Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Testápolók

Az édes-nyárias illatú Balea testápoló intenzív felfrissülést nyújt a testnek. A könnyed állagú testápoló kellemesen hidratálja a bőrt, ápolttá és bársonyosan puhává varázsolja. Könnyen kenhető és gyorsan felszívódik. Vegán termék.

TamaraS

2019. május 30.

Nagyon finom illata van, gyorsan felszívódik és számomra a hidratáló hatása is megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

oreganyo

2019. május 7.

Tavaly nyáron vettem először, az illata már a tubusból is nagyon tetszett, fantasztikusan rebarbarás. Most megint használom és még mindig tetszik, nekem megfelelő a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

xbarbarella

2019. január 31.

Az illata fantasztikus, és rettentően emlékeztet valamilyen cukorkára (vagy talán valami pillecukor szerű dologra?!), amire pontosan még nem jöttem rá, de imádom, hogy a pizsamám is mindig átveszi az illatát, így mindig érzem. Elég vizes az állaga, és az én fakéreg bőröm kb 2 perc alatt úgy néz ki utána, mintha nem is kentem volna be... Ezért egy pont mínusz, de legalább nem viszketek tőle és nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Horvathangelika1

2019. január 11.

Nagyon finom illata van, a mamámnak vettem. Az állaga vizes,viszonylag sok idő míg beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

liljaa

2018. november 23.

Az illatával engem megvettek kilóra, egyébként a funkcióját is betölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Az illatával engem megvettek kilóra, egyébként a funkcióját is betölti.

silence

2018. október 22.

Hmmm..... az illata mennyei 😋 Mostanában nagyon odavagyok a rebarbarás dolgokért, a vanília pedig mindig is a gyengém volt, így a kettő egyben maga a tökéletes párosítás! Illatra 5-ös!!!!! Amiért mégis le kellett pontoznom, mert ez nem testápoló, de az én bőrömnek egy nagy semmi. Teljesen híg, az állaga olyan, mintha teljesen fel lenne vizezve egy testápoló tej...... emiatt ugye gyorsan eloszlatható és pillanatok alatt felszívja a bőröm, de a hidratáló hatása kb. addig is tart..... kb. 1-2 óra elteltével már kenhetném is újra, mert újra száraz (szinte cserepes) a bőröm...... így az állaga és a hatásossága számomra 1-es......
A mennyei finom illat viszont nagyon el lett találva, az mindenképp elismerést érdemel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

christels

2018. július 21.

Finom az illata bár engem a birsalma befőttre emlékeztet. Hidratáló hatása miatt csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 21.

evetish

2018. július 16.

Nem igazán szeretem a testápolókat, és nem is gyakran szoktam használni, viszont az utóbbi időben nagyon kiszáradt a bőröm. Nem akartam rá sok pénzt szánni, így a saját márkás termékek között nézelődtem, egyből megfogott a csomagolása és az illata is. Nagyon gyorsan felszívódik, szerintem nyárra tökéletes, és egész nap tudnám szagolgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

PinkMcFreeze

2018. június 28.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a testápolót! (: És igaza van az előttem szólónak, mert tényleg volt ilyen terméke az ISANA-nak, mert volt abból is egy pár darabom, mert ott tetszett meg az illata, de az szerintem erősebb illat volt, ez meg a vanilia miatt lágyabb (: Gyorsan felszívódik és az illatát érezni egy ideig, szóval nagyon elégedett vagyok! (: Vettem egy pár darabot, mert megörültem, hogy újra van ez az finom illatú csoda! *.*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

bkriszti1997

2018. május 17.

Az isananak tavaly nyáron volt ugyanilyen illatú testápolója. Az csillámos is volt ezért a -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak