Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2019. március 28.

Kategória:   Dezodorok

A Balea szenzitív dezodor spray gyengéd a bőrhöz és hosszantartó védelmet nyújt az izzadás ellen. Az alkoholmentes és Aloe Vera tartalmú spray borotválkozás után sem irritálja az érzékeny hónaljbőrt és lényegesen csökkenti a látható világos dezodor foltokat.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz tartósítószert és színezéket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

HDorina

2019. november 4.

Utazáshoz vettem az 50 ml-es kiszerelést. Praktikus, kis helyet vesz el. Semleges illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Alumíniummentes verziója van meg, kellemes illatú, de nem elég hatékony és sok káros összetevőt tartalmaz. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

rozuska

2019. március 28.

Ezt nagyon szerettem. Illata különleges volt, a hatásával i meg voltam elégedve. Sajnos ezt már nem lehet kapni, csak az alumentes változatot, aminek az illata is teljesen más.
Az évekkel ezelőtti változatnak 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Az évekkel ezelőtti változatnak 5 csillag.

sailorluna

2018. augusztus 14.

szerencsére nem tolakodó az illata, a hajtógáz nem annyira fullasztó. plusz pont, hogy nincs benne alkohol. ez a 200 ml sokáig elég volt, de azért összetevői lehetnének szebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Vicamici

Korcsoport: >54
2018. május 1.

Kellemes púderes illatú dezodor, de extrán izzadósoknak nem tudom, hogy ajánlanám-e, de mindenképp érdemes kipróbálni. Nekem úgy vált be, hogy reggel zuhanyzás után bekenem magam a golyós változatával, száradás után meg ráfújom ezt, és este még érzem az illatát még akkor is, ha kicsit izzadok. Tudom, hogy betegen hangzik ez a módszer, de nekem nagyon bevált, más izzadásgátlókkal is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 1.

sttramara

2018. január 3.

még talán ez a legjobb Baleás dezodor, mert nincs émelyítő illata, de nekem ez se hozza a várt hatást, nem izzadásgátló és csíp is. biztos valakinek beválik, de nekem sajnos még foltot is hagy, nem ajánlanám ezt a baleás dezodor terméket se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

csisziedi

2017. december 21.

Ár-érték arányban tökéletes számomra. Nem hagy foltot és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Ár-érték arányban tökéletes számomra. Nem hagy foltot és kellemes az illata.

csudex

2017. szeptember 27.

Szerintem ez illatosított levegő meg alkohol. Frissen szőrtelenített hónalja semmiképp ne fújjátok!! Éjszakára tettem fel, de reggelre semmi illata nem maradt. Éppen ezért az izzadásgátló hatásáról semmit nem tudok nyilatkozni, de ár-érték arányban egész jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Timitami

2017. szeptember 20.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Dezodorra nem szeretek sokat költeni, és amikor megláttam ennek a leírását, hogy mindenmentes, nem volt kérdés, hogy veszek belőle egyet. Nagyon tetszik a pihe-puha púderes illata, nekem izzadás ellen is jó, bár én nem izzadok nagyon. Tényleg nem hagy foltot, bármilyen ruhát felvehetek, nem lesz foltos. Ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

csiniteki

2017. június 2.

Tetszik az illata,de sajnos másra nekem nem való,mint a wc illatosítónak.Teljesen cserben hagyott,nélküle jobb ,mit vele, izzadságillat,semmit se véd. Lehet másoknak használt ,ez a saját tapasztalat,szóval az illata miatt kap 2 csillagot csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.