Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Lenyűgöző illattal gyengéden tisztít.

Ella

2017. április 24.

Nem volt rossz az illata, de irritálta a bőrömet. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Nem volt rossz az illata, de irritálta a bőrömet. :(

Nikoca99

2015. december 5.

Annyira jók ezek a limitáld kiadásúak imádom egyszerűen őket! Az illatuk is érezhető fürdés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Annyira szerettem. Miért nem lehet állandóan kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Annyira szerettem. Miért nem lehet állandóan kapni?

gendur.berni

2015. május 29.

Ki vagyok ezektől a limitált kiadásoktól Kidobnak valami finom új illatot, aztán meg már nem lehet kapni mire megint venne az ember. Ezt is szerettem, mint a többit, jó volt vele fürdeni és az ára szuper a minőséghez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Luska

2015. március 20.

nagyon szerettem! Újravenném, ha látnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

nagyon szerettem! Újravenném, ha látnám...

missmarple

2015. február 28.

Hónapokig használtam, nagyon szerettem. Kellemes az illata és gondolom tisztít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 28.

Xinezia

2015. február 5.

Nincs az a Balea tusfürdő, amelyikről bármilyen rosszat is tudnék mondani. Első osztályú termék, az illata csodálatos, az állaga első osztályú, igen kevés is elég belőle. Minden Balea tusfürdőt imádok, legszívesebben mindegyikből tartanék itthon egy-egy flakonnal :) Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Black Fairy

2015. január 9.

Nem rossz, de a szaga idővel nagyon tolakodóvá válik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Nem rossz, de a szaga idővel nagyon tolakodóvá válik...

Maxina

2014. október 20.

Én 1 éve találkoztam vele ( decemberben ), akkor a tusfürdőt és krémet is megvettem. Kellemes illat, jó minőség, nagyon nagyon jó áron!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

regi90

2014. július 31.

Erre olyan kis kedves tusfürdőként emlékszem (biztos, mert karácsony körül használtam), finom illata volt és az érzékeny bőrömet sem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol