Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. január 2.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A régebbi sarokbőr repedés elleni krém új változata, 25% ureával, allantoinnal.

Mona29

2018. december 22.

A lényeg, hogy ez egy nagyon jó krém. Az ára elfogadható. A kiszerelése kicsi, de nem is kell belőle sokat használni egyszerre. A lényeg, hogy az én sarkaimra nagyon jó. Igazából a páromnak vettem, mert télen-nyáron borzasztóan néz ki a talpa, brutálisak a bőrkeményedései (olyan zokniszaggató típusú). Ezzel kenve egy alapos áztatás-reszelés után néhány nap alatt közepes állapotú lábat lehet neki varázsolni. A babapopsis talphoz rendszeresen (heti 1-2 alkalommal kéne) nekünk használni, bár azt hiszem, hogy itt is a lényeg inkább a rendszeresség.
A krém állaga sűrű, de jól kenhető. Nagyon lassan szívódik be, így inkább éjszakai használatra ajánlom. Nekem reggelente marad a lábamon egy vékony, de érezhető réteg, ami egy kicsit zavaró, de a zuhany alatt nyomtalanul eltűnik. A párom nem panaszkodott erre.
A lényeg, hogy tényleg jó, szerintem ha az itthoni készlet megfogyatkozik egy kicsit, újravesszük. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Vizipook

2018. július 28.

Fantasztikus krém! Délutáni áztatás után dörzsi a saroknak, majd bekentem vekonyan. Este fürdés után kis dorzsi ismét és bekentem éjszakára is, zoknit húztam rá. Reggelre csodás, puha volt a sarkam! Bár ez még csak az első nap után mondom, de nekem nagyon bevált! Korábban ezt a hatást egyik krém sem hozta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

kozmakatka

2018. április 11.

Hatásos a száraz bőrre, de az illatát nem szeretem. Felváltva használom másik krémmel, így szépen rendben tartja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

madaras

2018. január 10.

Nálam nagyon jól működik. Este bekenem rá a zokni,és másnap reggel sima a talpam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

Redlips

2017. július 23.

Jó kis krém, zsíros állagú, jól táplál. Kicsit erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Jó kis krém, zsíros állagú, jól táplál. Kicsit erős az illata.

Zsan31

2017. június 12.

Ez a termék egy csoda! 5*!!!
Azzal kezdeném, hogy szerencsére sosem volt baj a lábammal, amíg a szuper kis habkővemet használtam...DE bejött ez a nagy Scholl őrület, az az elektromos sarokreszelő...hát, az egy kegyetlen készülék! Mindig is szerettem és használtam a termékeiket, de ez egy hatalmas csalódás volt! Vettem magamnak és Anyukámnak is, mind a kettőnk lábát teljesen kikezdte! A csomagban a legdurvább fej volt, ami ugye nekünk nem volt jó, mert nincs olyan probléma, hogy orrszarvúbőrt kellene ápolni! A leglágyabbat akartam megvenni, de azt meg sehol nem lehetett kapni, így maradt a normál, ami szintén durvának bizonyult! Teljesen szétszedte a sarkunkat 3 használat után (szóval olyan 30.000 Ft ment a levesbe, plusz a lábunk)! A Scholl lábápolója sem segített és akkor találtam ezt az üzletben! Ez a termék valami hihetetlen! Egy hétig használtam minden egyes nap lefekvés előtt (zokni kombinációval) és csodát tett, mert visszaadta a bababőrömet és teljesen meggyógyította a sarkamat! Anyukámét szintén!
(még Apunak sem volt jó ez a reszelő)
Ezt a szuper kis Balea terméket vesszünk azóta is, és heti 1 alkalmas használat bőven elég nekünk belőle! Nem is tértünk vissza a Scholl ápolóira!
A legjobb krém, csak ajánlani tudom! ;) Bátran vegyétek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Ez a termék egy csoda! 5*!!!
(még Apunak sem volt jó ez a reszelő)
A legjobb krém, csak ajánlani tudom! ;) Bátran vegyétek!

KittyLady

2017. április 26.

Bőrkeményedésre használtam, esténként kentem a lábamat, de sajnos nem használt.Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

szeende

2017. április 2.

Véletlenszerűen választottam mert tavaly egy nagyon csúnya bőrkeményedésem lett, ezért lereszelés után szerettem volna ápolni a lábam. Nagyon jól hidratál, nem is használtam sokáig, mert a probléma elmúlt. Nehezen szivodik be és az illata enyhén csípős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

clara12

2016. június 4.

Nem utálom, de nem is szeretem. Nekem nem segített semmit, és az illata is elég rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

filmszalag7

2016. május 14.

Anyukámmal közösen használjuk mindketten csak jókat tudunk róla mondani. Anyukám lábát szépen rendbe teszi rendszeres használat mellett. Noha nekem nincs túl sok problémám a lábammal, max egy kicsit keményebb a sarkamnál, de pár este alatt nagyon puhává varázsolja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin