Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Helyreállító éjszakai arcmaszk zöld tea kivonattal és hialuronsavval. Csökkenti a stressz bőrre gyakorolt hatását, rugalmassá teszi és hidratálja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kismadár

2020. december 8.

Árához képes jó kis maszk, ezt a mennyiséget kétszer-háromszor is tudtam használni. Géles állaga van, reggelre sokkal szebb, feszesebb, feltöltöttebb lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

HDorina

2018. december 23.

Semmit nem használt, mintha nem is tettem volna fel a bőrömre. Zselés állaga van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Vicus

2018. november 4.

Egy használatra nagyon nagy adag :) Aludni én sem tudnék benne, mert legtöbbször hason alszom, így szépen belekenném a párnámba. Szóval 20 percet volt az arcomon, és utána lemostam, nem volt kedvem letörölni, de úgy érzem szépen hidratálta a bőrömet. Még maradt egy kicsi, azt pedig felkentem éjszakai krém alá, és a nedves bőrömön jól beszívódott. Kár, hogy limitált volt, bár nem túl gazdaságos, ezért nem hiszem, hogy gyakran megvettem volna, de végre egy maszk, ami hatásos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Hoagirl

2018. június 18.

Ez volt a kedvencem a négy közül, én simán maszknak raktam fel, nem aludtam benne, azt nem szeretem, mert zavar hogy ragad, kényelmetlen és nekem nagyon diszkomfort érzetem van tőle, de ez nálam általánosságban igaz a sleeping maszkoknál. Fürcsi és olvasás közben jó 20 percre felpattintottam, a maradékot simán vízzel lemostam. Szuperül mattította és feszesítette a bőrömet, tisztábbnak is éreztem és még másnap is érezhető volt a hatása. Simán megvenném ha lenne nagyobb kiszerelésben, nekem nagyon bevált, kár hogy limitált volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

vvivien

2018. május 11.

Nem egyszerre használtam el, ragacsos érzetet hagy, viszonylag lassan szívódik be, jól ápol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Banana

2018. február 7.

Lehet, hogy én használtam rosszul, vagy túl sokat raktam az arcomra, de nekem az istenért nem akarta beszívni az arcom a pakolást. Csak feküdtem az ágyban és vártam, hogy mikor feküdhetek már végre az oldalamra vagy valahogy, de még normál nyugalmi állapotban is beleragadtam az ágyneműbe. Kb. 1 órányi várakozás után inkább lemostam, mert nem bírtam már tovább. Különben utána egész puha lett az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

cattitude

2018. február 7.

kipróbáltam ezt is, nagyon tetszett, szépen puhította a bőröm, reggelre frissebbnek tűnt. többször is fel lehet használni. sajna most már nem igazán találkozom vele egy dm-ben sem, de azért remélem, talán visszahozzák ezeket az éjszakai maszkokat kicsit nagyobb kiszereléses tubusban :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

anna09

2018. január 29.

Sajnálom, hogy limitált kiadás, mert reggelre csodálatos lesz tőle az arcbőrőm. Érdemes lefekvés előtt több órával felkenni, hogy be is szívja a bőr a nagy részét. Én éjszakai krém és olaj fölé használom (de csak mikor már azt is beszívta a bőr). Egy adagot legalább 4-5 fele szedve használtam el. Remélem egy darabig azért még kapható lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

juhaszregina

2018. január 19.

Kipróbáltam vékony rétegben felkenve, úgy gyorsan beszívódott, de használtam úgy is, hogy egészen vastagon kentem fel és éjszakára a bőrömön hagytam. Így hagyott egy ragacsos réteget, ellenben nagyon jól hidratált és reggelre egységesebbnek tűnt a bőröm. A 3. éjszaka után viszont apró kis pattanások jelentek meg a homlokomon. Talán tőle? Az algás változatot hatékonyabbnak éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

nemethanna196

2018. január 13.

Nem voltak nagy elvárásaim ezzel a termékkel kapcsolatban, mégis ki akartam próbálni, olyan kis praktikus cukiságnak tűnt. És valójában az is.
Nem maszkként, inkább egy gél finise arckrémnek kell elképzelni. Engem egy picit a Maybelline Baby Skin primer állagára emlékeztet.
Tetszik, hogy kellemes illatú, egész jól hidratál és gyorsan beszívódik, nem ragad, de csodát persze azért nem kell várni tőle. Az arcom nem tűnt jelentősen hidratáltabbá vagy puhábbá másnap reggelre.
Mégis azt mondom, ennyi pénzért egy próbát megér, valamint utazásokhoz is jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.