Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. január 2.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A régebbi sarokbőr repedés elleni krém új változata, 25% ureával, allantoinnal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

asdf27

2022. november 11.

Dr Dray kezében láttam, tényleg nagyon jó. A bőrkeményedéseken egy kis Essence cuticle removerrrel szoktam még segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 11.

anianiko

2021. május 17.

Egy nagy bevásárlás alkalmával konkrétan 5 sarokbőr puhító és kirepedezés elleni krémmel nyargaltam tova a naplementébe, amik közül ez a best of (...meg a legkisebb kiszerelés, de azt hagyjuk, nem érdekel amíg ennyire hatásos). Már az első alkalommal nagyon puhává varázsolja a kirepedezett, problémás területet. Kellemes felkenni, zoknit szoktam ráhúzni, úgyhogy a ragadósságáról nem tudok nyilatkozni. Teszi a dolgát, amit kell. Megéri a pénzét. Vetekszik a Scholl K+ krémjével. Már több alkalommal újra vásároltam, remélem nem fog megszűnni, mert a Schollt sok év után lecseréltem erre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

agoca

2021. május 10.

Örökös sarok kirepedős vagyok, több kremet is próbáltam már. Sűrű, nehezen beszívódó ez a krém, de hatása mindenért kárpótol. A 25% urea megteszi a hatását. Már 2-3 alkalmom után látszott a hatása. Minden este használom lefekvés előtt, nemcsak a talpamra- sarkamra, hanem kicsit a lábfejemre is. Elképesztően gyönyörű a bőröm tőle, lehetnék akár lábfej - dublőr is, annyira! Az ára meg vicc, ráadásul nagyon lassan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 10.

Starlet

2021. április 19.

Köszönöm mindenkinek, aki leirja a viéleményét, tapasztalatát egy-egy termékkel kapcsolatban az oldalra. Sokszor innen tájékozódom vagy kapok ötletet. Így történt ez ebben az esetben is. Téli időszakban nagyon kiszárad a bőr a lábomon, kezdtek megjelenni az apró repedések:( Több mindennel próbálkoztam, de csak kevés vagy rövíd ideig tartó siker volt. Aztán itt olvastam a Balea krémről. Igazi segítség volt - egy hét alatt telyesen rendbehozta mindent. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 19.

niki123

2020. február 4.

Kipróbáltam már egy pár sarokkrémet, de edig ez vált be a legjobban. Kicsit zsíros és nem szívódik be olyan pikk-pakk, de sokkal hatékonyabban rendben tartja a sarkamat, mint bármelyik másik lábkrém. Az ára is kedvező, ezért tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Mona29

2018. december 22.

A lényeg, hogy ez egy nagyon jó krém. Az ára elfogadható. A kiszerelése kicsi, de nem is kell belőle sokat használni egyszerre. A lényeg, hogy az én sarkaimra nagyon jó. Igazából a páromnak vettem, mert télen-nyáron borzasztóan néz ki a talpa, brutálisak a bőrkeményedései (olyan zokniszaggató típusú). Ezzel kenve egy alapos áztatás-reszelés után néhány nap alatt közepes állapotú lábat lehet neki varázsolni. A babapopsis talphoz rendszeresen (heti 1-2 alkalommal kéne) nekünk használni, bár azt hiszem, hogy itt is a lényeg inkább a rendszeresség.
A krém állaga sűrű, de jól kenhető. Nagyon lassan szívódik be, így inkább éjszakai használatra ajánlom. Nekem reggelente marad a lábamon egy vékony, de érezhető réteg, ami egy kicsit zavaró, de a zuhany alatt nyomtalanul eltűnik. A párom nem panaszkodott erre.
A lényeg, hogy tényleg jó, szerintem ha az itthoni készlet megfogyatkozik egy kicsit, újravesszük. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Vizipook

2018. július 28.

Fantasztikus krém! Délutáni áztatás után dörzsi a saroknak, majd bekentem vekonyan. Este fürdés után kis dorzsi ismét és bekentem éjszakára is, zoknit húztam rá. Reggelre csodás, puha volt a sarkam! Bár ez még csak az első nap után mondom, de nekem nagyon bevált! Korábban ezt a hatást egyik krém sem hozta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

kozmakatka

2018. április 11.

Hatásos a száraz bőrre, de az illatát nem szeretem. Felváltva használom másik krémmel, így szépen rendben tartja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

madaras

2018. január 10.

Nálam nagyon jól működik. Este bekenem rá a zokni,és másnap reggel sima a talpam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

Redlips

2017. július 23.

Jó kis krém, zsíros állagú, jól táplál. Kicsit erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Jó kis krém, zsíros állagú, jól táplál. Kicsit erős az illata.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin