Balea

Ár:   735 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 kapszula   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2015. október 13.

Kiszerelés:   7 kapszula
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Balea Q10 ráncok elleni kapszulák:

Intenzíven vitalizál, háromszoros hatásával: a bőrt rugalmassá teszi, csökkenti a ráncok mélységét  és megszilárdítja a bőr állagát. Segíti a bőr regenerálődását. Q10 hatóanyagot tartalmaz, mely a zsensen kivonata és sejvédő hatással rendelkezik. A bőr, rendszeres használat mellett, puhává és fialatabbá válik. Az E vitamin védi a bőrt az öregedés koari jeleitől. Gyorsan felszívódik és azonnal bársonyos érzetet kelt.

lenochka

2020. július 5.

Már 3 nap után láttam, hogy a bőröm kisimult és feszesebbnek tűnik.
Hidratáló, simító, intenzíven tápláló, gyorsan felszívódó ránctalanító koncentrátum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Már 3 nap után láttam, hogy a bőröm kisimult és feszesebbnek tűnik.

ponnytail

2020. március 2.

Nem mondom, hogy hű csodaszer!
De én kifejezetten szerettem az első használat után.
Még csak egy kapszulát használtam el, de nagyon puha lett tőle a a bőröm.
Viszont elég zsíros, olajas állaga van, zsíros bőrre semmiképp nem ajánlom.
Egy Avokadós Mézes Balea arcpakolás után raktam fel este, reggelre hidratált puha bőröm lett.
Viszont ha tanácsolhatom, szerintem sok anyag van egy ampullában, simán el lehet használni egyet 2 alkalommal. Muszáj volt adjak a páromnak is az első ampullából :D nekem túl sok volt.
Megér egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Nem mondom, hogy hű csodaszer!
De én kifejezetten szerettem az első használat után.
Még csak egy kapszulát használtam el, de nagyon puha lett tőle a a bőröm.
Viszont elég zsíros, olajas állaga van, zsíros bőrre semmiképp nem ajánlom.
Megér egy próbát!

LeticiavW

2019. március 14.

Egyszer hasznaltam, de nem szerettem, mert olajos, ragacsos erzest hagyott a boromon. Nem az en bortipusomnak valo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Banszky

2019. január 15.

Kevésbé tetszik mint a többi Baleas koncentrátum mert túl nehézkes,zsíros-olajos és nehezen kenhető el. Ennek ellenére megfelelően hidratál de nyilván nem ránctalanít feltünően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Akara

2017. július 31.

Ahogy korábban is írtam, elkezdtem bekeverni a krémembe az agyagos pakolások után hazsnálom. Így nem szárít, korrekt a hatása. Nem mondanám, hogy sokkal üdébb/fiatalosabb tőle a bőröm, 1-2 pattanást azért kihoz néha. Remélem, hosszú távon viszont megéri vele vesződni.

* * *

Hát, nagy reményeket fűztem hozzá, de nem ő lett a nyerő.
egyrészt nagyon kevés van az ampullákban, nincs nagy arcom, de nekem nem elég, pedig nyakra és dekoltázsra is kentem volna szívesen, de akkor meg már k ettő sem lett volna elég. Az állaga elég olajos, tartottam tőle, hogy pattanásokat fog okozni. Ez nem történt meg, talán a meglévő gyulladásokon rontott egy kicsit - cserébe rémesen elkezdett szárítani, ami egy ránctalanító terméknél nem túl előnyös. Az illata nekem elég erős, szerintem egy ilyen termékbe nem is kéne illatanyag.
Nagyon sajnálom, hogy így jártam vele, mert az összetevői szimpatikusak. Majd talán jojobaolajjal feljavítva is teszek egy próbát, de most pihentetem kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

* * *

Hát, nagy reményeket fűztem hozzá, de nem ő lett a nyerő.

sziszoka

2017. február 24.

Jó kis termék.30 felett gondolram kell valami extra ápolás a bőrömnek.Picit féltem az olajos állagtól,mert nekem az ilyesmi pattanásokat okoz,de semmi ilyesmi nem történt.Finom illata van,hamar beszívódik.Dekoltázsra is ajánlják,de így egy kapszula kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

czandrea

Korcsoport: >54
2015. december 1.

Ajánlom mindenkinek nagyon jó termék. Este krémezés előtt (fontos a sorrend) használom kéthavonta egy kúraként szoktam, utána reggelre sokkal simább a bőröm. A L'Oreal arcápoló olaját kenterbe veri. Mondjuk az olcsóbb, ha a mennyiség-ár arányát nézzük, viszont az előbbi már évek óta bevált, utolsó darabig mindig elfogy, az utóbbit pedig ki fogom dobni,mert ennyi erővel étolajjal is kenegethetném ennyi erővel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 1.

pzsofia

2015. november 10.

Megelőlegezem neki az 5 csillagot. Ma vettem, de nagyon bízok benne. Ahogy kezd lehűlni a levegő, egyre fáradtabb és nyúzottabb az arcom. Ezt a 7 kapszulát és egy szintén baleás 7 kapszulás hidratáló koncentrátum csonagot kevertem a kedvenc nappali krémembe, hogy egy kicsit felturbózza. Meglátjuk mi lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol