Balea

Ár:   €0.65   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   €0.65
Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Frissítő rózsaszín grapefruit illattal.

tonic

2019. október 14.

2019.aug.12. Szeretem az ilyen citrusos beütésűeket,hidratál,ápol,nyáron mindenképp,télen nem tudom elég lenne-e,de most nagyon jó,kár,h limitált.
Up
Továbbra is kifejezetten szeretem,nekem is bejön ez az állag, két hete vettem újra egyet,erre elhagytam vhol,mert már csak a doboza került elő a táskámból... sajnálom,hogy limitált,maradhatna igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 14.

Up

akirarn

2019. október 14.

Remélem sokáig része les még a bolti kínálatnak, ugyanis nagyon szeretem már most, pedig kis ideje használnom csak! Eljött az ősz, ez pedig egyenlő a kiszáradt ajkakkal (számomra legalábbis). A jó vélemények hatására vettem meg, a grapefruitot is szeretem, a balea cuccaival is pozitív tapasztalom van csak (*lekopogja*), szóval csak nem nyúlhatok mellé! Nem is, nagyon szuper állaga van, tökéletesen krémes. Használtam már Himalaya Herbalst, Labellot, stb. stb., de eddig ez tetszik legjobban az állagát tekintve! Illata is simán jó, kellemes, citrusos. Az ajkaim nem ragadnak tőle mint sok másik társánál, viszont egyből hidratáltnak érződnek, és utána is puhák maradnak. Inkább viaszos, amit én preferálok. :) Jövök később updatelni, de eddig egyértelmű az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

1998

2019. szeptember 16.

Remekul hidratal, imadom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Remekul hidratal, imadom:)

Lisana

2019. szeptember 15.

Nekem nagyon bejött. Kellemes színe van a csomagolásának és magának a rúdnak is. Az ajkakat nem színezi. Az illata citrusos, de nem túl erős, az állaga kellemesen krémes. Én pont ezt szeretem. Tényleg ápol, nem a régi balea ajakápoló minőség.

Update: 1 hónap után a kedvencem lett, mert nem tolakodó, de finom az illata és tényleg ápol az őszi, szelesebb időben is <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate