Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. február 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzíven ápolja a száraz ajkakat.

Hkanna

2019. szeptember 10.

Szépek az összetevői, jó illata van, ősszel kellő ápolást biztosít. A munkahelyemen az asztalomon tárolom, így többször is bekenem a számat vékonyan napközben, és ez így elég is. Nem tudok rosszat írni róla. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nikki1202

2019. május 28.

Sajnos olyan mint a többi. Egyáltalán nem hidratál, még mindig keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

kxm

2019. május 28.

Sokáig nagyon szerettem, több darabot is elhasználtam belőle, de mostanában azt vettem észre, nem hidratál, inkább szárít. Kár, mert jó termék volt, és az összetevői is szimpatikusak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

ponilopopolopo

2019. május 18.

Hogy lehet, hogy eddig nem használtam ezt az ajakápolót? Csodás inci, és annyira jól hidratál. Kényelmes viselet az ajkakon.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

abicicaaa

2019. május 15.

Nalam csodaszamba megy ez az ajakapolo. Gyogyszer hatasara olyan szaraz a szam, hogy ket oldalt kivan sebesedve. Ugy nezek ki, mint Joker. Mindent probaltam mar ra, gyogyszertarit is, drogeriasat is.
O begyogyitotta mindkettot. Teljesen. Semmi masnak nem sikerult.
Egyetlen hibaja, hogy sargas szine van, es a beul a kis repedesekbe, ami nem tul esztétikus latvany. De egy nap alatt azokat a szaraz reszeket is eltunteti, igy aztan nincs vele gond.
Legjobb ajakapolo eddig, vetekszik az isanas barackossal, annak nincs szine, de nem hidratal ilyen jol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

O begyogyitotta mindkettot. Teljesen. Semmi masnak nem sikerult.

palmiii

2019. május 5.

Nekem bevált. Jól hidratál, kellemes az illata nincs semmilyen íze. Megvenném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Platina890413

2019. április 21.

Hidratált,illata egész jó volt. Ár/ érték arányban tökéletesen rendben. Csodát nem kell várni tőle - arra van másik termék. Én ősszel használtam,abban az időszakban megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Chirory

2019. február 22.

Egy ideig csak ezt használtam, nagyon szerettem. Nekem teljesen bevált, viszont naponta többször kellett felvinnem az ajkaimra. Az illata nem zavart. Kellemesen krémes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

fatika

2019. január 17.

Inkább még jobban szárította az ajkaim mint hogy ápolta volna. Sajnos egyáltalán nem vált be és ahol repedezettebb volt a bőr oda be is ült a sárgás színe ami nagyon csúnya volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

vkata96

2018. december 1.

Nagyon szeretem, mindig a táskámban van. A színe meglepő volt számomra is, de egyáltalán nem színezi be az ajkakat. Szuperül hidratál, nem irritál. Vannak olyan ajakápolók, amik nagyon irritálnak, mármint érzem hogy az ajkamon vannak és zavarnak, de ez egyáltalán nem. Sokkal jobb szerintem mint a túlárazott labellók és társaik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!