Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Nem hagy fehér foltot a ruhán, 24 órás védelmet biztosít.

Kiszerelés: 200 ml

orsipanka

2018. december 14.

Egynek elment, de semmi különös. Hozzám képest elegáns illat, a gyümölcsösebbeket jobban szeretem. Télen használtam, de még akkor sem elég mindig az izzadásgátló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

jégvirág

2013. november 18.

Én már szinte az összes deóban csalódtam, szóval az üzletben már úgy voltam vele, hogy oly mindegy melyiket választom, a hatása ugyanaz számomra mindegyiknek. Akár drága, akár olcsó, akár vegyszeres, akár kíméletes természetes deó, nekem egy kaptafa. Szóval megláttam ezt a polcon, jó áron volt, 50 ml-rel több cuccot tartalmaz, mint a legtöbb ilyen termék és reméltem, hogy nem fog nyomot hagyni a ruhán (volt már ezelőtt egy baleás deóm és azt akár a ruhára is fújhattam, mégsem hagyott nyomot). Illatával csak itthon ismerkedtem meg, üzletben nem volt teszter, én meg nem nyitogatok eladásra szánt terméket, mert én sem veszek szívesen már felbontottat, mások által kipróbáltat. Tehát, illata okés, de kedvenc nem lesz. Valóban nem hagy semmiféle foltot (ennek nagyon örülök, mert a legtöbb dezodort alig lehet kiszedni a felsőkből, illetve fehérre fakítják őket a hónaljrésznél, ami nálam hamar meglátszik, mivel szinte állandóan feketében járok), nem irritál és még valamennyire az izzadtságszag ellen is véd. Szóval egészen megkedveltem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 18.

Greszitaa

2013. október 25.

imádom az illatát ..:D gyönyörű dizájn ..:D bár nem szeretem a pirosat ez mégis megfogott ..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

stella06

2013. október 14.

Kicsit erőszakos, de kellemes (citrom és valamilyen piros gyümölcs keveréke) illata van. Nekem önmagában semmit sem ért, szódabikarbónát rászórva viszont hozta egy "normál" dezodor teljesítményét. Az ára nekem Baleához képest kicsit magas, de jó nagy adag, sokáig elég. Nem vettem újra, más illattal próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Laura19

2013. október 12.

Tetszett a flakon és láttam, hogy limitált.
Szerencsére alumíniummentes. Megszerettem az illatát, elég olcsó és jól dezodorál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Tetszett a flakon és láttam, hogy limitált.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol