Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Kategória:   Hajápolók

Limitált kiadás

Ultra könnyű, nem zsíros formula, UV-védelmet nyújt. Száraz hajba lehet masszírozni, vagy hajmosás után törölköző száraz hajba.

Kiszerelés: 75 ml

Hoagirl

2015. szeptember 2.

Én sajnos lemaradtam róla, úgyhogy végül hála a Krémmániának, itt sikerült beszereznem belőle másfél üvegnyivel. Mivel idáig kitartott a Pixiboxos Kérastase hajolaja, ezért csak most került élesben bevetésre, pár hete már ezt a Baleásat használom. A termékcsalád illatáért teljesen odavagyok, télen-nyáron szívesen szimatolom. Lehet az a baj hogy a Kérastase túlságosan izmos kezdés volt a hajápoló olajak tekintetében, de ezzel a termékkel sajnos nem sikerült teljes mértékben megbarátkoznom. Számomra túl sűrű, túl "masszív" állaga van, nem olyan légies és könnyed, mint az elsőre használt és megszokott olajnak. Nehéznek érzem és ennek ellenére nem ápol annyira jól, ráadásul sokkal többre van szükségem belőle, mint a nagytesóból. Azért persze teszi a dolgát, a hajam könnyebben fésülhető, mint ha nem használnám és hát az illata mennyei, nagyon szeretem. Az ára eredetileg is igen kedvező volt, de itt a Krémmánián óriási szerencsével még olcsóbban jutottam hozzá, ennek ellenére az etalon a Kérastase olaja marad, de azért elhasználom a fincsi illatút is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

pboglárka

2014. szeptember 18.

imádom, 99ftért vettem, kettőt is mert megalapoztam a bizalmat neki.
Az illata csodálatos és van hogy egész nap érezhető.
A hajam puha könnyenfésülhető és nem zsírosítja. Vizes és szára hajon is használható.
Csillagos ötös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

imádom, 99ftért vettem, kettőt is mert megalapoztam a bizalmat neki.
Az illata csodálatos és van hogy egész nap érezhető.
Csillagos ötös

honey88

2014. augusztus 22.

99Ft-ért vettem leárazva a dm-ben! :)) Csak ismételni tudnám az előző hozzászólásokat, tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Dius24

2014. július 28.

Nagyon bevált olcsó jó az illata a legjobb amit próbáltam!!! Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Nagyon bevált olcsó jó az illata a legjobb amit próbáltam!!! Imádom :)

Olív

2014. július 19.

Tavasszal vettem leárazva, hát nagyon örülök neki! Ilyen szuper hajvégápolót még nem használtam a hosszú hajamra, pedig sokfélét kipróbáltam már. Selymes állagú, az illata elvarázsol. A hajam puha, egészséges lesz tőle. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 19.

riella1994

2014. március 21.

Első körben megkapja az 5-öst. Nedves hajra próbáltam, nem zsírosított. A hajam puha lett tőle és nem érzem száraznak. Megkaptam amit ígért, de azért még tesztelgetem.

Up.: Sajnálom, hogy limitált, nekem nagyon bejön. A hajam szép fényes és az illata is mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

G

2013. október 31.

Nagyon szuper ez a hajolaj. Az arganolajos verziohoz kepest nekem fenyevekkel jobban teljesitett. Valoban sok benne a szilikon, de a hatasa legalabb lathato e stapinthato. A szaraz hajam puha lesz tole, konnyen fesulheto es kicsi fenyt is ad. Nedves es szaraz hajon is szoktam hasznalni. Nekem mindig jol beissza a hajam es nem zsirosit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

azoszlardori

2013. szeptember 21.

A legjobb hajvégápoló, amit eddig használtam. 2-3 nyomás elég belőle a hajamra (pedig hosszú és dús) és érezhetően jobb utána a tapintása! Az állaga könnyű és az illata pedig a finom mézeskalácsra emlékeztet. Nagy előny az UV védelem! Sajnos úgy tudom már nem forgalmazzák :(
Szárazon, hajszárítás után szoktam használni, vagy amikor úgy érzem szükség van egy kis kényeztetésre :)
Nedvesen ritkábban, de ha igen, törölközőszárazon bemasszírozom. Az eredmény sehogy nem marad el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

kismadár

2013. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezt a hajolajat! Könnyebb a textúrája, mint a többi hajolajnak, így nem nehezíti el a hajat. Derékig érő hajamra is elég belőle 2-3 pumpanyomásnyi, amit tökéletesen el lehet oszlatni. 1000 forint, de nagyon megéri az árát, mert szuper kis termék és sokáig elég. Az illata igazi "napfény" illat, kicsit kókuszos, igazi nyári, naptejre emlékeztető. Sajnos limitált, így érdemes belőle télre is betárazni. :D Engem az illata nagyon feldob, ebben a borongós időben egy kicsit elrepít a nyárba. :) Ment az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

doreen92

2013. augusztus 25.

Én is használtam és fantasztikus ez a hajolaj. Eredetileg azért kerestem hajolajat, hogy a ricinussal keverjem. Ha vizes hajamat kenem be vele akkor nem szárítja ki se a hajszárító se a hajvasaló a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.