura, semmit sem tisztít, ráadásul nagyon olajos érzetet hagy a bőrön.Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

PAncsi79

2015. december 14.

Ugyanúgy vélekedem, mint az előttem szóló:
nem értem magam, miért kellett leemelnem a polcról! Egyetlen előnye, hogy nem szárítja a bőrt, ám ennek ára, hogy nem is igazán tisztít. Nem hordok túl sok vagy túl nehéz sminket, de ezzel mégsem lehet lemosni. Sem a színezett hidratálót az arcomról, sem a szemsminket nem tudja rendesen eltávolítani, akármilyen sokat használok belőle vagy akármeddig hagyom a bőrömön.
Elhasználgatom, mert kidobni sajnálnám, de senkinek nem ajánlom, hogy megvegye.
A fenti ígéretéből annyit hoz, hogy védi a bőrt a kiszáradástól, de semmi mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Ugyanúgy vélekedem, mint az előttem szóló:
Elhasználgatom, mert kidobni sajnálnám, de senkinek nem ajánlom, hogy megvegye.
A fenti ígéretéből annyit hoz, hogy védi a bőrt a kiszáradástól, de semmi mást.

azursatellite

2015. november 26.

Reggel használom, jól jön hideg időben az extra hidratálás. De ez csak magyarázat arra miért nem teljes pénzkidobás számomra. Mert különben az. Ha arctisztítóként nézem akkor semmit sem ér. Bánom, hogy megvettem, de ha már megvan elhasználom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

vargaka

2015. november 9.

Száraz arcra viszem fel, kis simogatás után szépen olajossá alakul, nagoyn jól lehet vele masszírozni. Kicsit hagyom hatni, majd letörlés után micellás vízzel áttörlöm és alig marad valami a vattán. A száraz, érzékeny bőröm szereti. Nem tökéletes, de az árát teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol