Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Málna illattal véd a testszagok ellen, felfrissíti a bőrt. Aluminium sót nem tartalmaz.

Kiszerelés: 150 ml

citylight900

2016. július 30.

Fantasztikus az illata! Nagyon sajnálom hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Fantasztikus az illata! Nagyon sajnálom hogy már nem lehet kapni :(

doraberkenyes

2016. június 25.

Az illata elképesztően finom! Igazi erős málna illata van. Bár az izzadságot nem tökéletesen gátolja meg (bár melyik igen?), de az illata nagyon sokáig megmarad. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Zalvin

2016. június 20.

Szerettem :-) finom gyümölcs illat, és nekem sem hagyott foltot a ruhámon. Remélem még visszaengedik a polcra :-) (egy átlagos hőmérsékletet szépen visel, a rohasztó nyári meleg ellen picit kevéske.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

7ot

2015. november 5.

200 Ft-ért vettem meg, de csak itthon szagoltam meg, mert rohantam. Nagyon bejön az illata, olyan, mint az egyik got2b hajspraymnek. Nem vagyok izzadós, de stiftet azért használok mellé. Sajnálom, hogy limitált, remélem, hogy látok még belőle, mielőtt végleg eltűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 5.

jubileum

2015. augusztus 8.

Jul. 6.: Rég volt már olyan dezodorom amit órák múlva is érezni, még csak most kezdtem használni egyenlőre az biztos, nem vagyok tőle büdösebb mint egyes dezodoroktól, nem hagyja eluralkodni az izzadtságszagot sem...a többit még meglátjuk, egyenlőre tetszik, az illata kicsit vad, de jó, málna.

Update: Hát úgy érzem rosszkor kezdtem el használni...nem ezek a többhetes 40 fokok a fer tesztelési időszak egy dezodornak...Vagyis...28-30 fok körüli napokon jól teljesített, de kicsit több kel lbelőle mint a drágább dezodorokból, de megmarad szépen a zillata, és ami a legfontosabb nem lesz fehér foltos a ruhám...ami azért rohadt nagy probléma tud lenni egy dezodornál, már az összes ruhámon vna folt, és semmivel sem jön ki, de ami csak ezzel találkozott az tiszta...de az is igaz, hogy egyedül az izzadság szaga ellen véd...tehát málnás foltok lesznek az ember hóna alatt...viszont persze bejön az egészségfaktor az alumínium hiány amiatt, e zjó pont...viszont 40 fokban már szakad nála a cérna...3-4 óra alatt annyi neki...:( szomorú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

marmalade

2015. július 25.

Izzadok mellette, de az illata nagyon finom és nem tartalmaz alumíniumsót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Izzadok mellette, de az illata nagyon finom és nem tartalmaz alumíniumsót.

Jossie

2015. július 23.

Nemrég vásároltam, még csak meg sem "illatoltam" a boltban annyira siettem, de tetszett a csomagolása és, hogy "shining berry" illatú, gondoltam nem nyúlhatok mellé, valamint az ára is hihetetlenül kedvező, valamint soha nem csalódtam még Balea termékekben.
Utólag megállapítva az illata eleinte nagyon mű és erős (ezért is örülök, hogy nem szagolgattam meg a boltban), mégis málnaszerű, de kis idő után már természetesebbnek és sokkal kellemesebbnek hat, sőt már-már zseniálisan eltalált illatról van szó, szóval afféle szerelem a miénk annak ellenére is, hogy nálam az izzadság ellen nem igazán segít (de nem is ezért vásároltam, hiszen használok hozzá hónalj stiftet), viszont az ilyen elviselhetetlen meleg napokon kellemesen felfrissít, és az illata is megfelelően tartós.
Arra a célra, amire vásároltam tökéletes, így megérdemli az öt csillagot, bármikor újra vásárolnám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Tigercat_haters

2015. május 19.

Nagyon finom illata volt,sajnálom,hogy már sehol sem látom.Én gyakorlatilag parfüm helyett használtam,vagy előtte egy stiftes deót is magamra kentem és úgy működött.Remélem egyszer még kapható lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

Szaszmancs

2015. május 3.

Nagyon tetszik az illata, de sajnos a hatása gyenge a többi Balea deóhoz képest. Télen még elment, de most már nem merek ezzel elindulni otthonról, így hétvégi deó lett belőle. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Tincsa

2015. január 16.

Ma vettem kő kemény 345 ft-ért, akciós volt, nagyon jó illatú, gondoltam kiprbálom. Eddig sosem volt alu mentes dezodorom, de ez eddig nagyon bevált. Jópár órája fújtam be magam, még mindig érezni az illatát, és nem is izzadok. Téli dezodornak megfelel, nyáron nemtudom kibirná e. De mivel nincs benne alumínium tőle 5*-t kap :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone