Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2016. január 2.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

25% ureával, glicerinnel, és panthenollal.

esztfod

2015. december 26.

Nekem csoda ez a krém. Random emeltem le a polcról és nagyon bejött, kíválóan puhít. Én sarokreszelés után szoktam használni és így tökéletes az eredmény. Nagyon jó termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

leba

2015. november 8.

Lábamra használom, persze, ahogy a bőrödbe masszírozom, a kezemre is kerül. Nagyon szeretem a hatását, jó kis puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Babooca

2015. október 23.

Tökéletesen bevált. Bármikor újravenném. Úgy vélem megtaláltam ebben a márkában a tökéletes lábápoló termékeket. Ez volt az első termék, amit beszereztem a lábápoló termékek közül. Azóta vagy 6 taggal bővült a repertoár és nem bántam meg. Tökéletes ez a krém úgy, ahogy van. Nálam bizonyított egy éjszaka elteltével is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

natasa

2015. július 28.

Nekem elég hamar és jól beszívja a bőröm, és nem érzem elviselhetetlen kámforosnak sem. Puhít, valóban, de azért a repedezést nem nagyon tünteti el. Bár puhítja, de attól még nem tűnik el. Lehet, hogy hosszú távon jobb lesz a hatás, akkor majd módosítok. Egyelőre nem csodaszer, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 28.

birdie

2015. július 15.

A sok jó vélemény hatására megvettem. De az én véleményem sajnos már nem olyan jó a termékről. Nekem nem olyan vészes a lábam, de ez a krém valahogy még kevésbé hidratálja, mint más egyszerűbb, olcsóbb krém. Lehet valami speciális összetevőt igényel a lábam, ami ebben a krémben nincs, nem tudom, de én nem voltam elájulva tőle. Konkrétan érdesebb lett a lábam, mint előtte volt. Plusz ez a kámforos szag (nekem nem illat), meg hogy kezet kell utána mosni....és a frissen bekent lábbal kicsattogni a fürdőbe, vagy ha ott kentem be, akkor onnan be a hálóba....hát nem a legkényelmesebb módja a használatnak, és nem azért, mert lusta vagyok, hanem mert a frissen bekent lábamról részben lejön a cucc, ha papucsot vagy zoknit húzok rá, addig amíg eljutok az ágyig. Lehet, hogy ezért nem használt :) Mindegy. Elhasználom, de nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Csilluska

2015. július 14.

Én csak hetente egyszer használom, sarokreszelés után, a hét többi napján pedig egy másik baleás lábkrémet. Egyrészt a kicsi tubus miatt, nem akarom hamar elhasználni, másrészt a sarokreszeléssel kiegészítve van olyan hatásos, hogy kibírok egy hetet egy gyengébb krémmel. Szerintem 5 csillagot adok, mert pihe-puha lesz töle a lábam, és nekem ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

danzsu

2015. június 29.

Erre a kis krémre lehet mondani, hogy vegyétek és vigyétek! Mikor megvettem az első tubussal (a második végénél tartok ) ,naponta kentem a sarkamat, talpamat, lábujjaimat vele, annyira jó érzés vot.Azután rájöttem, hogy felesleges, hiszen 2-3 napig is tart a hatása.Hamar beszívódik, és friss , üde érzést hagy maga után. Szeretem! Alap darab lett nálam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 29.

masnii

2015. június 10.

Az itteni vélemények hatására vettem meg a párom lábára és a reszelővel párosítva 3 nap alatt rendbe hozta a csúnyán kirepedezett sarkát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

vfejes

2015. június 7.

Teljesen mindegy, miket próbáltam, de nem igazán használt semmi. Évről évre szárazabb a bőröm, de szeretek nyáron nyitott cipőt, szandált hordani. Most ott tartok, hogy ilyenkor már extrém méreteket ölt a szárazság. Esetleg egy kis klóros víz még, és már fáj is. Olajokkal, kakaóvajjal, kokuszvajjal ápolom ilyenkor, erre kenem rá a krémet. Így művel csodát, amit más még nem tudott. Régebben az enyhébb társai voltak meg, azokat is szerettem, de most már a legtestesebbre hajtok. Nekem sajnos azt is 5 perc alatt elnyeli a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

Heloise

2015. június 1.

A nagy lábápoló cikk hatására szereztem be, és nem csalódtam. Bevallom, az utóbbi években a talp/sarokápolás kérdését bizony elhanyagoltam, és megdöbbenve álltam a drogéria polcai előtt, hogy mennyiféle termék van jelenleg a különféle láb problémákra. Egy használat már látványos eredményt hozott, pihepuha sarkakkal ébredtem reggel én is, a kámfor hűsítő érzése pedig külön felfrissülést nyújt mikor bekenem vele a lábaim. Annyi talán az észrevételem, hogy kicsit lehetne nagyobb a kiszerelése, úgy nem kellene félve adagolni a kis tubusból, hanem lehetne "bőségesebben" kenni. Nyilván nem vagyunk egyformák, vannak akiknek nem használ úgy és nem tetszik az illata sem, de én mindenképp maximális pontszámot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lanolin, Glycerin