Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 29.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló szérum töredezett hajvégekre.

PKJ

2019. július 9.

Jó kis termék.Nem zsíros, illata kellemes.Csodát nem tesz,de látható az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Narancs

2018. október 25.

Ez a cucc zseniális :) sok hajvégápolót próbáltam már, de ez messze az egyik legjobb, ha ár-érték arányt nézem akkor pedig a legjobb!!!
Nem is kifejezetten a hajvégeimre használom, hanem a hajtő kivételével mindenhova, hajmosás után nedves hajra. Nekem hajmosás után horror a fésülködés, TT ide vagy oda, hajpakolas szintén. A hajam nem festett, nem is töredezett vagy extrém száraz, szimplán szőke vékony szálú gubancolódásra hajlamos mivel kicsit hullámos is. Ha ezt a cuccot felrakom és utána fésülöm ki a hajam, akkor a horrorból álom lesz, mert nem húzza, nem tépi, csak siklik benne a Tangle T. Szóval a kifésülés könnyítő hatása verhetetlen!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

cattitude

2018. október 16.

feladtam, hogy szilikon nélkül a hajam elnyúzott része normálisan nézzen ki, szóval amíg nem esedékes a következő hajvágás, addig ezt kenegetem. semmi extra, okés az illata, könnyen el lehet dolgozni, a már széttört/elnyúlósodott hajvégemmel nem tesz csodát nyilván, nekem ez a cucc tényleg azért kell, hogy ne nézzen ki annyira igénytelenül a seprűs, száraz vég. ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

kspetra

2018. június 16.

Már kb. 2-3 hónapja használom az első adaggal, pedig rengeteget használom. Minden hajmosás után 3 nyomásnyit, a következő mosásig pedig minden nap 1-et, mivel úgy érzem, hogy a szőkített hajamnak szüksége van egy kis extra védelemre. És ez az olaj be is vált neki, sokkal fényesebb mióta használom, nem zsírosodik tőle jobban, mivel nagyon könnyen magábaszívja a hajam. Nem feltétlenül ennek a hatására, de azóta sokkal látványosabban növekszik! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Penci0808

2018. május 22.

Nekem ez a kedvenc hajszérumom. Nagyon sokat használom, isteni illata van és csodákat művel a hajammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

missmomsen

2017. december 24.

Egész korrekt. Illata jó, hatása persze nem egetrengető, de szebbnek tűnik a hajam tőle, ha épp használatban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Caesarine

2017. december 4.

Kellemes illata van, könnyebben kifésülhetővé és puhává varázsolja a hajam. Szerintem megéri az árat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Lettike77

2017. november 4.

Általában az Avon-ból szoktam rendelni haj végápolót, de szeptember közepén elfogyott, és gyorsan kellett egy új. Szőkített hajam van, ezért nagyon fontos számomra a hajvég ápoló használata, de nekem ez a termék nem jött be. Nem érzem, hogy fényesebb, vagy puhább lenne tőle a haja. Rosszat nem tudok rá mondani, de jót sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

gpok

2017. október 31.

A második "tubus" felénél tartok. Szeretem, nem gubancolódik tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

A második "tubus" felénél tartok. Szeretem, nem gubancolódik tőle a hajam.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

A legjobb hajvégek ápolására! Használtam már sokkal drágábbakat is, de nem tudtak többet azok sem! Nem száll a hajam, nem nehezíti el és fényes, ápolt, szép. A fodrászom is megkérdezte mit használok, mert abszolút nem törik a hajam, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.