Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Enyhe gyöngyházfénnyel vonja be az ajkakat.

Titvog

2017. november 7.

Hát, ez mindent csinált, csak szépen nem szívódott be az ajkak bőrébe... Nagyon csúnya halvány rózsaszín, ami teljesen természetellenes módon elüt az ember ajkaitól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

csuszka

2017. október 16.

Ajakápoló lévén az ember azt hinné, hogy hidratál, de nem, talán még ront is a helyzeten. A színe katasztrofális. Talán az illata az egyetlen, ami nem rossz. Nem vagyok fukar, de ezért még 250 forintot is sajálom kiadni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Macska27

2017. február 22.

Az illata rendben. A színe nem tetszik, nem áll jól nekem. Ez nem is lenne akkora probléma, otthonra el használnám, de egyáltalán nem hidratálta az ajkaimat. Nem szeretem kidobni a dolgokat, de sajnos a szemetesben végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

patrisaaaa11

2017. február 1.

Ez a kedvenc ajakápolóm! Nincsenek túl száraz ajkaim, így számomra télen is megfelelő védelmet nyújt. A gyöngyházhatás nem túl hivalkodó, de kellemes fényt ad az ajkaimnak, én nagyon sokszor inkább ezt használom rúzs helyett. Az illata, az állaga szuper és ráadásul nagyon finom íze is van, bár még nem jöttem rá, hogy mitől. :) És mindezek mellett még roppant olcsó is, nem csoda, hogy már vagy két éve folyamatosan újraveszem. Egyébként sokáig is tart, mindennapos többszöri használattal is. (Olyan fél év szokott lenni, mire elfogy.)
Komolyan gondolkodok valami negatív tulajdonságon, de egyszerűen nem tudok ilyet mondani. :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Hopi

2017. január 11.

Nekem egyáltalán nem vált be. Az "enyhe gyöngyházfény" szerintem felkenve inkább hivalkodó és természetellenes hatást keltett rajtam, a hidratáló hatása pedig szinte minimálisnak mondható. Számomra csalódás volt, anyukámnak viszont bevált, ő elhasználta, ezért összességében 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

rammy717

2017. január 4.

Eddig ez volt az első Balea termék, ami csalódást okozott. Nagyon ki volt száradva a szám és gyorsan vettem rá valamit, a Labellom otthon maradt, így erre jutott a választás. Olyan szempontból jobb volt, hogy nem fújta ki a szél még jobban, de hidratáló hatása szerintem semmi. Azóta azért néha-néha használom, de még mintha kicsit szárítana is utána. Sima felületű ajkakon biztosan szépen mutat, mert egyébként jó színe van, de szerintem száraz ajkakon nem segít. Az illata is fura, nekem nem éppen kellemes. Felkenve még jó, de nekem túl intenzív, és hosszútávon nem esik jól folyamatosan érezni az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Kvcsdtty

2016. december 13.

Az ajkam hajlamos a cserepesedésre, a folyadékbevitelemtől függetlenül. Egy olyan terméket kerestem amely szép csillanást és hidratálást ad egyszerre. A Balea termékek hű vásárlójaként, sajnos csalódást okozott. A felkenést követően szép színű/fényű illetve illatú, de ez hamar megszűnik és azt a hatást váltja ki amely ellen vettem. Sőt! Szinte darabokra repedt a szám. Fájó szívvel de le kell értékelnem, ezért kapott 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Jutka1989

2016. október 9.

Ez valahogy sehogy sem... se a színe, se az illata... Nem is hidratál...csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Ivett93

2016. április 29.

Elfogyott a Labellom és gondoltam most kipróbálom ezt a márkát. Maga az enyhe gyöngyházfényű rózsaszín annyira nem áll jól, valamint annyira nem is hidratál jól. Ritkán használom. Illata viszont nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

lillubillu

2016. március 18.

Ajándékba kaptam. Igazából ad egy kis fényt és hidratáltságot az ajkaknak de azt hamar elvesztik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate