Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2019. március 28.

Kategória:   Dezodorok

A Balea szenzitív dezodor spray gyengéd a bőrhöz és hosszantartó védelmet nyújt az izzadás ellen. Az alkoholmentes és Aloe Vera tartalmú spray borotválkozás után sem irritálja az érzékeny hónaljbőrt és lényegesen csökkenti a látható világos dezodor foltokat.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz tartósítószert és színezéket.

rozuska

2019. március 28.

Ezt nagyon szerettem. Illata különleges volt, a hatásával i meg voltam elégedve. Sajnos ezt már nem lehet kapni, csak az alumentes változatot, aminek az illata is teljesen más.
Az évekkel ezelőtti változatnak 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Az évekkel ezelőtti változatnak 5 csillag.

sailorluna

2018. augusztus 14.

szerencsére nem tolakodó az illata, a hajtógáz nem annyira fullasztó. plusz pont, hogy nincs benne alkohol. ez a 200 ml sokáig elég volt, de azért összetevői lehetnének szebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Vicamici

2018. május 1.

Kellemes púderes illatú dezodor, de extrán izzadósoknak nem tudom, hogy ajánlanám-e, de mindenképp érdemes kipróbálni. Nekem úgy vált be, hogy reggel zuhanyzás után bekenem magam a golyós változatával, száradás után meg ráfújom ezt, és este még érzem az illatát még akkor is, ha kicsit izzadok. Tudom, hogy betegen hangzik ez a módszer, de nekem nagyon bevált, más izzadásgátlókkal is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 1.

sttramara

2018. január 3.

még talán ez a legjobb Baleás dezodor, mert nincs émelyítő illata, de nekem ez se hozza a várt hatást, nem izzadásgátló és csíp is. biztos valakinek beválik, de nekem sajnos még foltot is hagy, nem ajánlanám ezt a baleás dezodor terméket se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

csisziedi

2017. december 21.

Ár-érték arányban tökéletes számomra. Nem hagy foltot és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Ár-érték arányban tökéletes számomra. Nem hagy foltot és kellemes az illata.

csudex

2017. szeptember 27.

Szerintem ez illatosított levegő meg alkohol. Frissen szőrtelenített hónalja semmiképp ne fújjátok!! Éjszakára tettem fel, de reggelre semmi illata nem maradt. Éppen ezért az izzadásgátló hatásáról semmit nem tudok nyilatkozni, de ár-érték arányban egész jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Timitami

2017. szeptember 20.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Dezodorra nem szeretek sokat költeni, és amikor megláttam ennek a leírását, hogy mindenmentes, nem volt kérdés, hogy veszek belőle egyet. Nagyon tetszik a pihe-puha púderes illata, nekem izzadás ellen is jó, bár én nem izzadok nagyon. Tényleg nem hagy foltot, bármilyen ruhát felvehetek, nem lesz foltos. Ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

csiniteki

2017. június 2.

Tetszik az illata,de sajnos másra nekem nem való,mint a wc illatosítónak.Teljesen cserben hagyott,nélküle jobb ,mit vele, izzadságillat,semmit se véd. Lehet másoknak használt ,ez a saját tapasztalat,szóval az illata miatt kap 2 csillagot csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

juditkaa70

2017. április 4.

Tegnap találtam rá a Dm-ben,akciós áron 350 ft-ért. Nem használtam még a Balea deokat,de így elsőre nagyon elnyerte a tetszésemet és a púderes illata is nagyon kellemes. A hatása első kipróbálás után jónak bizonyult,ha beválik,akkor azt hiszem állandó vásárlója maradok a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 4.

Pantene

2017. március 27.

Nagyon szeretem az illatát, nem izzadok tőle, az ára is szuper. Egyetlen negatívuma számomra, hogy nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.