Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: SkyRebeka, Módosítva: 2023. november 30.

Kiszerelés:   36 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Pattanás-leszárító tapasz
  • Szalicilsavval
  • Pattanások és mitesszerek ellen
  • Áttetsző, akár útközben is alkalmazható
  • Parfümmentes

flower.little98

2024. január 25.

Amikor érzem, hogy lesz egy pattanás az arcomom, az esti hidratáló krém után szoktam feltenni. A harmadik ilyen éjszaka után, nagyon szépen leviszi a pattanást és így heg sem marad utána. Ár-érték arányban nagyon szuper, ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

Kis.Csenge2004

2024. január 25.

Sajnos több esély után sem használt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Sajnos több esély után sem használt

fanni200005

2024. január 6.

Abszolút semmit nem használt sajnos:( Több esélyt is adtam neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 6.

Abszolút semmit nem használt sajnos:( Több esélyt is adtam neki.

ella1993

2023. december 21.

Ezek a kis tapaszok miteszerekre, pici kezdődő pattanásokra van, 8-10h fent lehetnek, hamarabb megérnek. Nagyobb gyulladásokra nem való, viszont a kicsi pattanásokra elég jó, évek óta használom a DMes társával együtt, én is párom is. Rendszeresen újraveszem, alap termék itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 21.

fannus0202

2023. december 17.

Sajnos semennyire nem vált be, nem csinált semmit a pattanásaimmal. Így inkább maradok a Jim Jams-es pattanás tapasznál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 17.

dandelion97

2023. december 7.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Ártani nem ártott, de semmi hatást nem gyakorolt a kialakult pattanásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 7.