Balea

Ár:   139 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2019. november 6.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

snora

2018. október 7.

Nekem nem vált be. Semmilyen illatú és szárít is. Pozitívum az olcsó ára és hogy nem törik szét. De nem valószínű, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

DianaS

2018. augusztus 25.

Ilyen jó szappanom még nem volt, minden szempontból, Best!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Ilyen jó szappanom még nem volt, minden szempontból, Best!

AzAKismacska

2018. július 11.

75 magyar pengőért vettem akciósan. Meglepően nagy szappant rejt a csomagolás. Az illata visszafogott, a habja nagyon-nagyon finom, krémes állagú, egy picit szárít, de a koszt leoldja és még pipereszappannak is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Shauna

2017. október 15.

Nem szeretem az illatosított szappanokat, sem pedig a folyékony szappanokat, úgyhogy egy ideje már ezt a szappant használom és igazából meg vagyok vele elégedve. Az alap célnak megfelel és a kezemet sem szárítja.
Picit talán nagy, mivel kicsi a kezem, így nem igazán kényelmes a "fogása".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Picit talán nagy, mivel kicsi a kezem, így nem igazán kényelmes a "fogása".

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Jó kis szappan, de azért csodákat nem művel! :) Alap higénia követelményeinek megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

natasha

2017. június 30.

Egyik kedvenc szappanom. Nem tapad a kezemre mint a folyékony szappanok, ezzel valóban tisztának érzem a kezem. Annyi koszt leold hogy ámulok hogy egy buszos túra után sötétszürke a szappanos hab.Az illata kicsit erős de már megbarátkoztam vele. Jobb mint a babaszappan és a habzását imádom. Kicsit szárítja a kezem de cserébe tudom h maximálisan tiszta leszek. Az elején a hatalmas tömböt nehéz kézbe venni. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Gica81

2017. június 25.

Ára nagyon kedvező. Hasonlít a babaszappanra. Nem szárít, jól habzik, de illata az nem sok. Mindezek ellenére újra szoktam vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Fabi95

2017. május 6.

Előtte babaszappant használtam, aztán egyszer kipróbálásképp vettem, mert kedvező az ára. Nagyobb mint a baba, ugyan olyan jó, jól habzik, sokáig elég. Csak az ára jobb. Azóta is újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

maszatka76

2016. december 22.

Nagyon jó összetevői vannak, kiadós, krémes a habja. Ár/érték arányban is jó. Nem szárít, diszkrét, kellemes az illata. Amit egy szappantól vártam, azt tudja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

dorqaap

2016. október 23.

Hatalmas szappan, finom visszafogott illattal, nagyon olcsó. Jól habzik, nem mállik szét, de nekem kicsit szárított zuhanyzásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.