Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Hajápolók

Ápoló hajolaj a festett és színezett haj számára. Phytokeratinnal és avokádóolajjal.

EmiliaNagy

2017. július 3.

Nekem kissé túl híg a formulája, érzem, hogy puhábbá selymesebbé teszi a hajvégeket, de másik hajolajokhoz képest nem nyújt akkor hatást, el kenegetem, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Szilvi666

2017. április 18.

Én teljesen elégedett vagyok vele. Nem zsírosít, puha és könnyű marad tőle a hajam és szép fényt ad neki. Minden hajmosás után használom a már megszárított hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

AkInImOd

2017. március 26.

A festett hajvégeimre maga a csoda! Amióta használom (nem sűrűn, olyan 2 hetente), visszatölti a puhaságot a hajamba. Akár csak 10 percet vagy egy fél napot van fent, de a színt (kékes-zöld) annál jobban élénkíti, megőrzi. Az illata emellé fenomenális, és érezni a hajmosás után is - nem tolakodóan, csak finoman, lágyan dominál. Nagyon szeretem, szerintem biztosan fogom használni addig, amíg extrém a hajszínem, illetve le nem nő a kék alatt korábban leszívott, szőkített terület. Ilyen árért főleg megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Csepy96

2017. január 3.

Először nagyon szerettem, mert tényleg nagyon jó illata van s nem hagyta elkezdeni töredezni a hajvégeimet, de aztán kipróbáltam egy garniereset és van különbség a kettő közt... kicsit elnehezíti a hajat, de szerintem jól végzi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

csipakbrigi

2016. április 12.

Nagy nehezen eldöntöttem, hogy kipróbálom az otthon szőkített és kárelhárításként gyorsan átfestett hajamon, hogy ne szenvedjen annyira, és nekem nagyon bejött :) Isteni az illata, reggelente átkenem két nyomásnyival az egész hajamat (váll alá ér), nagyon puha, selymes lesz tőle, nem száll, és szép a fénye.Egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve, ha ez így marad, tuti újraveszem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

beacs3

2016. február 20.

Jó az illata, de igazából olyan semmilyen,nélkūle is jól megvan az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Jó az illata, de igazából olyan semmilyen,nélkūle is jól megvan az ember.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.