Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. július 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Citromfű és málna illattal

Black Fairy

2017. június 27.

Nagyon kellemes, nem tolakodó illata van, keveset is elég a gélből kinyomni, nagyon szépen felhabosodik, és a borotválkozás egy álom vele! Csodásan siklik rajta a penge, és remekül hidratálja is a bőrömet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

LiiL

2016. október 31.

Akciósan futottam bele, de alig vártam mikor fogy el. Mintha málnás joghurtot kennék a lábamra. Jól habzik az kétségtelen de nekem valahogy túl sok az illata. Maradok a normál balea habnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

tiamoitalia

2015. augusztus 6.

Eleinte a Gilette Satin Care borotvazselét használtam, amivel nagyon meg voltam elégedve. Minap a DM-ben járva ráillantottam erre a rózsaszinű Balea borotvahbra, s úgy gondoltam, egye fene, kipróbálom. Nem füztem hozzá nagy reményeket, mivel elég olcsó, biztos voltam benne, hogy valami gagyi cucc lesz, hisz ha jól emlékszek nem egész 1 euró volt, holott a Gilette borotvahab 4 eurón fölül van. Nagyon meglepődtem az első használatkor: a zseléből bő hab keletkezett, fincsi málnás - citrusos illat, cuki rózsaszines hab, borotválkozás után megfelelően hidratált maradt a lábam. Azt kell ,hogy mondjam, semmivel sem nyújt kevesebbet,mint a sokkal drágább Gilette társai, sőt nekem ez jobban is tetszik. Ezek után többet nem veszek Satin Care-os terméket, s egész biztosan újraveszem a Balea-s borotvahabot - más illatokat is kipróbálva. Meleg szivvel ajánlom mindenkinek, tessék kipróbálni, ez egy nagyon jó termék. Nem mindig igaz a mondás, hogy olcsó húsnak hig a leve...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.