Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Kategória:   Testápolók

Sárgadinnyés testápoló.

cicaslany91

2013. december 19.

A tubusban még jó illata volt, de amint a bőrömre került, már egyáltalán nem volt sárgadinnye illata, csak valami műanyag...nem is bírtam teljesen elhasználni, egy része a kukában landolt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

OAdrienn

2013. december 19.

A tubusban nagyon finom, felkenve viszont megváltozik az illata, már nem kellemes egyáltalán. Hidratáló hatását nem érzem. Nagyon vizes állagú, ezért csak nyárra tudom elképzelni. Télen nagyon kevés. Tökéletesen nem is szívódott fel, ragacsos érzetet hagyott maga után. Nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Őszintén??? Nekem sárgadinnyés vodkára emlékeztető illata volt, más is annak érezte, mintha valaki a helyiségben alkoholt fogyasztott volna. Már ciki volt használni, végül szoli előtt kentem be magam vele, és így fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

papai.marti

2013. augusztus 7.

Annyira sajnálom, hogy már nem gyártják.. Az illata annyira jó és fiatalos volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Blanky

2013. július 3.

Én is nagyon szeretem ezt a testápolót, nyárra tökéletes, nagyon kellemes az illata és nincs zsíros hatása. :) Plusz pont, hogy hamar beszívja a bőröm. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Katica3

2013. június 2.

Nagyon ,szeretem,kellemes főleg nyárra.Igazi sárgadinnyés :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Nagyon ,szeretem,kellemes főleg nyárra.Igazi sárgadinnyés :D

h.ancsi89

2013. április 25.

egyik barátnőmtől kaptam még tavaly,nagyon fini illata van és nyáron a nagy melegben igazán üdítő volt és nem volt zsíros hatása :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

timcsike1989

2013. február 18.

Imádom a dinnye illatát, ezért kötelező volt beszereznem még nyáron. Először imádtam, de egy idő után olyan fura mű szaga lett és semmi köze nem volt a dinnyéhez. Annyira megutáltam, hogy inkább kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

allthemakeup

2013. február 17.

Az illata fenséges. A hidratálásával annyira nem vagyok megelégedve, nyárra nagyon szeretem használni, mert könnyen beszívódik, bár az illata egyáltalán nem tartós. Árban is nagyon jó, azt hiszem 400 Ft körül vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

Adél Zsanna

2013. február 10.

Ez is tipikusan szerintem egy könnyed, nyári testápoló. Szeretem! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Ez is tipikusan szerintem egy könnyed, nyári testápoló. Szeretem! :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak