Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Dezodorok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szaniblue

2011. december 11.

Kellemes illatú dezodor. Nem okozott irritációt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Kellemes illatú dezodor. Nem okozott irritációt sem.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Nagyon finom az illata, olyan, mint a szintén ásványi Rexonáé, csak ez olcsóbb. Viszont kevésbé is hatékony, pedig nem vagyok izzadós. Nem fogom megvenni többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Judiit

2011. július 27.

Szeretem a Balea saját termékeit, így ezt is kipróbáltam. Mivel nem vagyok túlzottan izzadós így nekem tökéletesen bevált. Az illata kellemes, friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 27.

BabaCica92

2011. július 15.

Hatása korántsem tart 48 órán át, az illata miatt vettem meg, csalódtam benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 15.

Hatása korántsem tart 48 órán át, az illata miatt vettem meg, csalódtam benne

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.