Balea

Ár:   629 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. november 28.

Kategória:   Samponok

• Másodpercek alatt a haj újra friss lesz.
  • A felfrissült és ápolt megjelenésért, parfüm nélkül.
  • Éjszakai használatra is ideális.
  • Recept mikroműanyagok és vízben oldódó, tisztán szintetikus polimerek nélkül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsizska

2024. február 18.

Az eddigi legjobb termék, amit ebben a kategóriában próbáltam. Akár két nappal is ki tudnám tolni a hajmosást. Ugyan barna hajam van, de kifésülés után semmi nem látszik a termékből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 18.

Csilla26

2024. január 10.

Ez egy csoda! Egyik nap használom, és 2 napig nem kell hajat mosnom, pedig az enyém extrém gyorsan zsírosodik. Így heti 2-3 hajmosással elvagyok, nem heti 7-el!!!
Illatmentes, kiadós, szuper! Biztos, hogy újra veszem!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 10.

Illatmentes, kiadós, szuper! Biztos, hogy újra veszem!!!

2024. január 9.

Kénytelen vagyok 5 csillagot adni, pedig a többi Balea szárazsampon nem jött be, sőt, úgy általában elég kevés szárazsampon vált be nálam, nehezen találok olyat, ami minden szempontból megfelel, leginkább Klorane-t használok. De ez nagyon jó, díjazom is, hogy használat után nem kell full nyitott ablaknál lezárnom a fürdőszobát negyed órára, hogy ne fulladjon meg senki a tömény illattól. A hatásával is meg vagyok elégedve, ugyan fehér, de mivel szőke a hajam így kifésülés után ez egyáltalán nem látszik, viszont el tudom képzelni, hogy a sötét haj színét letompítja esetleg. Az ár-érték aránya nagyon jó, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 9.

RonjaR

2024. január 7.

Végre egy illatmentes (!), érzékeny bőrre való szárazsampon! Annyira örültem, amikor megláttam, hogy egyből kettőt vettem, és nem is bántam meg. :)
Jó kis termék, a Balea szárazsamponjai közül szerintem az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Ugyan a szórófej nem mindig adagol egyenletesen, de ez nem befolyásolja a végeredményt. Ár-érték arányban szuper, biztosan újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 7.

AnnaR

2024. január 5.

Lehet, hogy illatmentes, mégis van valami... fura szaga. Nem tudom, nem tetszett. Szerintem maradok a sima, szőke szárazsamponnál. Egyébként a termék jó, ugyanaz a minőség mint a többi Balea szárazsamponnál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 5.

Madus

2024. január 4.

Illatmentest kerestem ez volt a fő cél. Elégedett vagyok vele mert ugyanolyan mint az illatos verzió. Mostantól csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 4.

Norikanorika1010

2023. december 22.

Több balea szárazsampont próbáltam már, és a hatásukkal teljesen elégedett voltam viszont túlságosan erős volt az illatuk egytől egyig, ez a termék hatásban ugyanolyan mint a többi viszont semmi illattal. Egyszerű de nagyszerű, parfümmel sem veszik össze, és a fejfájósoknak is hasznos lehet így :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 22.

szzh01

2023. december 20.

Hurrááá!!! Végre illatmentes. Többféle Balea szárazsampont használtam már, rendszeresen szárazsamponozok. A Classic a kedvencem (jobb híján), mert szinte mindnek túl erős és émelyítően mű az illata, az még valahogy elmegy. Már többször gondolkodtam azon: minek egyáltalán parfüm ezekbe a termékekbe. Egész nap feleslegesen lengi körül az illatfelhő a fejemet tőlük, keveredve a parfümömmel. És most végre itt van az illatmentes változat. A hatása pont ugyanolyan, mint az illatos társainak. Végre nem illatozik a fejem, és végre nem fulladozom a fürdőszobában kifújás közben. Továbbá végre férfiak is használhatják, mert eddig szinte csak nőies illatokban volt elérhető. Ráadásul panthenol is van benne pluszban. Innentől csak ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 20.

Vitaminok: Panthenol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)