Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Hajápolók

Dilachka

2019. április 21.

Azért tetszik,mert nem lesz ragacsos vagy olajos a hajam tőle.
Gyorsan felszívódik.
Könnyebben fésűlhető a haj tőle.
Hogy mennyire előzi meg a töredezést,nem tudom...,de bízok benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Azért tetszik,mert nem lesz ragacsos vagy olajos a hajam tőle.
Gyorsan felszívódik.
Könnyebben fésűlhető a haj tőle.
Hogy mennyire előzi meg a töredezést,nem tudom...,de bízok benne.

newsfeed

2019. március 17.

Kb. 1 éve találtam rá az itteni kommentek alapján, jelenleg a második üvegcsével használgatom. Talán a legolcsóbbak között volt a polcon, voltak is vele szemben ellenérzéseim, mivel landolt már a kosaramban gagyi termék a Baleától. Mellesleg meg is lepődtem a kis kiszerelés láttán, csodálkoztam, amikor 2 hónapnyi használat után még mindig jött belőle. : D
Nagyon nagy pozitívuma, hogy kis helyen is elfér, illetve a pumpája zseniális megoldás volt, imádom, hogy nem kenődik mindenfelé és könnyen tisztítható. Nem hagy zsíros érzetet maga után, meglepően hamar és könnyen felszívódik. Az illatát ugyancsak imádom, a következő mosásig érezni benne a jó illatot. :) A töredezett hajvégeket nem ragasztja össze, mint semmi, ugye, viszont segít kordában tartani a hajam épségét. A Kallos pakolásával együtt gyilkos kombó, a szó legpozitívabb értelmében. :D Szinte mindig ez az első, amit bepakolok egy utazás alkalmával, mellesleg nem kerül horribilis összegekbe. Valóban csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Skaeszti

2019. március 11.

Még csak a harmadik alkalommal használom , de teljesen meg vagyok vele elégedve... ha így marad akkor biztos hogy újra fogom vásárolni ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

LiiL

2019. február 16.

Gyorsan kellett valami a hajvégeimre, ezért levettem az első terméket ami szembejött velem. Meglepően jól jártam vele. Napi kétszer kenem a hajvégeket, amitől igazán puhák lesznek. Az illata is nagyon finom. A Gliss Kur balzsam sprayevel szinkronban hanszáltam, nekem nagyon bejött ez a kombó. Ár érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Penci0808

2019. február 5.

Nem is tudom már hanyadszorra vettem újra. Én nagyon szeretem általában hajszárítás után teszek a hajam végére belőle és néha akkor ha a két hajmosás közt úgy érzem kiszáradt a hajam. Nagyon jól táplálja a hajam és nem törik tőle a vége. Próbáltam már drágább terméket is, de az is ugyanezt a hatást hozta a számomra, úgyhogy én egyenlőre maradok ennél. Mellesleg az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 24.

A fodrászom szárítás előtt a nedves hajamra szilikonos olajat szokott tenni,gondoltam én is kipróbálom,úgyis régen használtam szilikonos akármit.
Én is a nedves,megmosott hajamra kentem,az állaga pont olyan,mint a tegnap véletlen megolvasztott műanyag tálkámnak.
Megszárítás után is tettem a hajamra. Csoda nem történt,jobban tetszik a hajam nélküle. Matt hatású az egész. De lehet,hogy csak a félelem beszél belőlem,mert műanyaggal kenegetem.
Odaadom 1-2használat után valakinek
Up: anyámnak végül tetszett :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 24.

Odaadom 1-2használat után valakinek
Up: anyámnak végül tetszett :D

Ellise

2019. január 12.

Ez az első olyan hajvégápoló aminél olyan mintha balzsamot kennék a hajamra,szépen hidratál,nem szárad ki vissza a hajam reggelre,ha este bekenem.Előtte kallost használtam,annál jobbnak érzem, Csak a nem jó inci miatt -1 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

masnipower

2018. december 4.

Itthon kiszőkített és folyamatos vasalás alatt álló göndör hajamat ennél jobban semmi se táplálta. Meglepett, megérdemli az 5 csillagot. Nekem az illata is finom, naponta használom ha kell a vegekre, még ha itthon vagyok, akkor is, és a legfontosabb, hogy hosszabb használat után kijelenthetem: nem csak akkor puha már a hajam, ha bármit is kenek rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

eniko02

2018. november 11.

Hajmosás után szoktam felvinni a száraz, kissé töredező hajamra. Eleinte kicsit túlzásba estem, ki kellett tanulnom, hogy mennyit vigyek fel rá. Mind tapintásra, mind látványra érezhető a különbség használat után. Ár-érték arányban is kiváló termék. Az Avonos hajolajról váltottam erre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

kittihnl

2018. november 8.

A hajvégekre használom, már többször újravettem. Szépen ápolja a hajvégeket, nem marad meg a zsíros érzet, beszívódik hamarosan a felvitel után. Én száraz hajra szoktam felvinni hajmosás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.